سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
چطور می شوم که 25 میلیون را دو برابر کرد - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: دوره دو برابر کردن پول (/forumdisplay.php?fid=156)
+--- موضوع: چطور می شوم که 25 میلیون را دو برابر کرد (/showthread.php?tid=12209)

چطور می شوم که 25 میلیون را دو برابر کرد - nehzat - 10-14-2014 04:29 PM

سلام
دوستان گلم لطفا من را راهنمایی کنید که چگونه می شود بدون ریسک و در زمانی زود 25 میلیون تومن را دو برابر کرد

RE: چطور می شوم که 25 میلیون را دو برابر کرد - 00098 - 10-15-2014 10:08 PM

(10-14-2014 04:29 PM)nehzat نوشته شده توسط:  سلام
دوستان گلم لطفا من را راهنمایی کنید که چگونه می شود بدون ریسک و در زمانی زود 25 میلیون تومن را دو برابر کرد

بدون ریسک و در زمانی زود . . . . . .39393939

RE: چطور می شوم که 25 میلیون را دو برابر کرد - kochiloo - 10-16-2014 02:37 AM

سلام
اگر میتونی به کشاورزی دل بسپاری و زمینهای حاصلخیز و پر آب یا مناطق پر بارش کشور هستید گندم بکارید..یا هر کشاورزی مدرن که جدیداً نهالهاشون باب شده و اکثراً طی این 2 سال اخیر 90 درصد کشاورزیهای دنیا در مناطق و اقلیم همسان با گیاهان تست و آزمون شده اند.
80 هزار کشاورزی در سطح دنیا هست که ایرانیان فقط 30 هزار تا از آن رو میدونند.
اگر گندم رو بتونی کار کنی بصورت کم تجربه ترین حالت و با نیت خیرت میتونی بجا 2 برابر به بیش از 3 برابر فکر کنی.
موفق باشید

RE: چطور می شوم که 25 میلیون را دو برابر کرد - nehzat - 10-19-2014 12:43 AM

(10-16-2014 02:37 AM)koid1361 نوشته شده توسط:  سلام
اگر میتونی به کشاورزی دل بسپاری و زمینهای حاصلخیز و پر آب یا مناطق پر بارش کشور هستید گندم بکارید..یا هر کشاورزی مدرن که جدیداً نهالهاشون باب شده و اکثراً طی این 2 سال اخیر 90 درصد کشاورزیهای دنیا در مناطق و اقلیم همسان با گیاهان تست و آزمون شده اند.
80 هزار کشاورزی در سطح دنیا هست که ایرانیان فقط 30 هزار تا از آن رو میدونند.
اگر گندم رو بتونی کار کنی بصورت کم تجربه ترین حالت و با نیت خیرت میتونی بجا 2 برابر به بیش از 3 برابر فکر کنی.
موفق باشید

سلام
عزیزم از راهنمایت ممنونم ولی ما در اصفهان که هستیم فعلا در مورد آب در مضیقه هستیم و باغات در خطر خشک شدن هست و در ضمن من با 25 میلیون بدون زمین کشاورزی و وسایل آن چکار می توانم بکنم

RE: چطور می شوم که 25 میلیون را دو برابر کرد - bibak@zah - 11-01-2014 10:33 PM

خوب اصفهان تا ان جایی که من میدونم الان بیش از 50 واحد مزرعه ای پرورش شتر مرغ داره . . .
اگه بری دنبالش شغل خوب وتقریبا بدون ریسکیه چون2 تا مریضی بیشتر سراغ اش میاد که قابل پیشگیری هستن نیوکاسل وپاهاش میشکنن.
اگه دنبالش بری خوبه بازار ام الان داره زمینم باید دور از شهر و سر صدا باشه

البته اگه از ان دسته افرادی هستی که فک میکنی با توی خونه نشستن میتونی پولت بدون ریسک چند برابر کنب سخت در اشتباهی.
سعی کن خودت بهترین علاقه ات که داری اجرا کنی...ماهم بهت کمک میکنیم اگه اطلاعات بیشتری از شتر مرغ خواستی توی انجمن سرچ کن شتر مرغ چندتایپک مفید هست دربارش.