سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
خواهش میکنم درمورد تولید طروف سرامیکی کمکم کنید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+--- موضوع: خواهش میکنم درمورد تولید طروف سرامیکی کمکم کنید (/showthread.php?tid=12155)

خواهش میکنم درمورد تولید طروف سرامیکی کمکم کنید - alif - 09-28-2014 09:27 PM

باسلام خدمت دوستان واستادان محترم.
راستش من مدتیه که به ساخت(تولید) طروف سرامیکی علاقه مند شدم واگه خدا بخواد میخوام انجامش بدم ولی چندتا مشکل دارم.
1-به طور کامل کار رو بلد نیستم
2-چه لوازمی نیاز داره؟
3-مواد اولیه جهت تولید رو باید از کجا بخرم؟
4-چون من دریکی از روستاهای استان مرکزی زندگی میکنم ایا میتونم تولیداتمو راهت بفروشم؟
ایا راه اندازی این تولیدی میصرفه یانه ممنون میشم اگه کمکم کنید.

RE: خواهش میکنم درمورد تولید طروف سرامیکی کمکم کنید - Delta.H - 09-29-2014 01:45 PM

سلام
دوست عزیز نمی خوام دلسردتون کنم ولی شما که نه سر رشته ای از این کار دارید نه اطلاعات کافی در دسترس دارید و نه به بازارش آشنایی دارید چگونه می خواهید کارگاه تولیدی راه اندازی کنید؟
معمولاً چنین کارهایی نیاز به ذوق و سلیقه هنری دارد که بایستی نزد یک استاد ماهر آموزش ببینید یا حداقل کتاب و CD تهیه کنید و بصورت آزمایشی توانایی های خودتان را بسنجید و با چالش های مربوط به این رشته آشنا شوید بعد برای کارگاه اقدام کنید.
شما اگر واقعاً علاقه و پشتکار داشته باشید قطعاً با پیگیری و پرس و جوی جدّی و تحقیقات میدانی و کسب اطلاعات به نتیجه خواهید رسید و در این کار موفق خواهید شد این قاعده در مورد اکثر کسب و کارها صدق می کند اما شرط دارد!
شرطش این است که به شدت پیگیر باشید و کار را تا به نتیجه رساندن ادامه دهید.

موفق باشید.

RE: خواهش میکنم درمورد تولید طروف سرامیکی کمکم کنید - alif - 09-29-2014 09:35 PM

باسلام خدمت شما دوست عزیز من گفتم که به طور کامل کاررو بلد نیستم وبه نظرشما اگر اطلاعات در مورد کاری نداشته باشی میتونی به اون کار علاقه مند بشی؟
ادم هرچقدرهم به کاری علاقهمند باشه و اون کار رو هم به نحو احسن انجام بده(بلدباشه) 50درصد کار رو انجام داده و50درصد دیگه مربوط به بازده (فروش)کارهستش.
من میخوام بدونم ایا این کار توی روستا جواب میده یا میتونم تولیداتمو به استان(مرکزی)بفروشم؟

RE: خواهش میکنم درمورد تولید طروف سرامیکی کمکم کنید - Donya Dide - 10-05-2014 12:13 AM

(09-28-2014 09:27 PM)alif نوشته شده توسط:  باسلام خدمت دوستان واستادان محترم.
راستش من مدتیه که به ساخت(تولید) طروف سرامیکی علاقه مند شدم واگه خدا بخواد میخوام انجامش بدم ولی چندتا مشکل دارم.
2-چه لوازمی نیاز داره؟
4-چون من دریکی از روستاهای استان مرکزی زندگی میکنم ایا میتونم تولیداتمو راهت بفروشم؟
با سلام من تو سمنان معدن بنتونیت و فلدسپات پتاسیک دارم.میتونی رو من حساب کنی
چون یکی از اساسی ترین مواد اولیه تولید کاشی و سرامیک این محصولاته.
09366661267دژاکام

RE: خواهش میکنم درمورد تولید طروف سرامیکی کمکم کنید - وحید یگانه - 05-20-2016 08:47 PM

[quote='alif' pid='139933' dateline='1411923428']
باسلام خدمت دوستان واستادان محترم.
2-چه لوازمی نیاز داره؟
[/
quote]
سلام من دراین زمینه سرامیک ها چه صنعتی چه تزیینی و ظروف تجربه زیادی در تولید دارم ودرصورت اطمینان از بازار فروش حاضرم باهاتون شراکت کنم .
وحید 09144104941