سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اساتید محترم، ببینین این ایده من جواب میده - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: اساتید محترم، ببینین این ایده من جواب میده (/showthread.php?tid=12123)

صفحه ها: 1 2

اساتید محترم، ببینین این ایده من جواب میده - amirhosein1998 - 09-21-2014 10:28 PM

با سلام:
من میخواستم مقالات انگلیسی رو که موضوع آن ها مشکل خیلی از آدم هاست مثلا درمان چاقی و یا درمان جوش و ..... ترجمه کنم و ویرایشش کنم و به صورت PDF با قیمتی ارزون مثلا 500 تومان یا 1000 تومان بذارم برای فروش و توسط این تبلیغ های کلیکی تبلیغ کنم که هم ارزونه هم هدفمند و به فروش برسونم
نظر شما چیه؟ جواب میده؟10_004

RE: اساتید محترم، ببینین این ایده من جواب میده - mortezajafari - 09-22-2014 12:15 AM

سلام
ایده خوبیه.اما واقعا میتونی اینقد تخصصی وقت بذاری واسه همه اینا؟
به نظرم با کافی نت یا خدمات کامپیوتری صحبت کنی راحتتر جواب بده. مقدار درامدی که از ترجمه یکی از مقالاتی که بهت میدن درمیاری خیلی بالاتر از این نوع درآمده.
اما اگر حوصلشو داری که وقتتو صرف ترجمه مقاله های متعددی کنی به نظرم چرا توی تبلیغات کلیکی برای فروش بذاری؟
با یه هزینه خیلی کم خودت یه سایت راه اندازی کن و کارتو شروع کن. هم مشتریات همیشگی هستن و میشناسنت و هم بهت اعتماد میکنن.
کم کم که پیشرفت کردی علامتهای رسمی تجارت مثل اینماد رو هم بگیر

RE: اساتید محترم، ببینین این ایده من جواب میده - amirhosein1998 - 09-22-2014 12:55 AM

(09-22-2014 12:15 AM)mortezajafari نوشته شده توسط:  سلام
ایده خوبیه.اما واقعا میتونی اینقد تخصصی وقت بذاری واسه همه اینا؟
به نظرم با کافی نت یا خدمات کامپیوتری صحبت کنی راحتتر جواب بده. مقدار درامدی که از ترجمه یکی از مقالاتی که بهت میدن درمیاری خیلی بالاتر از این نوع درآمده.
اما اگر حوصلشو داری که وقتتو صرف ترجمه مقاله های متعددی کنی به نظرم چرا توی تبلیغات کلیکی برای فروش بذاری؟
با یه هزینه خیلی کم خودت یه سایت راه اندازی کن و کارتو شروع کن. هم مشتریات همیشگی هستن و میشناسنت و هم بهت اعتماد میکنن.
کم کم که پیشرفت کردی علامتهای رسمی تجارت مثل اینماد رو هم بگیر
خیلی ممنون مرتضی جان
بله، منم میخوام یه فروشگاه راه بندازم بعد مقاله های ترجمه شده رو بذارم برای فروش.
خوب بالاخره باید یه تبلیغی بشه دیگه یا از سرچ بیان بیافتن تو سایت که کارکردن روی seo سایت زمانبره به همین خاطر میگم تبلیغ کلیکی کنم
حالا یه سوال: با این که مبلغ کمیه ولی خوب چطوری اطمینان کنن مشتری ها؟

RE: اساتید محترم، ببینین این ایده من جواب میده - bayani - 09-22-2014 10:30 AM

با سلام
متاسفانه چون در ایران قوانین کپی رایت رعایت نمیشه
اولین نفری که اون رو خریداری کنه مستقیم برای استفاده عموم قرار میده و شما هم چون نمیتونید حقانیت خودتون رو ثابت کنید
تعداد فروشتون خیلی کم میشه
من خودم تجربه این کار رو داشتم
به فکر انجام پروژه های freelance باشید که در سایت های خارجی یا بعضی سایتهای داخلی کارفرما رو با کارمند کانکت میکنه
تمام مسئولیت پرداخت هم توسط سایت انجام میشه
موفق باشید

RE: اساتید محترم، ببینین این ایده من جواب میده - amirhosein1998 - 09-22-2014 12:24 PM

(09-22-2014 10:30 AM)bayani نوشته شده توسط:  با سلام
متاسفانه چون در ایران قوانین کپی رایت رعایت نمیشه
اولین نفری که اون رو خریداری کنه مستقیم برای استفاده عموم قرار میده و شما هم چون نمیتونید حقانیت خودتون رو ثابت کنید
تعداد فروشتون خیلی کم میشه
من خودم تجربه این کار رو داشتم
به فکر انجام پروژه های freelance باشید که در سایت های خارجی یا بعضی سایتهای داخلی کارفرما رو با کارمند کانکت میکنه
تمام مسئولیت پرداخت هم توسط سایت انجام میشه
موفق باشید
بله درست میفرمایید. ممنون از راهمناییتون
ولی خوب با همون اولین دانلود که این اتفاق فکر نکنم بیافته Huh
سایت های فریلنسر ایرانی که فایده نداره فقط پول میگیرن از آدم و سایت های خارجی برای اینطور کارها خوبه ولی امتحان هایی که میگیره خیلی تخصصی هستن و هرکسی نمیتونه فعالیت کنه

RE: اساتید محترم، ببینین این ایده من جواب میده - rezaya2938 - 09-22-2014 04:28 PM

برای فروش مقالاتتون میتونید از سایت های فروش فایل استفاده کنید
به این صورته که بعد از عضویت فایلتون رو در سایت درج میکنید و توسط بازاریاب ها سایتتون معرفی میشه به بقیه و فروش میره و پول به حساب شما واریز میشه.
سایت فروش فایل مثل سایت: http://nafisfile.com

RE: اساتید محترم، ببینین این ایده من جواب میده - amirhosein1998 - 09-22-2014 06:43 PM

(09-22-2014 04:28 PM)rezaya2938 نوشته شده توسط:  برای فروش مقالاتتون میتونید از سایت های فروش فایل استفاده کنید
به این صورته که بعد از عضویت فایلتون رو در سایت درج میکنید و توسط بازاریاب ها سایتتون معرفی میشه به بقیه و فروش میره و پول به حساب شما واریز میشه.
خیلی ممنون
یعنی این سایتی که دادین مقاله رو ثبت میکنم بعد برام بازاریابی میکنن؟؟؟

RE: اساتید محترم، ببینین این ایده من جواب میده - rezaya2938 - 09-22-2014 11:06 PM

(09-22-2014 06:43 PM)amirhosein1998 نوشته شده توسط:  
(09-22-2014 04:28 PM)rezaya2938 نوشته شده توسط:  برای فروش مقالاتتون میتونید از سایت های فروش فایل استفاده کنید
خیلی ممنون
یعنی این سایتی که دادین مقاله رو ثبت میکنم بعد برام بازاریابی میکنن؟؟؟
خودتون هم میتونید بازاریابی کنید برای فایلتون. بجز اون هم رتبه سایت توی گوگل خوبه و فایل توی جستجو ها میاد.

RE: اساتید محترم، ببینین این ایده من جواب میده - DJ MehrDL - 10-16-2014 11:35 AM

به نظر من فایده ای نداره

RE: اساتید محترم، ببینین این ایده من جواب میده - سودابه - 10-17-2014 02:13 AM

خب الان ترجمه صفحه ای دیگه 5000 تومن فکر کنم باشه.اون نرخی که شما دادین خیلی کمه.