سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی در مورد جذب مشتری برای شوی لباس - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: راهنمایی در مورد جذب مشتری برای شوی لباس (/showthread.php?tid=12090)

راهنمایی در مورد جذب مشتری برای شوی لباس - maral 777 - 09-14-2014 04:16 PM

سلام به همه دوستان
همونطور که عنوان نشون می ده راهنمایی می خوام واسه جذب مشتری بیشتر برای شوی لباس. البته ما کنار شو خدمات ناخن و اپیلاسیون هم ارائه می دیم که برای اونا هم مشتری کم داریم. لطفا راهنماییم کنین که چطوری تبلیغ کنم, چطوری مشتری ها رو حفظ کنم و فروشم رو بالا ببرم.
راهکارهایی که تا حالا استفاده کردم
1. تبلیغ توی پیک های تبلیغاتی ابعاد 1/4 صفحه
2. پخش تراکت به صورت پلاک به پلاک و از طریق فروشگاه هایی مثل سوپر مارکت و ...
3. ارسال اس ام اس تبلیغاتی
4. استفاده از شوک فروش مثلا حراج آخر فصل
5. استفاده از تخفیف 50% برای خدمات آرایشی
6. یک پیج هم توی ف/ی/س/ب/و/ک با 5000 تا عضو دارم
اگر ایده ای به نظرتون می رسه که خلاقانه باشه یا جمله یا روشی که توی تبلیغات مشتری بیشتری جذب کنه و باعث اعتمادسازی بشه ممنون می شم بهم بگید. اگر کسی هم تجربه موفقی تو این زمینه داره لطفا راهنمایی کنه. ممنون از همتون10_004

RE: راهنمایی در مورد جذب مشتری برای شوی لباس - tan-graphic - 09-15-2014 01:00 AM

سلام
الان کاربرای ایرانیه اینستاگرام هم زیاد شدن
سایت های زنانه مثل زیبا کده و نی نی سایت ا مامی سایت و سایتهای پربازدید مثل دیوار برا تبلیغ خوبن
کارت دعوتهای شکیل و کوچیک توی آرایشگاهها و آموزشگاه ها و مغازه هایی که خانمها میرن بزارید مثل کیف و کفش زنانه یا لوازم خونه و لوازم آرایشی بهداشتی ها

RE: راهنمایی در مورد جذب مشتری برای شوی لباس - bayani - 09-15-2014 05:18 PM

درود بر شما
برای شو لباس و خدمات آرایشی شما راه های زیادی موجود هست و خیلی ایده ها که به مرحله عمل هم رسیدن
و آرایشگاه های معروفی داخل تهران و حتی شهرستان هم استقبال کردن و به نتیجه رسیدن.
طبق گفته های خودتون داخل پیج مورد نظر هم تونستین افراد زیادی رو جذب کنید.
پس شما برای پیشبرد اصولی هدفمند و بالطبع نتیجه گیری و جذب بالا به یک گروه ایده پرداز و تبلیغاتی نیاز دارید
که این بستر در انجمن ما فراهم شده که هم حضوری و هم تلفنی میتونید از اون استفاده کنید.
برای اطلاعات بیشتر میتونید به بنده پیام بدین
با تشکر