سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
با 400 میلیون چکار بهتر انجام بدم؟؟؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: با 400 میلیون چکار بهتر انجام بدم؟؟؟ (/showthread.php?tid=12088)

صفحه ها: 1 2 3

با 400 میلیون چکار بهتر انجام بدم؟؟؟ - sajjadb - 09-14-2014 10:28 AM

سلام به تمام دوستان عزیز
من 28 ساله , مهندسی الکترونیک خوندم , شیراز زندگی میکنم
خواستم بدونم با 400 میلیون بهترین کاری که میشه کرد چی هست
من خودم کارهای صنعتی رو دوست دارم اما متاسفانه جایی رو نمیشناسم که معرف کار یا تولیدی با این سرمایه ای که دارم باشه
البته راجع به کارهایی مثل پرورش بلدرچین , بسته بندی زعفران , پرورش قارچ هم یه کوچولو تحقیق کردم مخصوصا پرورش بلدرچین ولی دوست دارم تا جایی که میشه در حوزه صنعت فعالیت داشته باشم تا کشاورزی
مثلا یکی از دوستان شیراز فوم بسته بندی میوه های صادراتی تولید میکنه اینم بگم که شرایط شراکت وجود نداره
واقعا نمیدونم از کجا باید شروع کرد و چکار کنم که با ریسک کمتر به نتیجه بهتر برسم
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

RE: با 400 میلیون چکار بهتر انجام بدم؟؟؟ - tondar12 - 09-14-2014 01:13 PM

هر کاری میخوای بکنی اول برو شاگردیشو بکن! اگه میخای یه کارخونه بزنی اول یه مدت برو اونجا کارگری کن!

RE: با 400 میلیون چکار بهتر انجام بدم؟؟؟ - sajjadb - 09-14-2014 01:23 PM

(09-14-2014 01:13 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  هر کاری میخوای بکنی اول برو شاگردیشو بکن! اگه میخای یه کارخونه بزنی اول یه مدت برو اونجا کارگری کن!

ممنون از پاسخی که دادید ولی خوب الان مشکل من دقیقا این هست که نمیدونم چکاری شروع کنم که بخوام براش برنامه ریزی کنم یا هرچیزه دیگه

RE: با 400 میلیون چکار بهتر انجام بدم؟؟؟ - tondar12 - 09-14-2014 03:01 PM

خب پس باید راهی رو که من طی کردم طی کنید! باید چند تا شغل رو انجام بدید البته با جهت دهی علایق اولیه تون! بعد از چند بار آزمون و خطا! و احتمالا از داست دادن مقداری سرمایه راهتون رو پیدا می کنید!

RE: با 400 میلیون چکار بهتر انجام بدم؟؟؟ - مری مری - 09-14-2014 03:55 PM

(09-14-2014 10:28 AM)sajjadb نوشته شده توسط:  سلام به تمام دوستان عزیز
من خودم کارهای صنعتی رو دوست دارم اما متاسفانه جایی رو نمیشناسم که معرف کار یا تولیدی با این سرمایه ای که دارم باشه
البته راجع به کارهایی مثل پرورش بلدرچین , بسته بندی زعفران , پرورش قارچ هم یه کوچولو تحقیق کردم مخصوصا پرورش بلدرچین ولی دوست دارم تا جایی که میشه در حوزه صنعت فعالیت داشته باشم تا کشاورزی
مثلا یکی از دوستان شیراز فوم بسته بندی میوه های صادراتی تولید میکنه اینم بگم که شرایط شراکت وجود نداره
واقعا نمیدونم از کجا باید شروع کرد و چکار کنم که با ریسک کمتر به نتیجه بهتر برسم
شمارتون رو بدید

RE: با 400 میلیون چکار بهتر انجام بدم؟؟؟ - sajjadb - 09-14-2014 04:31 PM

(09-14-2014 03:55 PM)مری مری نوشته شده توسط:  
(09-14-2014 10:28 AM)sajjadb نوشته شده توسط:  سلام به تمام دوستان عزیز
شمارتون رو بدید

09393069183

RE: با 400 میلیون چکار بهتر انجام بدم؟؟؟ - sajjadb - 09-14-2014 04:33 PM

(09-14-2014 03:01 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  خب پس باید راهی رو که من طی کردم طی کنید! باید چند تا شغل رو انجام بدید البته با جهت دهی علایق اولیه تون! بعد از چند بار آزمون و خطا! و احتمالا از داست دادن مقداری سرمایه راهتون رو پیدا می کنید!

امکان داره بگید الان مشغول چکاری هستید

RE: با 400 میلیون چکار بهتر انجام بدم؟؟؟ - لئوپارد - 09-14-2014 08:14 PM

[quote='sajjadb' pid='139244' dateline='1410674311']
سلام به تمام دوستان عزیز

سلام من علیرضایی هستم از اصفهان من یک کار سراغ دارم که تولیدی است تخصص خاصی نمی خواهد و بازار خوبی در ایران دارد شمارتون را برای من بفرستید

RE: با 400 میلیون چکار بهتر انجام بدم؟؟؟ - sajjadb - 09-14-2014 11:38 PM

با سلام و تشکر از شما
09393069183

RE: با 400 میلیون چکار بهتر انجام بدم؟؟؟ - nader3925 - 09-17-2014 10:19 PM

داداش برو یه کامیون اسکانیا بگیر که با تورم پول کامیونت میره بالا
اگه خیلی شل باشی و کار نکنی ماهی 15 میلیون داری من خودم این کار رو کردم
البته باید پایه یک بگیری