سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی خط تولید ف/ی/ل/ت/ر هوا خودرو - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: روش های رایگان شروع کسب و کار شخصی (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: راه اندازی خط تولید ف/ی/ل/ت/ر هوا خودرو (/showthread.php?tid=12084)

راه اندازی خط تولید ف/ی/ل/ت/ر هوا خودرو - حسام0711 - 09-13-2014 07:14 PM

با سلام خسته نباشد به همه دوستان
دوستان امروز ی آگهی دیدم ب نام ساخت ف/ی/ل/ت/ر هوا با دستگاه در منزل و یا هر جای دیگر !با چندتا از این آگهی ها تماس گرفتم یکی از آنها در استان خودم بود(فارس) بود قیمت دستگاه را یک میلیون تومان بهم گفت ک دستگاهش دستی بود و مواد اولیه هم خود شرکت تهیه میکنه و باهات قرار داد میبنده! و جاهای دیگر ک تماس گرفتم قیمت دستگاهها بین 25تا30میلیون تومان ب من قیمت دادن... دوستان کسی در این زمینه فعالیت داشته و میتونه منو راهنمایی کنه؟؟ آخه یکی از دوستام راستش منو ترسوند این دوستم 3ماهه داره این کارو انجام میده اولش میگفت روزی 60تا 70تومان دارم وقتی فهمید میخوام بیام توی این کار ن دستگاهشو نشون داد و گفت نیا توی این کار همش دارم ضرر میکنم این چیزا ...
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

RE: راه اندازی خط تولید ف/ی/ل/ت/ر هوا خودرو - لوبا - 09-14-2014 12:09 AM

سلام
من تا جایی که خبر دارم و دستگاه دستی رو دیدم. راستش اینکه فکر کنید دستگاه هست خیر اینگونه نیست یک ( دریل ) یا همان دستگاه مته میباشد که سرش یک همزن کوچیک بسته شده . شما مواد اولیه رو بصورت دستی داخل یک ظرف میریزید بعد با این مته یا همان دریل به هم میزنید سپس بعد از قرار دادن کاغذهای کشی در قالب این مواد را دور تا دور اون قالب ها میریزید.
دستگاه دستی همان دیرل و حدود چندین قالب مختلف هست

از نظر درآمدزایی هیچ اطلاعی ندارم
ولی میدونم که مواد را با باربری ارسال میکنند که هم ارسال و هم دریافت محصول و مواد اولیه هزینه اش با شما میباشد.
برای هر ف/ی/ل/ت/ر هوا هم فکر میکنم حدود 50 تومان یا کمتر میدهند.
موفق باشید

RE: راه اندازی خط تولید ف/ی/ل/ت/ر هوا خودرو - yaser53 - 09-14-2014 12:43 PM

دوست عزیز
اگر مصلحت دانستید سری به اینجا بزنید
http://zagro.us/

RE: راه اندازی خط تولید ف/ی/ل/ت/ر هوا خودرو - حسام0711 - 09-15-2014 10:37 PM

دوستان کسی تجربه این کار نداره بیشتر راهنمایی کنه؟؟

RE: راه اندازی خط تولید ف/ی/ل/ت/ر هوا خودرو - alihiss - 02-12-2015 11:01 PM

(09-13-2014 07:14 PM)حسام0711 نوشته شده توسط:  با سلام خسته نباشد به همه دوستان
دوستان امروز ی آگهی دیدم ب نام ساخت ف/ی/ل/ت/ر هوا با دستگاه در منزل و یا هر جای دیگر !با چندتا از این آگهی ها تماس گرفتم یکی از آنها در استان خودم بود(فارس) بود قیمت دستگاه را یک میلیون تومان بهم گفت ک دستگاهش دستی بود و مواد اولیه هم خود شرکت تهیه میکنه و باهات قرار داد میبنده! و جاهای دیگر ک تماس گرفتم قیمت دستگاهها بین 25تا30میلیون تومان ب من قیمت دادن... دوستان کسی در این زمینه فعالیت داشته و میتونه منو راهنمایی کنه؟؟ آخه یکی از دوستام راستش منو ترسوند این دوستم 3ماهه داره این کارو انجام میده اولش میگفت روزی 60تا 70تومان دارم وقتی فهمید میخوام بیام توی این کار ن دستگاهشو نشون داد و گفت نیا توی این کار همش دارم ضرر میکنم این چیزا ...
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

سلام دوست خوبم .من دراین زمینه یه مدت کارکردم .خیلی توبازار گسترش پیدا کرده
بعد بازار کارش افتضاحه .دستگاه تمام اتوماتیکش 16میلیون است
ک میشه توهرف/ی/ل/ت/ری که تولید کنی 250سود کنی
اگ بتونی توبازار رقابت کنی کار خوبیه

RE: راه اندازی خط تولید ف/ی/ل/ت/ر هوا خودرو - sorin - 05-04-2015 04:18 PM

با نطرتون موافقم علی اقا اگه بتونید رقابت کنید خوبه میتونید یه تحقیق کنید ببینید تو منطقتون چطوره؟
من خودم دو سال پیش میخاستم بخرم اطرافیان گفتند ضرره دستگاشو کسی ازت نمیخره بازارش خوب نیسو..... منم ترسیدم از فکرش اومدم بیرون
ولی شما برو پیش یه مکانیکی بپرس چند میخرن؟چند نفر براشون میارن و ....