سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
نیازمند به سرمایه گذار برای تولید بازی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+---- انجمن: سرمایه گذاری (/forumdisplay.php?fid=58)
+---- موضوع: نیازمند به سرمایه گذار برای تولید بازی (/showthread.php?tid=12060)

نیازمند به سرمایه گذار برای تولید بازی - Hamedgg - 09-09-2014 10:57 AM

سلام
ما یک بازی اول شخص شوتر (FPS) در حال تولید داریم
تا الان چیزی در حدود 100 میلیون هزینه شده برای این پروژه و اسپانسر دیگه قادر به همکاری با ما نیست
و برای ادامه دادن مسیر طبق برآوردها ما به 200 میلیون سرمایه نیاز داریم
بازگشت این سرمایه یکساله خواهد بود و سود حاصله بین 50 الی 100 درصد پیش بینی شده است.
دوستانی که مایل به همکاری و اطلاعات بیشتر هستند به من پیغام خصوصی یا میل بزنند
hhaamed8@yahoo.com

ممنونم

RE: نیازمند به سرمایه گذار برای تولید بازی - warland - 09-23-2015 01:28 PM

(09-09-2014 10:57 AM)Hamedgg نوشته شده توسط:  سلام
ما یک بازی اول شخص شوتر (FPS) در حال تولید داریم
تا الان چیزی در حدود 100 میلیون هزینه شده برای این پروژه و اسپانسر دیگه قادر به همکاری با ما نیست
و برای ادامه دادن مسیر طبق برآوردها ما به 200 میلیون سرمایه نیاز داریم
بازگشت این سرمایه یکساله خواهد بود و سود حاصله بین 50 الی 100 درصد پیش بینی شده است.
دوستانی که مایل به همکاری و اطلاعات بیشتر هستند به من پیغام خصوصی یا میل بزنند
hhaamed8@yahoo.com

ممنونم

سلام

دوست عزیز شاید بی ربط باشه اما انقدر مردم ما کوتاه فکر هستن (البته سوءتفاهم نشه کلی نمیگم 90% رو میگم) که پول در آوردن رو فقط از راه بیل زدن و مغازه زدن و بانک گذاشتن میدونن و چه میدونن بازی انلاین چیه به مسخره میگیرنت و هیچکس حاضر نیست باهات همکاری کنه چون جهان سوم همینجاست و بهمون بر میخوره که چرا بهمون مگن جهان سومی .... خوده من 5 ماه تمام دنبال ه سرمایه گذار واسه پروژه بازی انلاینم هستم هیچ کس اصلا نمیدونه گیم چیه و فکر میکنن ما میخواییم سرشون کلاه بذاریم متاسفانه افرادی مثل من و شما که مخ اقتصادی داریم پولمون کمه و کسی که بیسواده دارای میلیون ها پول و باید افسوس خورد فقط همین...فک کن من واسه پروژه 60 میلیون رسک کردم و بهش ایمان دارم و اون بابایی که میخواد سرمایه بذاره و میخوام بهش لطف کنم و جیبشو پر کنم از راهی که 100 سال فکرشم نکرده به من میگه چه ضمانتی میکنی واقعا جا تاسف داره....بعد تو کشوری مثل آلمان ارز آوری و درامد یه بازی آنلاینش مثل تراوین 10 برابر فروش خودروهاشونه....
به هرحال گفتم که اینجا خودت رو کوچیک نکنی حالا اگر زده بودی پروژه بیل زنی روی بتن کلی ارسال و پاسخ و پیشنهاد میومد.
منم دنبال سرمایه گذار بودم واسه پروژم اما وقتی سطح دید افراد رو دیدم پشیمون شدم از اینکه خودم رو کوچیک کنم حتی یه تاپیک باز کنم

به هر حال امیدوارم موفق باشی دوست عزیز
یا حق خدا بزرگه

RE: نیازمند به سرمایه گذار برای تولید بازی - davaran - 09-23-2015 03:06 PM

اطلاعات کاملتر به خصوصی بفرستید