سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن (/showthread.php?tid=1200)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - کامیار کاظمی - 11-24-2011 10:46 PM

دوستان عزیز به شکر خدا همه چیز به خوبی پیش میرود.

اتفاقا اکثر اعضای متاهل با همسر خود تشریف می آورند و بسیار باعث خوشحالی ما است!
دعوتنامه ها نیز دیشب ارسال شد امیدوارم به دست همه رسیده باشد.

ضمنا چون از اصحاب رسانه و افرادی خارج از انجمن نیز نمایندگانی حضور دارند حتما با لطف خدا، جلسه بسیار عالی برگزار خواهد شد.

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - shahram......32 - 11-24-2011 11:20 PM

جناب قربانيان ديدن فرد دلسوز و باشخصيتي چون جنابعالي براي بنده سعادتي خواهد بود

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - mjdehghani - 11-24-2011 11:31 PM

برای دیدار شما لحظه شماری می کنم . آقا کامیار وایت بورد هست دیگه . تبیین برنامه ها برا سالی که در پیش رو داریم یکم توضیح می خواد.
مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی از بابت زحماتتون . انشالله جبران کنیم . قول میدم یه جلسه هم کاشان بگیریم .(البته اکه شما موافق باشین ) تو فصل گل وگلاب انشالله

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - مهدی گل محمدی - 11-25-2011 12:18 AM

(11-24-2011 10:46 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  دوستان عزیز به شکر خدا همه چیز به خوبی پیش میرود.

اتفاقا اکثر اعضای متاهل با همسر خود تشریف می آورند و بسیار باعث خوشحالی ما است!
دعوتنامه ها نیز د/ی/شب ارسال شد امیدوارم به دست همه رسیده باشد.

ضمنا چون از اصحاب رسانه و افرادی خارج از انجمن نیز نمایندگانی حضور دارند حتما با لطف خدا، جلسه بسیار عالی برگزار خواهد شد.

بله ممنون به دستمون رسید دعوتنامتون.من هم برای دیدن دوستان گلم لحظه شماری می کنم.

ان شاءاله همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت به امید موفقیت همه ی اعضای انجمن.

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - mjdehghani - 11-25-2011 12:30 AM

برای شما پیش نیومده؟ انگار بچه ها آشنان یه جایی قبلاً دیدمشون . البته نظرم در مورد اونهایی هست که عکس دارن .

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - pulaki - 11-25-2011 12:47 AM

سلام
دوستان عزيز بالاخره بازهم قسمت نشد شمارا از نزديك زيارت كنم به خدا همه مقدمات را ازقبل آماده كرده بودم حتي بليط هم گرفته بودم و قرار بودبايكي از همكاران خدمت برسم اما امروز صبح كولاك شديد مارا كاملا شوكه كرد دوستم هم خيلي ناراحت شد و گفت كاش ديروز رفته بوديم به آقاي كاظمي پيامك فرستادم و عذرخواهي كردم وقتي ايشان بزرگوارانه پاسخ دادند كه ناراحت نباشيد جاي شمارا درمراسم خالي ميكنيم نزديك بود مانند كودكي خردسال كه مادرش را درازدحام جمعيت گم كرده است بزنم زير گريه بهرحال عذر تقصير مارا بپذيريد چرا كه هيچ كارخدا بي حكمت نيست شايد حكمت اين بوده كه ما نتوانيم درجمع صميمي دوستان حاضرباشيم... (با تبريك و شادباش اين مناسبت خاطره انگيز و آرزوي توفيقات روزافزون براي تك تك اعضاي انجمن و مديريت مهربان و دوست داشتني آن )

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - 3ObHaN - 11-25-2011 05:49 PM

جاي ما هم خالي كنيد عكسم بگيريد !

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - jahanagahi - 11-25-2011 09:56 PM

جشن تولد یکسالگی انجمن با همت ادمین عزیز و زحمات فوق العاده زیاد ایشان و خانم استاد MARYAR گل و مهتاب خانم عزیز بنحو باشکوهی برگزار شد.دیدن عزیزان در این گردهمائی انرژی مضاعفی را در بین حاضرین به وجود آورد. شرح کل جلسه را عزیزان برگزارکننده حتما به اطلاع شما که نتوانستید حضور بهمرسانید به سمع و نظر شما می رسانند. من بنوبه خود از تک تک عزیزان برگزارکننده تشکر میکنم. جشن بی نظیزی بود.جای همگی خالی.

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - محمدرضا پورقوامی - 11-25-2011 10:58 PM

آقا کامیار، مریم خانم، مهتاب عزیز عالی عالی عالی بود واقعا جلسه با شکوهی بود مخصوصاً میهمانانی که خارج ازانجمن که دعوت کرده بودید و سخنان آنان گرانبها بود باشد که راهنمایی دوستان باشد درضمن کیک ها هم بی نظیر بود

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - MARYAR - 11-25-2011 11:14 PM

حضور شما هم بي نظير بود آقاي قربانيان عزيز
ايده هاي شما هميشه ما را به وجد مياورد آقاي پور قوامي واقعا خوشحاليم از بودن شما و همسر عزيزتان در كنارمان در مسير موفقيت