سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن (/showthread.php?tid=1200)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - MARYAR - 11-20-2011 10:59 PM

دوستان و همراهان هميشگي انجمن سلام
به مناسبت تولد يك سالگي انجمن بر آن شديم كه همايش كوچكي با حضور اعضا ترتيب دهيم.
به همين منظور از شما اعضاي محترم دعوت به عمل مي آيد در اين همايش كه شامل برنامه هاي مختلفي از جمله سخنراني مديران و تعين چشم انداز سال هاي آينده انجمن، ارائه كارهاي عملي انجمن و فيلم مستند يك سال گذشته انجمن ست شركت نماييد.
اين همايش در روز جمعه 4 آذر 90 ساعت 14-17 در تهران برگزار مي گردد. به دليل محدوديت مكان از دوستان خواهشمنديم تا ساعت 24 روز 4 شنبه 2آذر نسبت به رزرو براي شركت در اين همايش در همين تاپيك اعلام آمادگي و ايميل خود را در زير آن درج نماييد تا دعوت نامه براي شما ارسال گردد. آدرس دقيق همايش در دعوت نامه ذكر گرديده است.
بديهي ست به دليل محدوديت ظرفيت دوستاني كه تا تاريخ ذكر شده عمل رزرو را انجام دهند در اولويت قرار مي گيرند و از پذيرش كساني كه پس از اين تاريخ اعلام آمادگي كنند معذوريم.
شايان ذكر است كه به دليل هزينه هايي كه مديريت در قبال حضور هر فرد انجام مي دهد، لطفا فقط كساني كه حتما توانايي حضور دارند اعلام آمادگي كنند.
با تشكر از عنايت شما
مديران انجمن ميلياردرهاي آينده

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - ndm1368 - 11-20-2011 11:04 PM

با تشکر از شما برای برگزاری این جشن من در این جشن شرکت میکنم تا با دوستان میلیاردر از نزدیک اشنا بشم
navid_d1368@yahoo.com

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - مهدی گل محمدی - 11-20-2011 11:29 PM

ضمن تشکر و قدردانی از مدیران محترم انجمن بنده هم یار همیشگی انجمن در این مراسم شرکت خواهم کرد.

atreeeshgh123@gmail.com

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - mjdehghani - 11-20-2011 11:55 PM

بنده هم به نوبه خودم از شما و مدیریت انجمن قدردانی می کنم .بنده نیز آمادگی خود را جهت حضور در مراسم روز 4 آذر اعلام میکنم . باز هم تشکر
mj.dehghani@gmail.com

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - MARYAR - 11-21-2011 12:03 AM

براي ارسال دعوت نامه لطفا آدرس ايميل خود را در تاپيك درج نماييد
با تشكر

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - pulaki - 11-21-2011 12:32 AM

باسلام وتشكر بنده هم اگر مشكل خاصي برام پيش نياد با كمال ميل در خدمت عزيزان خواهم بود ضمنا نميخواهم بواسطه حضور من هيچ هزينه اي متحمل بشويدصندلي نباشد روي زمين مينشينم شيريني و شربت هم نميخورم سعادت ملاقات دوستان برايم كفايت ميكند
iandu90@yahoo.com
مهدي جان حالا كادوچي بگيريم نكنه همه دوستان بادست پربيان و من اين وسط سنگ روي يخ بشم واز شرمندگي نتونم سرمو بلندكنم؟!

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - shahrasebi - 11-21-2011 11:54 AM

با سلام وعرض تبریک مجدد چنین روز فرخنده ای به یاری خداوند متعال ان شاءا... بنده هم در خدمت دوستان خواهم بود .ازبابت همه الطاف شما دوستان کمال تشکر را دارم.
به امید دیدار همه عزیزان
nasimshahrasebi@yahoo.com

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - مهدی گل محمدی - 11-21-2011 12:44 PM

(11-21-2011 12:32 AM)pulaki نوشته شده توسط:  مهدي جان حالا كادوچي بگيريم نكنه همه دوستان بادست پربيان و من اين وسط سنگ روي يخ بشم واز شرمندگي نتونم سرمو بلندكنم؟!
حضور خود شما برای ما کادو. اگر شما نیاید ما شرمنده میشیم.منتظر حضور گرم و سبزتون هستیم.

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - madar - 11-21-2011 01:05 PM

سلام
من هم به امید خدا میام
safdarileila@yahoo.com

RE: جلسه حضوري 4 آذر تولد انجمن - mjdehghani - 11-21-2011 02:13 PM

mj.dehghani@gmail.com
دوستان راست می گن .ما قناعت پیشه ایم .خودتون رو تو زحمت نندازین و بیشتر ازین ما رو شرمنده نکنین .
انشاالله جلسه پربار برگزار بشه . به امید دیدار همه دوستان