سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
تولید مالت جو - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: کارگاه های آموزشی کارگروه ها (/forumdisplay.php?fid=122)
+--- موضوع: تولید مالت جو (/showthread.php?tid=11905)

صفحه ها: 1 2

تولید مالت جو - نورالله قنبری - 08-13-2014 01:24 AM

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
همانگونه که اطلاع دارید مالت جو رو کلا دولت وارد میکند و تولید داخلی نداریم لذا من تصمیم به تولید مالت در داخل
کشور گرفتم اگر کسی از دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارند خوشحال میشم به اشتراک بگذارند

RE: تولید مالت جو - مهندس روح الله زاهد - 08-13-2014 10:32 AM

سلام ودرود
به نظر کار مشکلی بیاد و مجوز گرفتنش هم مشکل باشه .
ولی کار خوبی و پرسودی باید باشه

RE: تولید مالت جو - ebrahim.ev - 08-13-2014 02:59 PM

باید یک مشکلی باشه که این همه شرکت بزرگ صنایع غذایی تو ایران رغبتی برای تولیدش تا حالا نداشتن!
فکر کنم به خاطر قیمت بالای جو تو ایرانه و محصول وارداتی احتمالا ارزون تر در میاد.!
ولی موضوع خوبیه کمی بیشتر تحقیق کنید شاید به جایی رسیدید

RE: تولید مالت جو - مهدی ر - 08-13-2014 07:02 PM

(08-13-2014 01:24 AM)نورالله قنبری نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
همانگونه که اطلاع دارید مالت جو رو کلا دولت وارد میکند و تولید داخلی نداریم لذا من تصمیم به تولید مالت در داخل
کشور گرفتم اگر کسی از دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارند خوشحال میشم به اشتراک بگذارند
به این فکر نکردید که چرا این همه شرکت بزرگ به فکر تولید مالت نیفتادن یا اینکه خواستن و نتونستن ؟!!

RE: تولید مالت جو - مهدی 1 - 08-14-2014 01:23 PM

اولین بودن و تنها تولید کننده محصول خاصی در یک منطقه بودن مهم نیست ، درامد زا بودن طرح مهم هست.

RE: تولید مالت جو - saeedhashemi1371 - 08-16-2014 08:56 PM

اینجا مثل اینکه همه میخان نا امیدت کنن!!!!!!
مهم نیست چرا بقیه اجراش نکردن!
مهم اینه که شما بتونی درست و صحیح اجراش کنی!
آقا اگه به جایی رسیدی بگو

RE: تولید مالت جو - مسعود کوچولو - 08-16-2014 10:10 PM

رفیق مطمئن نیستم اما احتمال داره مافیا پشتش باشه نمیدونم و البته در موردش تحقیق بکن...البته اگه مافیا بازی باشه که خیلی برات سخته احتمالا...
اما به غیر از اون هم میتونی تو زمینه ی روکشهای آلومینیومی که تو پاکتهای آبمیوه و شیر استفاده میشه(لایه ی داخلی) تحقیق کنی...اونم کاملا وارداتیه تا جایی که میدونم و خب بازار فروشش هم که سرسام آور دیگه...
موفق باشی...

RE: تولید مالت جو - جوان - 08-17-2014 06:13 PM

(08-16-2014 08:56 PM)saeedhashemi1371 نوشته شده توسط:  اینجا مثل اینکه همه میخان نا امیدت کنن!!!!!!
مهم نیست چرا بقیه اجراش نکردن!
مهم اینه که شما بتونی درست و صحیح اجراش کنی!
آقا اگه به جایی رسیدی بگو
درود بر دوستان.
بنده هم میخواهم یک هواپیما رادار گریز طراحی و در نتیجه تولید کنم که از نمونه های F22 بهتر عمل کنه.کسی میتونه کمک کنه؟
توروخدا واقع بین باشید دوستان.
مالت جو،پوشش های تترا،کره گیاهی،بوتولیم توکسین و ... اگر فضای تولید داخلش مناسب بود بی شک سرمایه گزاران،صنعت گران،شیمی دانان مهندسین و .... فکری برای تولید آن میکردند.
البته شاید مسائلی هم باشد که ما میدانیم و آنها نمیدانند یا سخت میگیرند کاملا درست است و میتوانیم فرمولاسیونی جدید اختراع نماییم.
پس برای آن هم لازم به اشاره است که آیا تحصیلاتمان مرتبط با موضوع است؟آیا سرمایه اندک اولیه را داریم؟اصلا هیچ یک آیا طرح و یا بیزینس پلنی داریم که بدانیم از چه راهی باید رفت و رسید؟همه چیز که با خام عمل کردن پخته نمی شود.
در مورد مافیا هم باید عرض کنم دوستی یک کانتینر 20 فوت، مغر گردو از گرجستان اورده بود با خودش میگفت : نکند بار من سبب شکسته شدن قیمت خشکبار شود و مافیا خشکبار آقای X مانع کار من شود؟؟؟فکر میکنم منظور رو رسونده باشم.
به هیچ عنوان قصد جسارت نداشتم گاهی نیز باید تلنگری به خودمان وارد کنیم.
انتقاد و تخریبی بود پذیرا هستم.
HeartHeartHeart

RE: تولید مالت جو - saeedhashemi1371 - 08-18-2014 07:45 PM

چند نفر تا الان دنبال تولید مالت جو تو این انجمن بودن؟ اگه کسی هست بگه !
شما تحقیق خودتون رو انجام بدین شاید از کنار این کار ده تا کار دیگه در بیارین برا خودتون!
ولی به نظر من ارزش تحقیق رو داره

RE: تولید مالت جو - نورالله قنبری - 08-22-2014 04:04 AM

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان از اینکه نظرات خودتونو اعلام کردین بسیار ممنونم من تولید کننده دستگاه تولید
علوفه به روش هیدروپونیک هستم و مالت جو رو در این دستگاه به راحتی تولید میکنم و الان میخوام دستگاهی بسازم
که فقط مالت تولید بکنه اما ممکنه زمان ببره ولی به هر صورت اختراش میکنم. فعلا هر کسی که بتونه بازار فروش مالت
پیدا کنه پورسانت خوبی از من دریافت میکنه مالت نمونه که تولید خودمونه رو هم براش ارسال میکنم.
راستی دوستان عزیز ازشما بجز دوست خوبم اقای (سعید هاشمی) که امیدوارانه صحبت کردن بعید میدونستم اینجوری حمایت کنید
اگر من به خودم و کارم ایمان نداشتم شاید نا امید میشدم...
نوراله قنبری09136776007