سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
با 110 میلیون چیکار کنم ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: با 110 میلیون چیکار کنم ؟ (/showthread.php?tid=11888)

صفحه ها: 1 2 3

RE: با 110 میلیون چیکار کنم ؟ - omidsh - 08-11-2014 10:01 PM

(08-11-2014 09:44 PM)mohammad-alone نوشته شده توسط:  من مصالح ساختمونی رو بهتون پیشنهاد میکنم
دنبال کار و درآمدی برید که رکود نداشته باشه و معمولا در هر شرایط بازار مصالح ساختمونی خوبه

درسته ولی پولت رو باید بدی دست مردم جمع کردنشم به این راحتی نیست

RE: با 110 میلیون چیکار کنم ؟ - mohajer88 - 08-11-2014 10:11 PM

(08-11-2014 10:01 PM)omidsh نوشته شده توسط:  
(08-11-2014 09:44 PM)mohammad-alone نوشته شده توسط:  من مصالح ساختمونی رو بهتون پیشنهاد میکنم
دنبال کار و درآمدی برید که رکود نداشته باشه و معمولا در هر شرایط بازار مصالح ساختمونی خوبه

درسته ولی پولت رو باید بدی دست مردم جمع کردنشم به این راحتی نیست

البته الان اوج رگود تو بازار مصالح ساختمانیه

RE: با 110 میلیون چیکار کنم ؟ - mjdehghani - 08-11-2014 10:35 PM

یه سوناتا 2011 بخر باش آژانس کار کن
خدایا
صدها بار تو این سایت سوال شده که با انقد پول چه کنیم
برادر من
خواهر من
ما مگه تو شرایط شما هستیم که بدونیم چه کنی . مثلاً من بت میگم برو گوسفند بخر پس فردا ضرر کردی چیکار می خوای بکنی
اصولاً پول به عنوان یه روان کننده و راه اندازه . شما یه ایده داری که شامل 100 پله تا هدف میشه
بدون پول یعنی از صفر و از پله اول اینجوری یک سری خوبیا هم داره . اینکه یاد میگیری چجوری قدم برداری و چم و خم کار گیرت میاد و تازه اگر شکست خوردی از همون پله های اول میفتی و کمتر طوریت میشه
ولی مثلاً یه سرمایه داری یه دفعه این سرمایه شما رو 20 پله جلو میبره که خودش شاید به معنی چند سال باشه
ولی خوب یه ضررایی هم داره .
صرف اینکه یه نفر تو یه زمینه موفق شده شما نمی تونی بهش اعتماد کنی که اون بهت بگه با سرمایت چیکار کن
شرایطت رو روی یک کاغذ بیار
اهدافت رو هم بنویس شرایط رو یجوری به روش خودت به اهدافت بچسبون این روش چسبوندنه اسمش ایده هست
از بقیه مشورت بخواه نه راه حل
موفق باشی

RE: با 110 میلیون چیکار کنم ؟ - omidsh - 08-12-2014 01:16 PM

(08-11-2014 10:35 PM)mjdehghani نوشته شده توسط:  یه سوناتا 2011 بخر باش آژانس کار کن
خدایا
صدها بار تو این سایت سوال شده که با انقد پول چه کنیم
برادر من
خواهر من
ما مگه تو شرایط شما هستیم که بدونیم چه کنی . مثلاً من بت میگم برو گوسفند بخر پس فردا ضرر کردی چیکار می خوای بکنی
اصولاً پول به عنوان یه روان کننده و راه اندازه . شما یه ایده داری که شامل 100 پله تا هدف میشه
بدون پول یعنی از صفر و از پله اول اینجوری یک سری خوبیا هم داره . اینکه یاد میگیری چجوری قدم برداری و چم و خم کار گیرت میاد و تازه اگر شکست خوردی از همون پله های اول میفتی و کمتر طوریت میشه
ولی مثلاً یه سرمایه داری یه دفعه این سرمایه شما رو 20 پله جلو میبره که خودش شاید به معنی چند سال باشه
ولی خوب یه ضررایی هم داره .
صرف اینکه یه نفر تو یه زمینه موفق شده شما نمی تونی بهش اعتماد کنی که اون بهت بگه با سرمایت چیکار کن
شرایطت رو روی یک کاغذ بیار
اهدافت رو هم بنویس شرایط رو یجوری به روش خودت به اهدافت بچسبون این روش چسبوندنه اسمش ایده هست
از بقیه مشورت بخواه نه راه حل
موفق باشی
سلام
خیلی ممنون از توضیحاتتون منم اول توضیح دادم شغل و توانمندی هامو بیشتر هم راهنمایی خواستم تا اینکه راه بذارید جلوم

RE: با 110 میلیون چیکار کنم ؟ - misagh97 - 08-12-2014 07:44 PM

دوستان اگه اعتماد داشته باشند میتونم با پولشون سود خوبی رو بهشون برگردونم .
بزرگ شده ی اینترنت !

RE: با 110 میلیون چیکار کنم ؟ - bayani - 08-12-2014 10:08 PM

(08-12-2014 07:44 PM)misagh97 نوشته شده توسط:  دوستان اگه اعتماد داشته باشند میتونم با پولشون سود خوبی رو بهشون برگردونم .
بزرگ شده ی اینترنت !
با سلام
دوست عزیز اگر امکانش هست در رابطه با سخنتون توضیحات بیشتری ارائه بدین
میزان و درصد سود و نوع فعالیتی که با سرمایه دریافتی میخواید انجام بدید رو شفاف سازی بفرمائید.
تا ببینیم سود خوب از منظر شما به چه نحوی هست
با تشکر از شما

RE: با 110 میلیون چیکار کنم ؟ - hatef.hashemi - 11-29-2015 01:23 AM

با سلام
من درزمینه واردات از ترکیه (پوشاک کفش کیف شوینده بهداشتی غذایی )تجربه کافی و خوبی دارم سرمایه هم تقریبا دارم.اگه ساکن شهر بزرگ و پرجمعیتی هستین میشه همکاری کرد09365487864

RE: با 110 میلیون چیکار کنم ؟ - shahcar - 12-08-2015 03:10 AM

اقا بنظر من بیا با هم یه فروشگاه انلاین پوشاک و کیف بزنیم اینده ش روشن و تضمینی می باشد

RE: با 110 میلیون چیکار کنم ؟ - matarodi - 12-08-2015 12:58 PM

(11-29-2015 01:23 AM)hatef.hashemi نوشته شده توسط:  با سلام
من درزمینه واردات از ترکیه (پوشاک کفش کیف شوینده بهداشتی غذایی )تجربه کافی و خوبی دارم سرمایه هم تقریبا دارم.اگه ساکن شهر بزرگ و پرجمعیتی هستین میشه همکاری کرد09365487864

من مشهدم دوست گرامی

RE: با 110 میلیون چیکار کنم ؟ - muhammad01 - 12-08-2015 05:33 PM

(08-09-2014 06:53 PM)omidsh نوشته شده توسط:  سلام خدمت ذوستان
میخواستم ببینم با 110 میلیون چه کسب و کاری راه اندازی کنم ؟
کارش اصلا برام مهم نیست تولیدی،ساخت و ساز،یا خرید و فروش
درود بر شما.الان وضعیت بازار کلا تو هر چیزی افتضاحه.بنظر من روی مواد غذایی سرمایه گذاری کنی بهتره
اگه هم درامد داری فعلا زمین بخر سال بعد یا سالهای بعد همون زمینتو به قیمت بالاتری بفروش.ریسکش کمه احنمال سود بالاست
لوازم ارایشی هم خوبه میتونی خودت وارد کنی.اگه خواستی در حد توانم راهنماییت میکنم.
بدلیجات هم خوبه و سودش بالاست.از چین میتونی وارد کنی.خودت میتونی جنس خاص سفارش بدی و بازارت رو تو دستت بگیری.شرکت طرح و نمونه های سفارشیت رو به کسی نمیده که مینونی بازار انحصاریت رو داشته باشی
خلاصه خیلی کارا میشه کرد10_004