سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ايده براي فصل تابستان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه زمان هاي خاص (/forumdisplay.php?fid=118)
+--- موضوع: ايده براي فصل تابستان (/showthread.php?tid=11841)

ايده براي فصل تابستان - HG3030 - 08-01-2014 01:06 PM

سلام
فقط به عنوان ايده ميگم براي فصل تابستان
تو شهر ما ملت غوره و ليمو ميخرن و ميشورن و خشك ميكنن و ميبرن براشون آبگيري كنن كيلويي 600 هم ميگيرن
فرضا تو يك روز 1000 كيلو كه آبگيري كنن ميشه 600 هزار سود مصرفش هم فقط برقه همين
سبزي خورد كني هم همينطوره

RE: ايده براي فصل تابستان - Skp - 08-01-2014 01:33 PM

اولا شهر شما کجاست ؟ تهران ؟

دوما کل ملت یا حتی اکثریت دنبال اینکارا نیستن و مخصوص عده خاصی هست .

RE: ايده براي فصل تابستان - HG3030 - 08-02-2014 11:36 PM

(08-01-2014 01:33 PM)Skp نوشته شده توسط:  اولا شهر شما کجاست ؟ تهران ؟

دوما کل ملت یا حتی اکثریت دنبال اینکارا نیستن و مخصوص عده خاصی هست .

نه قربان من اصفهان هستم بالا شهر هم ميشينم كي گفته اكثريت دنبال اين كارا نيستن؟ مگه كار بديه؟ لااقل 90 درصد افرادي كه دور و بر ما هستند تابستونا يكي از كاراشون خريد آبليمو و آبغوره تازه است حتي اون مولتي ميلياردراشون
مردم به جاي اينكه آب ليمو يا آبغوره صنعتي بخرن ، آب ليمو يا آبغوره تازه ميخرن . طعم شربت آبليموي تازه يا سالاد شيرازي با آبغوره تازه رو مقايسه كن با صنعتي
يه جوري ميگي اكثريت دنبال اينكارا نيستن كه اينگاري يه كار ننگيه مثل اينه كه من بگم اكثريت نميرن ترشي و شور از خيابان وليعصر بخرن چون اينكاره نيستن!!!!!!!!!!!!!!

RE: ايده براي فصل تابستان - pari 1 - 12-28-2014 01:25 AM

سلام

اتفاقا تو شیراز هم دقیقا همین طوره .... کسانی که دستگاه ابغوره ابلیمو گیری دارن سرشون خلوت نمیشه . منم بالاشهر شیرازم . همسایمون هم تابستون این کارو می کنه ... من از پنجره هر روز می بینم که اصلا خلوت نمیشه سرش .... اتفاقا چند تا کوچه اوون ور تر هم دارن باز هم شلوغه ... خودشون هم ابغوره ابلیمو می فروشن.... عمده می خرن کلی سود می کنن ..................... با وجودیکه خیلی جوونه ولی ماشین شاسی بلند و ....