سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی کنید در مورد گرفتن وام میلیاردی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کار آفرینی (/forumdisplay.php?fid=130)
+---- موضوع: راهنمایی کنید در مورد گرفتن وام میلیاردی (/showthread.php?tid=11813)

راهنمایی کنید در مورد گرفتن وام میلیاردی - amirnpe - 07-27-2014 04:07 AM

با سلام .
دوستان کسی روش های وام گرفتن می دونه اونم وام های میلیاردی ؟
مثلا بدون ضامن یا وثیقه بشه به بهونه شرکت تعاونی یا چیزی وام گرفت ؟ و تا مدت معینی تنفس بدن مثلا 6 ماه تا 1 سال ! یک مقدار پول لازم دارم اما متاسفانه زمینه وام دادن تو مملکت ما سخت تره و سود زیادی می گیرن و یک علت عقب موندگی اقتصادی اش هم همینه .....
بهترین و آسون ترین شیوه دریافت وام میلیاردی اگه کسی از دوستان می دونه بگه .
با تشکر .

((ادمین گرامی این پست در مورد کارآفرینی هم مربوط می شه ))

RE: راهنمایی کنید در مورد گرفتن وام میلیاردی - saeed_9_12 - 07-27-2014 09:00 AM

میلیاردی اونم بدون وثیقه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: راهنمایی کنید در مورد گرفتن وام میلیاردی - rasoul.es1989 - 07-27-2014 11:26 AM

خب بدون وثيقه ، ضامن .... يعني نميخواي پس بدي !؟
چون اگر كاري بخواهي شروع كني همون سند ملكي كه ميخواييد كار رو شروع كنيد ميشه وثيقه .
اما راه حل قانوني .....
اگه بخواهي كارخونه احداث كني ، خب حتما بايد يه جاييي داشته باشي ( يعني بانك به كسي كه هيچ چيز نداره چطور اعتماد كنه و وام ميلياردي بده !) همون مكان رو ارزش اتي ميزنن و تا ٧٥ ٪ اصل وام به عنوان وثيقه قبول ميكنن.
اگر شركت تعاوني تشكيل بديد و بتونيد در مورد موضوع كار افريني تعاون رو راضي كنيد ، معرفي ميكنن به صندوق ضمانت تعاون ، كه باز تا ٨٠ الي ٩٠ درصد ضمانت ميكنن ، البته در قبال دريافت چك ، سفته و كارمزد ساليانه ، كه فكر ميكنم ساليانه ٢/٥ درصد باشه ......
البته همه ي اينها به راحتي نيست و دوندگي داره ....

RE: راهنمایی کنید در مورد گرفتن وام میلیاردی - سمیرا 80784 - 09-13-2016 12:18 PM

سلام .. می خوام پس بدم ....اما در حال حاضر یه مخترع آس و پاس هستم و بعد از شروع کار می تونم جوابگوی وام دریافتی باشم .....به همه ی ارگانها سر زدم ..اماااااااااا دریغ از یک همراهی آگاهانه ...حرف منو هیچ کس نمی فهمه ...یا خودشونو به نفهمی میزنن .....برام دعا کنید من زحمت زیادکشیدم نزدیک به 8 طرح ثبت شده دارم ...در زمینه صنعتی اما هیچ کدوم به نتیجه نرسیده ....

RE: راهنمایی کنید در مورد گرفتن وام میلیاردی - hamzeh111 - 04-30-2017 10:44 AM

باسلام
بنده میخوام یه مجتمع بین راهی احداث کنم
چطور میتونم برای شروع کارم یک یا سه میلیارد وام بگیرم
زمین اجاره از منابغ طبیعی گرفتم
میخوام درصد وام زیاد نباشه و کمی هم تنفس داشته باشه
بابت وثیقه سند ملکی دارم که متاسفانه ملک روستایی هستش میخوام بدونم راهی وجودداره که بتونم وام بگیرم یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

RE: راهنمایی کنید در مورد گرفتن وام میلیاردی - arash.alirezaei - 08-24-2017 10:56 AM

(07-27-2014 04:07 AM)amirnpe نوشته شده توسط:  با سلام .
دوستان کسی روش های وام گرفتن می دونه اونم وام های میلیاردی ؟
مثلا بدون ضامن یا وثیقه بشه به بهونه شرکت تعاونی یا چیزی وام گرفت ؟ و تا مدت معینی تنفس بدن مثلا 6 ماه تا 1 سال ! یک مقدار پول لازم دارم اما متاسفانه زمینه وام دادن تو مملکت ما سخت تره و سود زیادی می گیرن و یک علت عقب موندگی اقتصادی اش هم همینه .....
بهترین و آسون ترین شیوه دریافت وام میلیاردی اگه کسی از دوستان می دونه بگه .
با تشکر .

((ادمین گرامی این پست در مورد کارآفرینی هم مربوط می شه ))
با سلام درود
قوانینی در این زمینه وام به کار تولیدی وجود دارد
می توانی از بانگ ها سوال کنید .10_004