سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سود دهی نمایندگی بیمه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه خدمات (/forumdisplay.php?fid=115)
+--- موضوع: سود دهی نمایندگی بیمه (/showthread.php?tid=11797)

صفحه ها: 1 2

سود دهی نمایندگی بیمه - sshamedk - 07-24-2014 03:02 PM

سلام دوستان. من دنبال گرفتن نمایندگی بیمه هستم ترجیحا بیمه دانا.
میخواستم یه سری اطلاعات در مورد سود دهیش بدونم. مثلا ایا محدودیت داره یه نمایندگی چقد بیمه شخص ثالث بفروشه؟ سود بیمه شخص ثالث برای نمایندگی چه جوریه؟ بیمه عمر چی؟ نحوه گرفتن نمایندگی سخته یا اسونه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

RE: سود دهی نمایندگی بیمه - hamid.h - 07-24-2014 05:02 PM

سلام دوست خوبم
متاسفانه یا خوشبختانه تخصص واطلاعاتی در مورد بیمه ندارم ولی پیشنهاد میکنم دنبال کاری برید که جدید باشه...
سعی کنید نیازهای مردم رو شناسایی و بعدش برطرف کنید اونوقته که سیل پول به سمتتون سرازیر میشه...
میدووونم سخته ولی اگه اولش بیشتر فکر کنیدو برنامه ریزی کنید و برید جلو بهتره تا زود تصمیم بگیرید و خدایی نکرده شکست بخورید

ضمنا ناگفته نموووونه که من شخصا هیچ وقت این جمله ی استاد قربانیان عزیز و بزرگوار رو فراموش نمی کنم.پیشنهاد میکنم شما هم در هر زمینه ای خواستید فعالیت کنید در بازار اینو از یاد نبرید :
مهم خود کار نیست، پیدا کردن ترفند کار مهمه

موفق تر باشی دوست عزیز 10_004

RE: سود دهی نمایندگی بیمه - sara azad - 11-02-2014 02:04 PM

[quote='sshamedk' pid='135914' dateline='1406197967']
میخواستم یه سری اطلاعات در مورد سود دهیش بدونم. مثلا ایا محدودیت داره یه نمایندگی چقد بیمه شخص ثالث بفروشه؟ سود بیمه شخص ثالث برای نمایندگی چه جوریه؟ بیمه عمر چی؟ نحوه گرفتن نمایندگی سخته یا اسونه؟

[/q

سلام،نمایندگی بیمه هم کار راحتیه هم کار بسیار سخت
حالا چرا راحت اگر شما سابقه کار بیمه داشته باشید،مدرک دانشگاهی مرتبط یا حتی غیر مرتبط داشته باشید،در بازاریابی مهارت داشته باشید و شرکت بیمه مورد نظر فراخوان اعطای نمایندگی داده باشه راحته اما اگه این موارد ذکر شده را نداشته باشید سخته،اما غیر ممکن نیست
الان همه مدرک رو دارند اما اگر شخص متقاضی دیپلمه باشه باید 4 سال سابقه کار بیمه را داشته باشه،
اگر شرکت مورد نظر فراخوان نداده باشه میشه از یک شرکت بیمه دیگه نمایندگی گرفت تا زمانی که شرکت دانا قبول کنه به شما که حالا نماینده بیمه شرکت ... هستید نمایندگی بده بعد از دانا نمایندگی بگیرید اینطوری راحتر هم میشه شرکت را راضی به اعطای نمایندگی کرد
وقتی شما به شرکت درخواست نمایندگی میدید ازتون مصاحبه میگیرن ساده تر بگم شما رو ارزیابی میکنن ببینن به درد کار بیمه میخورید یا نه بعد که از این مرحله گذشتید باید کلاس برید که قبلا شرکت ها خودشون کلاس رو برگذار میکردن اما ظاهرا الان بیمه مرکزی وارد شده و گفته ما حتما باید کلاس برگذار کنیم فرقش اینه که در شرکت ها هزینه کلاس زیر 200هزار تومن بود اما در بیمه مرکزی بالای یک میلیون تومنه
بعد از کلاس باید آزمون بدید بعد بازم کلاس برای یادگیری صدور بیمه نامه ها
سود در نمایندگی بیمه سقف نداره هر چی بیشتر کارکنید بیشتر درآمد دارید من نمایندگانی رو میشناسم که ماهیانه بالای 50 میلیون تومن درآمد دارند
اما اگه شما بازاریاب خوبی نباشید وجایی هم آشنا نداشته باشید که از اونجا کار بگیرید اصلا طرف بیمه نرید
خیلی طولانی شد اما همه فرآیند کار همین بود
نمایندگی بیمه البرز-اصفهان

RE: سود دهی نمایندگی بیمه - goldokhtar2 - 11-04-2014 09:08 PM

(11-02-2014 02:04 PM)sara azad نوشته شده توسط:  [quote='sshamedk' pid='135914' dateline='1406197967']

[/q

حالا چرا راحت اگر شما سابقه کار بیمه داشته باشید،مدرک دانشگاهی مرتبط یا حتی غیر مرتبط داشته باشید،در بازاریابی مهارت داشته باشید و شرکت بیمه مورد نظر فراخوان اعطای نمایندگی داده باشه راحته اما اگه این موارد ذکر شده را نداشته باشید سخته،اما غیر ممکن نیست
الان همه مدرک رو دارند اما اگر شخص متقاضی دیپلمه باشه باید 4 سال سابقه کار بیمه را داشته باشه،
اگر شرکت مورد نظر فراخوان نداده باشه میشه از یک شرکت بیمه دیگه نمایندگی گرفت تا زمانی که شرکت دانا قبول کنه به شما که حالا نماینده بیمه شرکت ... هستید نمایندگی بده بعد از دانا نمایندگی بگیرید اینطوری راحتر هم میشه شرکت را راضی به اعطای نمایندگی کرد
وقتی شما به شرکت درخواست نمایندگی میدید ازتون مصاحبه میگیرن ساده تر بگم شما رو ارزیابی میکنن ببینن به درد کار بیمه میخورید یا نه بعد که از این مرحله گذشتید باید کلاس برید که قبلا شرکت ها خودشون کلاس رو برگذار میکردن اما ظاهرا الان بیمه مرکزی وارد شده و گفته ما حتما باید کلاس برگذار کنیم فرقش اینه که در شرکت ها هزینه کلاس زیر 200هزار تومن بود اما در بیمه مرکزی بالای یک میلیون تومنه
سود در نمایندگی بیمه سقف نداره هر چی بیشتر کارکنید بیشتر درآمد دارید من نمایندگانی رو میشناسم که ماهیانه بالای 50 میلیون تومن درآمد دارند
اما اگه شما بازاریاب خوبی نباشید وجایی هم آشنا نداشته باشید که از اونجا کار بگیرید اصلا طرف بیمه نرید
سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید
1.معیارهای انتخاب بیمه خوب چیه؟ بیمه خوب باید دارای چه ویزگی هایی باشه؟
2.معیارهای یه بازاریاب موفق چیه؟حنما باید بریم تو کوچه و خیابون دنبال مشتری بیمه؟
3.منظورتون از آشنا چیه؟آشنا تو ارگانهای دولتی ؟

RE: سود دهی نمایندگی بیمه - sara azad - 12-14-2014 11:56 AM

(11-04-2014 09:08 PM)goldokhtar2 نوشته شده توسط:  
(11-02-2014 02:04 PM)sara azad نوشته شده توسط:  [quote='sshamedk' pid='135914' dateline='1406197967']

[/q

سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید
1.معیارهای انتخاب بیمه خوب چیه؟ بیمه خوب باید دارای چه ویزگی هایی باشه؟
2.معیارهای یه بازاریاب موفق چیه؟حنما باید بریم تو کوچه و خیابون دنبال مشتری بیمه؟
3.منظورتون از آشنا چیه؟آشنا تو ارگانهای دولتی ؟
سلام
انتخاب بیمه خوب بسته به نظر شماست باید ببینید
1:فقط به سود خودتون فکر میکنید
2:به سود مردم

1،فقط میخواید بفروشید پس بیمه ای رو انتخاب میکنید که نرخ های پایینی داشته باشه از طرفی هم موقع خسارت دهی ضعیف عمل میکنه پس این میشه بیمه خوب
2،سود مردم براتون مهمه و افتخارتون برند بیمه تونه پس بیمه ای رو انتخاب میکنید که گاها نرخ های بالایی داره اما موقع خسارت دهی خوب جواب میده
بازاریاب موفق کسیه که بتونه محصولشو به بهترین شکل ممکن بفروشه و هم برای صاحب کار و هم مشتری صداقت داشته باشه،بله یه بازاریاب بیمه حتما باید بره تو کوچه و خیابون،شرکت ها،کارخونجات،بیمارستانها و هر جای دیگه که کار بیمه توش هست
آشنا در همه جا اعم از دولتی و خصوصی، مهم گرفتن کار هست

RE: سود دهی نمایندگی بیمه - mohammad.b - 12-14-2014 03:25 PM

یه سوالم من بپرسم
به نظرتون بیمه سامان خوبه یا نه منم میخوام بیفتم دنبال نمایندگی بیمه ولی نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم اکثرا بیمه ها تو شهر ما نمایندگی دارن به همین خاطر رفتمه تو فکر بیمه سامان من اشنا زیاد دارم و اکثر بازاریا رو میشناسم و راحت میتونم بازاریابی کنم فقط گرفتن نمایندگی یکم سخته
با تشکر

RE: سود دهی نمایندگی بیمه - pooya 90 - 12-15-2014 01:10 AM

(12-14-2014 03:25 PM)mohammad.b نوشته شده توسط:  یه سوالم من بپرسم
به نظرتون بیمه سامان خوبه یا نه منم میخوام بیفتم دنبال نمایندگی بیمه ولی نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم اکثرا بیمه ها تو شهر ما نمایندگی دارن به همین خاطر رفتمه تو فکر بیمه سامان من اشنا زیاد دارم و اکثر بازاریا رو میشناسم و راحت میتونم بازاریابی کنم فقط گرفتن نمایندگی یکم سخته
با تشکر

سلام دوستان
داداش شما شغلت چیه؟
میخوای بیمه شغل اصلیت باشه یا دوم؟

RE: سود دهی نمایندگی بیمه - ceyton - 01-16-2015 01:56 PM

به نظر من فرای درآمد میتونه حرفه ای بسیار لذت بخش و خوش آتیه باشه

RE: سود دهی نمایندگی بیمه - agent34141 - 09-07-2015 05:38 PM

سلام عزیزم
من نماینده بیمه ایران هستم در آمل
1- تو کار بیمه شما باید بری و بیمه نامه رو بفروشی و کسی نمیاد که بیمه نامه رو از شما بخره.این کلید کاره. اگه روحیشو داری که به 10 جا مراجعه کنی تا بتونی به یکیشون بیمه نامه بفروشی بسم الله معتل نکن.
2- اگر تونستی نمایندگی یکی از شرکت های ایران ، البرز ، آسیا ، دانا و یا راضی رو بگیری خوبه ولی اگر نمیتونی ، برای نمایندگی بیمه ایران بازاریابی کنی درآمدش بهتر از نمایندگی بیمه های متفرقست چون ما داریم به بازاریابای غیر ثالث 80درصد سودمون رو میدیم.
3- اصلا رو ثالث حساب نکن چون اگه تو غیر ثالث فعالیت نکنی تو ثالث محدودیت قائل میشن برات.
نکته آخر .پیشنهاد میکنم یه مدت بازاریابی کنی تا خودت رو بسنجی. کسی که تو بازاریابی موفق نشه تو نمایندگی هم وقت خودش رو تلف میکنه
معطل!

RE: سود دهی نمایندگی بیمه - agent34141 - 09-07-2015 05:39 PM

رازی!!