سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بسته بندی سبزی تازه - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: بسته بندی سبزی تازه (/showthread.php?tid=11775)

بسته بندی سبزی تازه - احسان ناظری - 07-19-2014 05:07 PM

با سلام خدمت همه دوستان عزیزم من چند وقته که دنبال یک ایده برای راخ اندازی یک شغل میگردم خیلی از مطالب دوستان رو هم مطالعه کردم راستش هنوز بین چند تا ایده دارم تحقیق میکنم. راستش من جایی زندگی میکن که به صورت 4 فصل سبزی کشت میشه قصد دارم یک کارگاه بسته بندی سبزی خورن تازه و فروش اون در شهرهای دیگه مثل تهران رو راه اندازی کنم .تایپیک های دوستان رو خوندم یه مطلب بود که زیاد دوستان نظر نداده بودن در موردش حالا خواستم خواهش کنم اگه از دوستان در این زمینه اطلاعاتی داره یا تجربه ای داره بهم کمک کنه.ممنون[/size]

RE: بسته بندی سبزی تازه - زرین خیز - 07-19-2014 06:38 PM

با سلام
احسان خان اگر در فارم کوچک شروع کنید خوب است ولی درآمد معمولی دارد چون در ابتدا شناخته شده نیستید مغازه دار امانتی میگیرد و اگر فروش نرفت به شما بر میگرداند که عملا سوخت میشود ولی اگر بتوانید فروشگاه های مثل هاپیر مارکت را انتخاب کنید کار خیلی سخت و در هفت روز هفته میباشد ولی اگر در بسته بندی و کیفیت حرفی برای گفتن داشته باشید می توانید موفق باشید اگر سئوالی باشد در خدمت هستم سالم وسر بلند باشید

RE: بسته بندی سبزی تازه - احسان ناظری - 07-19-2014 10:49 PM

[quote='زرین خیز' pid='135561' dateline='1405778914']
با سلام
احسان خان اگر در فارم کوچک شروع کنید خوب است ولی درآمد معمولی دارد چون در ابتدا شناخته شده نیستید مغازه دار امانتی میگیرد و اگر فروش نرفت به شما بر میگرداند که عملا سوخت میشود ولی اگر بتوانید فروشگاه های مثل هاپیر مارکت را انتخاب کنید کار خیلی سخت و در هفت روز هفته میباشد ولی اگر در بسته بندی و کیفیت حرفی برای گفتن داشته باشید می توانید موفق باشید اگر سئوالی باشد در خدمت هستم سالم وسر بلند باشید
[/
با تشکر از راهنمایی شما ما دقیقا قصد بسته بندی سبزی و فروش مستقیم اون رو به سوپرمارکت ها و مغازه های فروش میوه و سبزیجات رو داریم بیشتر اطلاعاتی در مورد دستگاه های مجوزها و اینکه بازار فروش چطور میتونه باشه مد نظرمه

RE: بسته بندی سبزی تازه - mostafa7063 - 12-01-2014 10:27 PM

سلام
بنده یه زمین کشاورزی دارم البته واسه پدرم سبزی کاری در حد نیاز خودمون یه مدت بسیار کوتاهی سبزی پاک کرده با بسته بندی
معمولی در اندازه 200 گرمی هر بسته 1800 تومن فروختیم خیلی خوب فروش رفت ولی ادامه ندادیم چون تنبلی باعث شد
ولی شما میتونین بسته بندی کنید نیازی به هزینه سنگین نیست مهم کیفیت و طعم سبزی مهمه مه مشتری پسند باشه دیگه
جا افتاده میشین من سبزی فروشی میشناسم از قدیم سبزی به صورت فله میفروخت الان کلی پول و پله داره در حد نرمال نظر من فعالیت خوبیه به شرط ادامه بازم هست میگم کیفیت و طعم سبزی باید مد نظر باشه
موفق باشید

RE: بسته بندی سبزی تازه - آمینا - 12-07-2014 12:20 PM

سلام دوست عزیز به نظر من اول از کم شروع کن و لقمه بزرگ نگیر, بهتر بگم اول چندتا بازاریاب خوب و خوش سخن پیداکن بعد از گرفتن سفارش زیاد کم کم کارگر بگیر بعدا که کارت گرفت برو پی کارگاه و مجوز, از همین الآن خودت درگیر مجوز نکن چون سخته و راحت مجوز کار نمیدن زیادم وقت میبره

RE: بسته بندی سبزی تازه - elmvile - 12-07-2014 01:20 PM

سبزی بسته بندی و شسته شده دکتر بیژن رو دیدی؟ الان تقریبا همه سوپرمارکتای تهران دارن با اون کار میکنن تقریبا هم برای مردم جا افتاده، هم برای سوپرمارکتا اگه میخوای کار کنی باید بتونی با اون رقابت کنی اون تقریبا تا ساعت 10 صبح سبزی رو به همه مغازه ها میرسونه و مرجوعی ها رو میگیره و میره

RE: بسته بندی سبزی تازه - mas - 12-07-2014 03:12 PM

هر چی که به شکم ربط داشته باشه موفق هست .

RE: بسته بندی سبزی تازه - mostafa7063 - 12-07-2014 08:51 PM

دقیقا هر چی در مورد شکم باشه خوبه
سبزی با کیفیت بتونی تحویل مشتری بدی جا میفتی
خودم یه مدت سبزی میفروختم خودمم میکاشتم مشتری ها دکتر بودن اما تنبلی باعث شد
که کنار بزارم و گرنه سریع فروش میرفت مشتری هنوز هست ولی ندارم بهش بدم
کسی رو میشناسم بغل سبزی آباد شد
امیدوارم موفق باشین

RE: بسته بندی سبزی تازه - kp1356 - 08-02-2015 11:59 PM

[quote='احسان ناظری' pid='135542' dateline='1405773422']
با سلام خدمت همه دوستان عزیزم من چند وقته که دنبال یک ایده برای راخ اندازی یک شغل میگردم خیلی از مطالب دوستان رو هم مطالعه کردم راستش هنوز بین چند تا ایده دارم تحقیق میکنم. راستش من جایی زندگی میکن که به صورت 4 فصل سبزی کشت میشه قصد دارم یک کارگاه بسته بندی سبزی خورن تازه و فروش اون در شهرهای دیگه مثل تهران رو راه اندازی کنم .تایپیک های دوستان رو خوندم یه مطلب بود که زیاد دوستان نظر نداده بودن در موردش حالا خواستم خواهش کنم اگه از دوستان در این زمینه اطلاعاتی داره یا تجربه ای داره بهم کمک کنه.ممنون[/size]
[/سلام من در تهران کارگاه سبزی دارم اگر دوست داشتید برای همکاری با من تماس بگیرید09199035126 پیروزمند

RE: بسته بندی سبزی تازه - Danial_Javadi - 08-03-2015 09:11 PM

سلام
میتونین یه وانت برای پخش سبزی بگیرین
روابط عمومی و قدرت بیان و حوصله ی بالایی هم باید داشته باشین برای کار بازاریابی این سه تا خیلی مهم هستند.
درضمن گمان میکنم اینکار نیاز به مجوزهایی داشته باشه، حتما برای گرفتنش اقدام کنید.