سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ (/showthread.php?tid=11758)

صفحه ها: 1 2

با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ - kamangar - 07-17-2014 01:14 AM

سلام دوستان خیلی وقته نبودم تو این مدت کلی کار کردم اما غیر از سرگرمی برام چیزی نداشت
البته پدرم یه تیکه زمین داشت که منتظر بودم که به بفروش بره حالا خبر خوب اینه که فروخته شد اما حالا مشکلم چند تا شد اولا می خوام یه مغازه بخرم مغازه هم اگه بخرم مشکله جدیدم اینه که چه شغلی تو مغازه راه اندازی کنم که ارزش زحمت کشیدن رو داشته باشه من حاضرم مردونه برم زیره کار فقط یه کاره درست و حسابی پر درآمد باشه البته نگفتم حدود صد و پنجاه میلیون سرمایه دارم .بنظره شما چه شغلی خوبه . می دونم خیلی از دوستان می گن باید به شغل علاقه داشته باشی درآمد خودش می یاد اینو می دونم من هم دنبال ایده های جدید و نو هستم بیشتر. نظرتون چیه چه شغلی خوبه ؟

RE: با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ - hamid.h - 07-17-2014 09:52 AM

دوست عزیز سلام
ضمن آرزوی موفقیت نگفتید در کدوم شهر ساکن هستید ؟

150 میلیون تومن میتونه براتون یه شروع طلایی داشته باشه چون همش مال خودتووونه و قرض و وام و .... نیست که استرس بازپرداختشو داشته باشید

فقط خواهش میکنم بزرگ فکر کنید
شما با راه اندازی یک مغازه فقط و فقط می تونید به افراد همون شهر یا همون منطقه سرویس بدید.
چرا مشتری های شما از سراسر ایران نباشن؟

بیشتر فکر کنید....

RE: با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ - kamangar - 07-17-2014 09:57 AM

سلام آقا حمید من از سنندج هستم استان کردستان
حرفتون رو قبول دارم اما ترجیح می دم از یه مغازه کوچیک شروع کنم و پله پله گام بردارم تا به سرعت حرکت کنم اینتوری ریسکش کمتره این مقدار پول درسته شرایط طلایی هستش اما تمام آینده منه باید خیلی حساب شده برم جلو

RE: با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ - weblox - 07-17-2014 01:15 PM

بنظرم پولتان را به دو بخش تقسیم کنید و مقدار بیشتر را برای یک کار کم ریسک و مقدار کمی را برای کار پر ریسک خود قرار بدهید.
با ثبات در کار با ریسک کم و رسیدن به یک حاشیه امنیت از نظر مالی قطعا می توانید در کار های دیگر با مبالغ پایین ریسک کنید که حتی درآمدی بیشتر از کار اول براتون داشته باشد.

RE: با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ - kamangar - 07-17-2014 01:57 PM

(07-17-2014 01:15 PM)weblox نوشته شده توسط:  بنظرم پولتان را به دو بخش تقسیم کنید و مقدار بیشتر را برای یک کار کم ریسک و مقدار کمی را برای کار پر ریسک خود قرار بدهید.
با ثبات در کار با ریسک کم و رسیدن به یک حاشیه امنیت از نظر مالی قطعا می توانید در کار های دیگر با مبالغ پایین ریسک کنید که حتی درآمدی بیشتر از کار اول براتون داشته باشد.

ممنون از نظرتون ترجیح می دم بجای ریسک کردن بیشتر تلاش کنم اگه کار خوب و سالم باشه و درآمدش خوب می شه با تلاش زیاد پیرفت زیادی کرد اصولا من آدم خوش شانسی نیستم

RE: با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ - weblox - 07-17-2014 03:49 PM

(07-17-2014 01:57 PM)kamangar نوشته شده توسط:  
(07-17-2014 01:15 PM)weblox نوشته شده توسط:  بنظرم پولتان را به دو بخش تقسیم کنید و مقدار بیشتر را برای یک کار کم ریسک و مقدار کمی را برای کار پر ریسک خود قرار بدهید.

ممنون از نظرتون ترجیح می دم بجای ریسک کردن بیشتر تلاش کنم اگه کار خوب و سالم باشه و درآمدش خوب می شه با تلاش زیاد پیرفت زیادی کرد اصولا من آدم خوش شانسی نیستم

دوست عزیز اگر شما با 150 میلیون تومان پول خوش شانس نیستید پس کی خوش شانسه؟ Confused

RE: با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ - hamid.h - 07-17-2014 04:36 PM

(07-17-2014 09:57 AM)kamangar نوشته شده توسط:  سلام آقا حمید من از سنندج هستم استان کردستان
حرفتون رو قبول دارم اما ترجیح می دم از یه مغازه کوچیک شروع کنم و پله پله گام بردارم تا به سرعت حرکت کنم اینتوری ریسکش کمتره این مقدار پول درسته شرایط طلایی هستش اما تمام آینده منه باید خیلی حساب شده برم جلو

شما به راحتی می تونید 100 میلیون تومن از کل پولتون (دو سوم) رو موقتا در یک بازار امن و مطمئن (مثل مسکن یا ....) سرمایه گذاری کنید و با باقیمونده اون کاری رو شروع کنید که باز هم محدود به سرویس دهی به افراد همون شهر یا منطقه نباشه!
(نمیگم پولی که در اختیار دارید مبلغ هنگفتی ست اما حتی داشتن یک سوم اون برای شروع عالی ست)

بقول استاد عزیز و دوست داشتنی جناب قربانیان :
مهم خود کار نیست بلکه پیدا کردن ترفند کار است

ضمنا با تلاش و پشتکار و همچنین عاشق بودن(عاشق کار، محیط کار و....) دیگه شانس به هیچ وجه جایگاهی نداره...
مگه اونایی که به موفقیت های بزرگ رسیدن شانسی بوده؟!!!

پیروز و موفق باشید

RE: با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ - kamangar - 07-17-2014 07:35 PM

(07-17-2014 03:49 PM)weblox نوشته شده توسط:  
(07-17-2014 01:57 PM)kamangar نوشته شده توسط:  

دوست عزیز اگر شما با 150 میلیون تومان پول خوش شانس نیستید پس کی خوش شانسه؟ Confused

این مقدار پول مطعلق به دو تا خونوادس باید شکمشون رو سیر کنم به قول معروف نباید بی گدار به آب بدم . بیشتر دنبال شغلی هستم که بتونم با کل سرمایم یه محیط امن واسه خونوادم درست کنم در مرحله آخر دیدم می تونم و ریسک هم می کنم الان برام فکرشم وحشتناکه
[
[/quote]

شما به راحتی می تونید 100 میلیون تومن از کل پولتون (دو سوم) رو موقتا در یک بازار امن و مطمئن (مثل مسکن یا ....) سرمایه گذاری کنید و با باقیمونده اون کاری رو شروع کنید که باز هم محدود به سرویس دهی به افراد همون شهر یا منطقه نباشه!
(نمیگم پولی که در اختیار دارید مبلغ هنگفتی ست اما حتی داشتن یک سوم اون برای شروع عالی ست)

بقول استاد عزیز و دوست داشتنی جناب قربانیان :
مهم خود کار نیست بلکه پیدا کردن ترفند کار است

ضمنا با تلاش و پشتکار و همچنین عاشق بودن(عاشق کار، محیط کار و....) دیگه شانس به هیچ وجه جایگاهی نداره...
مگه اونایی که به موفقیت های بزرگ رسیدن شانسی بوده؟!!!

پیروز و موفق باشید

[/quote]

ممنون واقعا می شه بیشتر در مورد سرویس دهی توضیح بدین یعنی من چه گزینه هایی می تونم داشته باشم ؟

RE: با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ - hamid.h - 07-17-2014 10:22 PM

دوست عزیز شما که انقدر نگران پولتون هستید(البته کاملا حق داریدو نگرانی تون بجاست A00 (13)) بهتره یکم بیشتر در انجمن جست و جو کنید
خواهشا عجله نکنید
تاپیک های مختلف رو بخونید
گزینه های بسیار زیادی توسط دووووستان عنوان شده

ضمنا شما با استفاده از اینترنت می تونید نه تنها به کل مردم ایران سرویس بدید بلکه می تونید در سطح بین المللی هم فعالیت کنید!!
فقط عجله نکنید و بیشتر تحقیق کنید

موفق باشید 10_004

RE: با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ - kamangar - 07-18-2014 01:46 AM

(07-17-2014 10:22 PM)hamid.h نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما که انقدر نگران پولتون هستید(البته کاملا حق داریدو نگرانی تون بجاست A00 (13)) بهتره یکم بیشتر در انجمن جست و جو کنید
خواهشا عجله نکنید
تاپیک های مختلف رو بخونید
گزینه های بسیار زیادی توسط دووووستان عنوان شده

ضمنا شما با استفاده از اینترنت می تونید نه تنها به کل مردم ایران سرویس بدید بلکه می تونید در سطح بین المللی هم فعالیت کنید!!
فقط عجله نکنید و بیشتر تحقیق کنید

موفق باشید 10_004

باشه چشم ممنون