سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
چند قدم تا اولین یک میلیارد من! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: چند قدم تا اولین یک میلیارد من! (/showthread.php?tid=11718)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی - حسین حیاتی - 07-10-2014 05:38 AM

سلام قدر این سایت رو بدونید من یک سال است عضو این سایت هستم و کار جدید خود روشروع کردم و الان دارای یک فروشگاه لوازم ساختمانی با سرمایه 100/000/000تومان هستم انشالله چند قدم دیگر تا میلیاردر شدن

RE: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی - mohamad javad - 07-10-2014 01:26 PM

سلام به دوستان عزیز....
فکر می کنم دیگه وقت اون رسیده که یواش یواش یه تاپیکی ایجاد بشه تا دوستانی که کاراشونو شروع کردن نوید رسیدن به 1 میلیارد دارایی رو لحظه به لحظه بدن. حسین آقا به 100 میلیون رسیده حالا چند قدم مونده تا 1 میلیارد . حسین جان تبریک

RE: چند قدم تا اولین یک میلیارد من! - nira - 08-08-2014 03:15 PM

منم برای شما بهترینها را خواهانم

RE: چند قدم تا اولین یک میلیارد من! - MARYAR - 08-08-2014 03:20 PM

برای منم راهی نمونده و هر روز به اولین یک میلیاردم نزدیک تر میشمممم
خدایا متشکرمممم

RE: ما بالاخره شروع کردیم ..... اونم طوفانی - Skp - 08-08-2014 03:45 PM

(07-10-2014 05:38 AM)حسین حیاتی نوشته شده توسط:  سلام قدر این سایت رو بدونید من یک سال است عضو این سایت هستم و کار جدید خود روشروع کردم و الان دارای یک فروشگاه لوازم ساختمانی با سرمایه 100/000/000تومان هستم انشالله چند قدم دیگر تا میلیاردر شدن

جنابعالی چه محصولاتی تولید کردید ؟

و اینکه تو چه مدت به این سرمایه رسیدید ؟

همچنین با چه سرمایه ای شروع کردید ؟

ممنون

RE: چند قدم تا اولین یک میلیارد من! - abdolhossein - 08-08-2014 05:18 PM

به امید آن روز !
ان شاء الله موفق تر باشیم و باشید!

RE: چند قدم تا اولین یک میلیارد من! - elmvile - 08-08-2014 10:18 PM

کجا فروشگاه دارید؟ چه محصولاتی دارید؟

RE: چند قدم تا اولین یک میلیارد من! - نارون - 10-25-2014 09:18 PM

توی این سایت کار و سرمایه گذاری که کناسب یک خانم باشه ندیدم. من اینجا ثبت نام کردم تا ایده جدید بگیرم. من البته الان بیکارم و دوست داشتم یه جورایی فکرهای خوب خوب جمع کنم و کار و کاسبی برای خودم داشته باشم. اما همه ایده ها به آقایون برمی گرده. شاید منم ندیدم.
به شما دوست عزیز که دارین میلیاردر میشین تبریک میگم. گوش شیطون کر باشه.
یادت باشه که دست آدمهای دیگه رو بگیری.

RE: چند قدم تا اولین یک میلیارد من! - سزار3 - 11-28-2014 04:46 AM

نارون خانم چرا کاری برای خانم ها نیست؟ شما باید خلاقیت و علایق خودتونو بسنجید خیلی کار تو این انجمن هست که شما میتونید انجام بدید.. مثلا" درست کردن ترشی، غذای خانگی، پرورش قارچ خوراکی، پرورش گل و گیاه، چرم دوزی، و خیلی کارای دیگه....

شما اول ببین به چی علاقه داری؟؟

من خودم به شخصه به کارایی علاقه دارم که با مردم سرو کار داشته باشه....

یا علی

RE: چند قدم تا اولین یک میلیارد من! - حسام 12 - 11-28-2014 02:16 PM

سلام به همه دوستان گرامی من مهندس مکانیک طراحی جامدات هستم.33 رو دارم پر می کنم....چند سالی کارمندی کردم و توی شرکت های مختلفی در زمینه ساخت و تولید کار کردم....نزدیک 6 سال و تجربه ها و بالا و پایین ها و محیط های کاری مختلف و افراد حسود و ناحسود زیادی رو دیدم و پشت سر گذاشتم....تا اینکه با چند شرکت مجری لوله کشی گاز برخورد کردم... بنظرم کار خوب و با درامد خوب و استارت مناسبی اومد.شرکت ثبت کردم و مجوز ها رو هم گرفتم....یه کار اولش گرفتم و کلی خوشحال شدم و انرژی گزفتم....اما افسوس که صنعت ساختمون به رکود خورد و اونقدر دست زیاده و کار کم که با کمترین قیمتها قرارداد می بندند و از در و دیوار کارفرما برای کار اویزون میشن.این اویزون شدن و التماس متاسفانه یا خوشبختانه در من نیست....الان چند وقته کار نتونستم بگیرم....برای کلرمندی هم هز جا رزومه می فرستم نمی دونم چرا نمیشه...تا پای کمیته جذبم می رم اما نمیشه... انرژیم کم شده....اما دارم سعی می کنم به خودم انرژی و روحیه بدم.....حتی چند روز رفتم اژانس اما تحملش برام سخت بود.البته نون حلال و کار عار نیست.اما با توجه به شرایط قبلم سخت بود....بنظر شما من چکار کنم توان و انرژیمو دوباره بدست بیارم....