سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: بخش آموزش سایت (/forumdisplay.php?fid=132)
+--- موضوع: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining (/showthread.php?tid=11663)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهندس روح الله زاهد - 07-10-2014 01:21 AM

سلام ودرود بی پایان
بنده هم باسهم 100 دلار وبیشتر هستم
بنده هم اعلام آمادگی میکنم
فقط مشکلی که هستن من تهران نیستم و در شهرستان هستم

ولی در کل اعلام آمادگی میکنم

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - sinap - 07-10-2014 01:29 AM

سلام به همگی
چند وقتی انجمن نبودم. امشب این تاپیک رو دیدم.
100 دلار برای شروع خوبه.
من هم اعلام امادگی میکنم اقا مهدی

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - moele - 07-10-2014 01:34 AM

مهدی جان فکر کنم 10تا شدیم بسم الله را بگویید استارت کار زده بشه .احتمالا چند نفر دیگه هم اعلام آمادگی کنند .پس از 10تا هم بیشتر میشه

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - pooya99 - 07-10-2014 06:20 AM

مهدی عزیز و دوستان انجمن سلام ، منم با 100 دلار موافقم و هستم لطفا بنده را هم جزو اعضای خرید دستگاه مرقوم بفرمایید

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - pooya99 - 07-10-2014 06:38 AM

دوستان ، من یه پیشنهاد دارم ، اونم اینکه دوستانی که قرار شد با هم شراکتی این دستگاه رو بخریم یه قراری بذاریم توی یه کافه ای پارکی جایی همو ببنیم این طوری کم کم گروهمون منسجم تر و دوستانه تر میشه چه بسا منجر به همکاری های بیشتری در آینده در این موضوع یا موضوعات دیگه بشه البته دوستانی که در شهرستان هستند هم یا می تونند یه روزه بیان تهران و توی این جلسه شرکت کنند یا اگه براشون مشکله سعی میکنیم تلفنی اون ها رو هم در جلسه شرکت بدیم
یه خوبی دیگه ای هم که داره با تداوم این جلسات می تونیم تجربیات به دست اومده از این فعالیت رو بهتر با هم در میون بذاریم
دوستان اگه موافقید یا مخالف نظرتونو با بقیه هم در میون بذارید
ممنون 5_004

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - moele - 07-10-2014 07:52 AM

اصل کار آقا مهدی اصفهان هستند.منم اصفهان چندتا دیگه دوستان هم تهران نیستند در هر صورت دیدار حضوری مشکل میشه و کار هرچه زودتر استارت بخوره بهتره

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - hotdvd - 07-10-2014 09:24 AM

بنده هم موافقم براي شركت در گروه

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - hs6467 - 07-10-2014 09:59 AM

سلام آقا مهدی من هم برای خرید یک سهم 100 دلار اعلام آمادگی می کنم.
فقط اگر امکان داره یه خورده از تجربیات و درآمد ها و هزینه های خودتون از کویین در گذشته برامون بگید،و اینکه ما این مبلغ رو باید چطور به شما بدیم،واینکه من که در مشهد زندگی می کنم از چه طریقی در آینده به درآمد خودم میرسم و اینکه با این دستگاه تقریبا چقدر سود هر نفر میشه؟؟؟ ما همه بی صبرانه منتظر شما هستیم آقا مهدی عزیز...

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - mosafer bedar - 07-10-2014 10:11 AM

(07-09-2014 05:54 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  حالا اگر خرید گروهی قطعی شد ، یک فکری برای جاش می کنیم ، ترجیحا تهران باشه بهتره ، ضمنا خود من هم یک سهم هستم ، اگر دوستان مشارکت نکردند من هم با 5 نفر مواقفم و از طرف خودم هم 2 سهم یا بیشتر مشکلی نیست ولی ترجیحا همون ده نفر باشیم که هم یک کار گروهی موفق دیگه در کارنامه انجمن ثبت بشه و هم کسب تجربه برای همه باشه و برای واردات بعدی همه ازش سود ببرند بهتره. در هر حال منتظر نظر دوستان

بله سایت اصلی الان این مدل را فروش نداره و پیش فروش هست ولی در علی اکسپرس فروش فوری هست ، چون فکر می کنم حدود یک ماه پیش تعداد کمی پیش فروش کردند و اینهایی که الان در بازار آزاد هست همون هاست که مقداری گرانتر گزاشتند برای فروش ، شایدم خود شرکت یا کارمند هاش دارن توی این سایت ها گرونتر می فروشن

برای مسائل گمرکی و ... مواردی هست که بعدا به صورت خصوصی با اعضای گروه درمیان می گزاریم اینجا در محیط عمومی نمی شه زیاد راجع بهش صحبت کرد .
اما درمورد بلوک چین ، نگاه کنید ، این سایت هایی نظیر این که اصلاحا آنلاین فعالیت می کنند ، اومدند یک سرور تهیه کردند و برنامه های مخصوص را نصب کردن و مرتب کیف پول های بیت کوین را آپدیت می کنند ، اینطوری نیازی نیست که ماها روی همه سیستم روزانه تغییرات و تراکنش های بیت کوین را ذخیره کنیم ، و چون توی این مدت اعتبارشون رفته بالا معمولا برای مبالغ پایین همه ترجیح می دن از همین سایت استفاده کنند اما منطقی این هست که 10 گیگ فایل را آدم دانلود کنه و به صورت آفلاین روی سیستم خودش بدون دخالت هر شخص دیگه ای والت خودش را داشته باشه.

اعلام امادگى در پروزه موفق باشىد

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - esijm - 07-10-2014 10:38 AM

سلام
آقا مهدی من هم آماده ام که همکاری کنم