سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: بخش آموزش سایت (/forumdisplay.php?fid=132)
+--- موضوع: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining (/showthread.php?tid=11663)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-09-2014 05:54 PM

حالا اگر خرید گروهی قطعی شد ، یک فکری برای جاش می کنیم ، ترجیحا تهران باشه بهتره ، ضمنا خود من هم یک سهم هستم ، اگر دوستان مشارکت نکردند من هم با 5 نفر مواقفم و از طرف خودم هم 2 سهم یا بیشتر مشکلی نیست ولی ترجیحا همون ده نفر باشیم که هم یک کار گروهی موفق دیگه در کارنامه انجمن ثبت بشه و هم کسب تجربه برای همه باشه و برای واردات بعدی همه ازش سود ببرند بهتره. در هر حال منتظر نظر دوستان

بله سایت اصلی الان این مدل را فروش نداره و پیش فروش هست ولی در علی اکسپرس فروش فوری هست ، چون فکر می کنم حدود یک ماه پیش تعداد کمی پیش فروش کردند و اینهایی که الان در بازار آزاد هست همون هاست که مقداری گرانتر گزاشتند برای فروش ، شایدم خود شرکت یا کارمند هاش دارن توی این سایت ها گرونتر می فروشن

برای مسائل گمرکی و ... مواردی هست که بعدا به صورت خصوصی با اعضای گروه درمیان می گزاریم اینجا در محیط عمومی نمی شه زیاد راجع بهش صحبت کرد .
اما درمورد بلوک چین ، نگاه کنید ، این سایت هایی نظیر این که اصلاحا آنلاین فعالیت می کنند ، اومدند یک سرور تهیه کردند و برنامه های مخصوص را نصب کردن و مرتب کیف پول های بیت کوین را آپدیت می کنند ، اینطوری نیازی نیست که ماها روی همه سیستم روزانه تغییرات و تراکنش های بیت کوین را ذخیره کنیم ، و چون توی این مدت اعتبارشون رفته بالا معمولا برای مبالغ پایین همه ترجیح می دن از همین سایت استفاده کنند اما منطقی این هست که 10 گیگ فایل را آدم دانلود کنه و به صورت آفلاین روی سیستم خودش بدون دخالت هر شخص دیگه ای والت خودش را داشته باشه.

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - elmvile - 07-09-2014 07:14 PM

من هم هستم به احتمال زیاد

باز شرایط دقیق ترگفته شه ببینیم چی میشه

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - mhmdmlkn - 07-09-2014 07:23 PM

دوستان من هم صد در صد هستم .
من با 5 نفر بیشتر موافقم.

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - Mohsen1988 - 07-09-2014 08:40 PM

سلام آقا مهدی عزیز

من هم آماده همکاری هستم. از طرف من هم خرید بیشتر از یک سهم مشکلی نیست
تجربه خیلی خوبی میشه در جوار شما و همکاری با شما مایه افتخاره برای ما[گل]

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - Mohsen1988 - 07-09-2014 08:50 PM

راستی

یه سایت ماینینگ ابری هست که قیمت هر گیگ هش 0.03 بیت کوین هست.
هر روز 0.0003 ماینینگ میشه و مدت بازگشت سرمایه 100 روزه
(نسبت به سایت cex.io خیلی به صرفه تره ولی اصلا توصیه نمیشه چون هیچ ارزانی بی دلیل نیست، هر چند که صاحب سایت تو ebay معتبر بوده و حدود 6-7 ماهه که سایت بدون مشکل داره کار میکنه)

کلا طرحی که آقا مهدی داره عالیههههه نسبت به این کارها

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - alicpu - 07-09-2014 09:45 PM

کلا کار بسیار خوبی هست. ولی هنوز به نظر بنده اطلاعاتی که باید در مورد این دستگاه ها داده بشه.
در مورد نحوه ی درامد زایی. هزینه ی اینترنت . هزینه ی پول برق. و غیره به صورت پخته داده نشده است.
بعدم یک سوال اقا مهدی یک سول ازتان دارم. الان حدودا 1.5 الی 2 سالی به نظرم میشه بیت کوین وارد بازار شده است
و حتی اگر اشتباه نکنم در کانادا دستگاه های به صورت عابر بانک مثل همین های که در ایران هست برای بیت کوین تعبیه شده است.
فقط سوالم این است در این دو سال چرا این کار را نکردید چون اون زمان خیلی راحتر می شد درامد زایی کرد
بعدم خودتان چند مدت کار کردید. چه قدر خرج کردید و چه قدر در اوردید و سودتان چه قدر بود
و چه زمانی روزانه وقت گذاشتید . و ایا اصلا خودتان تا الان با دستگاه های ماینر کار کردید. یا نه
اگر اره چه مدلی. چه قدر پولش را دادید . روزانه چه قدر کار می کرد. پول برقش و غیره چه قدر می شد
خلاصه از خودتان بگویید. ببینم به کجا رسیده اید.
مبحث خوبی را شروع کرده اید. ولی بحث زیاد دارد.

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - Mohsen1988 - 07-09-2014 10:42 PM

(07-09-2014 09:45 PM)alicpu نوشته شده توسط:  کلا کار بسیار خوبی هست. ولی هنوز به نظر بنده اطلاعاتی که باید در مورد این دستگاه ها داده بشه.
در مورد نحوه ی درامد زایی. هزینه ی اینترنت . هزینه ی پول برق. و غیره به صورت پخته داده نشده است.
بعدم یک سوال اقا مهدی یک سول ازتان دارم. الان حدودا 1.5 الی 2 سالی به نظرم میشه بیت کوین وارد بازار شده است
و حتی اگر اشتباه نکنم در کانادا دستگاه های به صورت عابر بانک مثل همین های که در ایران هست برای بیت کوین تعبیه شده است.
فقط سوالم این است در این دو سال چرا این کار را نکردید چون اون زمان خیلی راحتر می شد درامد زایی کرد
بعدم خودتان چند مدت کار کردید. چه قدر خرج کردید و چه قدر در اوردید و سودتان چه قدر بود
و چه زمانی روزانه وقت گذاشتید . و ایا اصلا خودتان تا الان با دستگاه های ماینر کار کردید. یا نه
اگر اره چه مدلی. چه قدر پولش را دادید . روزانه چه قدر کار می کرد. پول برقش و غیره چه قدر می شد

سلام علی آقا
آقا مهدی گفتن که قبلا خودشون ماینینگ کردن (با یه سیستم شامل چندین کارت گرافیگ)
و اینکه همیشه میشه پرسید: "چرا دو سال پیش شروع نکردی؟"
اگه الان شروع نکنی دو سال دیگه ممکنه به خودت بگی چرا دو سال پیش شروع نکردم؟ (دو سال پیش ریسک بیشتری داشت و در این دو سال اتفاقاتی افتاده که باعث ایجاد اعتماد خیلی زیادی شده (مثلا دولت آمریکا با تصویب یه سری قوانین، ارزهای دیجیتالی رو به نوعی به رسمیت شناخته))
10_00410_00410_004

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - hamedmoez - 07-09-2014 10:43 PM

با تشکر از آقا مهدی بابت اطلاعات ارزشمندشون. من هم با 100 دلار موافقم و آماده همکاری هستم.

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - alicpu - 07-09-2014 11:28 PM

(07-09-2014 10:42 PM)alefbaran نوشته شده توسط:  
(07-09-2014 09:45 PM)alicpu نوشته شده توسط:  کلا کار بسیار خوبی هست. ولی هنوز به نظر بنده اطلاعاتی که باید در مورد این دستگاه ها داده بشه.

سلام علی آقا
آقا مهدی گفتن که قبلا خودشون ماینینگ کردن (با یه سیستم شامل چندین کارت گرافیگ)
و اینکه همیشه میشه پرسید: "چرا دو سال پیش شروع نکردی؟"
اگه الان شروع نکنی دو سال دیگه ممکنه به خودت بگی چرا دو سال پیش شروع نکردم؟ (دو سال پیش ریسک بیشتری داشت و در این دو سال اتفاقاتی افتاده که باعث ایجاد اعتماد خیلی زیادی شده (مثلا دولت آمریکا با تصویب یه سری قوانین، ارزهای دیجیتالی رو به نوعی به رسمیت شناخته))
10_00410_00410_004

رفیق بنده با مهدی جون رفیقم و از بچه های همین انجمن هستیم. بنده هفت الی هشت سالی کارم کسب درامد در اینترنت هست.
بحثم اینه این سوالاتی را پرسیدم اگر به طور دقیق یا حتی تقریبی مهدی جون بگویید
و بحث را بهتر باز بکند. مطمئنا خیلی افراد بیشتر ی سرمایه گذاری می کنند.
ولی کلا نت معدن طلایی قرن 21 هست. ولی باید توش مو سفید کرد . شکست خورد
و بعد به پیروزی رسید .

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - Mohsen1988 - 07-09-2014 11:42 PM

علی آقای عزیز

من منظوری نداشتم http://forum.unc-co.ir/images/smilies/Yahoo/10_004.gif ... اکثر پست های شما رو هم خوندم (اون "کاربر جدید" یه مقدار غلط اندازه) میدونم در زمینه وب مستری خیلی تجربه دارین

برای اینکه اسپم نباشه این پستم، نطرتون راجع به راه اندازی یه سایت قوی و جامع راجع بیت کوین چیه؟ (ف/ی/ل/ت/ر که نمیشه؟ نه؟) اگه ف/ی/ل/ت/ر نشه و حسابی روش کار کنیم به صورت گروهی، درآمدش از خود بیت کوین بیشتر خواهد شد