سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: بخش آموزش سایت (/forumdisplay.php?fid=132)
+--- موضوع: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining (/showthread.php?tid=11663)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - arash1367 - 07-08-2014 12:38 AM

ممنون و سپاسگذارم
حساب رو بدون مشکلی باز کردم و سپس شارژ کردم (البته به خاطر توضیحات کامل و خوبتون )
حالا بیصبرانه منتظر ادامه مطلب هستم .
کاش داخل پرانتز اگر براتون مقدور بود بگین که : آیا میشه بیت کوین رو به مثلا لایت کوین تبدیل کرد ؟ (البته بدون تبدیل به ارز دیگری مثل دلار )
{{ چون توی اون سایت که معرفی شد ( https://cex.io/signin ) یک مقدار خیلی خیلی جزئی هش خریدم و داره ماینینگ میکنه و یه چند تا ارز دیگه رو هم اضافی برام شارژ میکنه که نمیدونم چطوری میشه با اونا کار کرد . }}

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - yaser53 - 07-08-2014 12:53 AM

دوستان سلام
یه سری مطلب خوب در باره سایت معرفی شده در بالا به صورت بنر پیدا کردم که در زیر می آورم . اگر تبلیغ محسوب نشه منبع را هم در پایین آورده ام تا قانون کپی رایت رعایت بشه
سایت معتبر کسب درامد بیت کوین

سایت freebitco.in در حال حاضر بهترین سایت کسب درامد از بیت کوین است

روش کار این سایت :
شما هر یک ساعت یک بار وارد سایت می شوید و دکمه roll را میزنید به صورت شانسی مبلغی بین 0.00000388 تا 0.38840231 به شما بیت کوین میدهد ، در این سایت مبلغ درامد شما هر هفته دوشنبه ها به صورت خودکار به حساب تان واریز می شود

مزایای این سایت :

بدون نیاز به سرمایه گذاری
بدون نیاز به صرف وقت برای مشاهده آگهی
هر یک ساعت یک بار احتمال برنده شدن تا 600000 تومان وجود دارد
پرداخت حدود 207 بیت کوین به کاربران تا این لحظه (معادل 500 میلیون تومان)
100% هر ساعت به شما بیت کوین میدهد فقط مبلغ آن متغیر است
آموزش :
آموزش تصویری سایت :
ابتدا از روی بنر زیر کلیک کنید تا وارد سایت بشوید

سپس در صفحه سایت مشخصاتتون را وارد نمایید (ثبت نام در کمتر از یک دقیقه)
پس از ثبت نام کافیه هر ساعت یک بار وارد سایت شوید و دکمه roll را بزنید و هر بار مبلغی بیت کوین دریافت کنید ، این کار هر بار کمتر از 10 ثانیه از شما وقت میگیرد
پس از زدن دکمه roll مانند شکل زیر مبلغی برنده می شوید
هر یک ساعت یک بار این کار را تکرار نمایید تا هر بار به موجودی بیت کوین شما اضافه شود
اما اگر دوست داشتین میتوانید از طریق قسمت MULTIPLY BTC شانس خودتون را برای برنده شدن بیت کوین نیز امتحان کنید روش این کار به این صورت است که از منوی بالا دکمه MULTIPLY BTC را انتخاب می نمایید
البته صحت وسقم مالب با سایت راوی
http://ptcmonitor.ir منبع
البته خودم قبلا ازطریق تبلیغ بالا ی سایت زیر مجموعه آقا مهدی بزرگوار هم شده ام .با تشکر از ایشان

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - pooya99 - 07-08-2014 05:34 AM

مهدی جان سلام ازت به خاطر این آموزش مفیدت خیلی ممنونیم فقط ازت یه خواهش کوچیک داشتم اونم اینه که اگه برات مقدوره یکمی زودتر بهمون طریقه خرید دستگاه ماینر رو از خارج از کشور توضیح بدبی چون تا ما اونو بخریم و اون بخواد به دست ما برسه اونقدر طول میکشه که فرصت برای هر آموزش دیگه ای توی این حیطه هست،چون به نظرم هر روزی که ما دیرتر شروع به mining بکنیم بدست آوردن یک بیت کوین سخت تر و هزینه بر تر میشه پس باید بجنبیم ، مواظب خودت باش دوست خوبم که ما خییییییییییییییییییییییییییییییییلی بهت نیاز داریم 5_004

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - hasan-f - 07-09-2014 11:48 AM

آقا مهدی بی زحمت میشه بفرمایین در این 5 ماهی که شما فعالیت کردین چقدر بیت کوین بدست آوردین ؟

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - hs6467 - 07-09-2014 02:09 PM

سلام دوستان من یه پستی اینجا ارسال کردم در مورد راهنمای خرید این دستگاه از Ebay اما الان که اومدم دیدم خبری ازش نیست به نظر شما علت چیه؟

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-09-2014 02:54 PM

با درود

دوستان در حال حاضر شما یک حساب بیت کوین دارید ، به همراه مقداری موجودی کوین
بیت کوین برای راحتی معاملات قابلیت این را داره تا به چندین دهم اعشار تقسیم بشه ، هر واحد بیتکوین میتواند به صد میلیون واحد کوچکتر تقسیم شود. یعنی کوچکترین واحد بیتکوین 0.00000001 است. برای اینکه متوجه این موضوع شوید فرض کنید قیمت یک بیتکوین یک میلیون دلار باشد در این صورت ارزش کوچکترین وارد بیتکوین 1 سنت خواهد بود.

با فرض اینکه شما به درامد رسیدید و در حساب خود بیت کوین دارید و می خواهید اون را تبدیل به ارز بین الممللی دیگه ای بکنید ، مثلا بیت کوین بفروشید و لایت کوین بخرید. سوالی که یکی از دوستان هم کرده بودن ، یا حتی برعکس این موضوع بخواهید بیت کوین خریداری کنید

در حال حاضر یکی از معتبرترین سایتهای اکسچنج و معامله سایت http://btc-e.com است ، شما پس از ورود به سایت و ثبت نام ، در قسمت فاند می تونید از هر نوع حسابی که دارید نظیر بیت کوین ، موجودی بیت کوینی خود را به این سایت انتقال بدید ، و پس از انتقال داده شدن به این سایت در هر لحظه دقیقا مثل معاملات بازار بورس یا بازار آتی خودمون ، موجودی خودتون به فروش برسونید و معادل دلاری یا هر ارز دیگه ای را در حسابتون داشته باشید. همچنین می تونید با موجودی که داخل سایت BTC پیدا می کنید هر نوع کوین دیگه ای که مورد نظرتون هست را خرید کنید. البته توجه داشته باشید که موجودی که به این سایت منتقل می شه ، تا زمانی که مجدد درخواست واریز به حسابهای خودتون را ندید در این سایت می مونه ، افراد زیادی در سراسر دنیا برای معامله سریع و گرفتن نوسان و نوسانگیری موجودی را در همین سایت ذخیره می کنند ولی من پیشنهاد می کنم پس از معامله ارز مورد نظر را به حساب شخصی خود انتقال بدید ، نحوه کار با وب سایت بسیار راحت هست و نیازی نمی بینم جز به جز را توضیح بدم ، ولی اگر جایی ابهام داشتید سوال بپرسید در حد توان و اطلاعات خودم راهنمایی می کنم. ضمنا باید بگم از لحاظ کارمزد معاملات و سرعت تقریبا بهترین شرایط را داره و قیمت های معاملاتی هم برای دو طرف مناسب هست
برای تمرین پیشنهاد می کنم مقدار کمی از موجودی خودتون در والت بیت کوین را به این سایت منتقل کنید ، (انتقال بسته به مقدار کارمزدی که تعیین می کنید ، از چند دقیقه تا چندین روز می تونه طول بکشه ) کارمزد 0.001 کارمزد منطقی هست ولی از 0.0001 هم که می شه حدود 200 تومان خودمون هم می تونید استفاده کنید. ضمنا رایگان هم می تونید انتقال وجه کنید که پیشنهاد نمی کنم

(07-08-2014 12:38 AM)arash1367 نوشته شده توسط:  ممنون و سپاسگذارم
حساب رو بدون مشکلی باز کردم و سپس شارژ کردم (البته به خاطر توضیحات کامل و خوبتون )
حالا بیصبرانه منتظر ادامه مطلب هستم .
کاش داخل پرانتز اگر براتون مقدور بود بگین که : آیا میشه بیت کوین رو به مثلا لایت کوین تبدیل کرد ؟ (البته بدون تبدیل به ارز دیگری مثل دلار )
{{ چون توی اون سایت که معرفی شد ( https://cex.io/signin ) یک مقدار خیلی خیلی جزئی هش خریدم و داره ماینینگ میکنه و یه چند تا ارز دیگه رو هم اضافی برام شارژ میکنه که نمیدونم چطوری میشه با اونا کار کرد . }}

طریقه تبدیل را که در بالا توضیح دادم اما در مورد کار ماینر ابری

نگاه کنید دوستان ، ما برای کار ماینینگ یا باید تجهیزات را خریداری کنیم و در منزل یا محل کار برق و اینترنتش را تامین کنیم ، و یا می تونیم تجهیزات ماین را اجاره کنیم ، یعنی چی
یک سری شرکت ها هستند در خارج از کشور تجهیزات را خریداری ، برق و نت اون را تامین می کنند و بعد از اون ، بر حسب هش اون را به من و شما به صورت سه ماهه ، یک و دوساله اجاره می دهند. البته اجاره کردن تقریبا 2 تا 4 برابر قیمت برای ما تموم می شه و اکثر اوقات توجیح اقتصادی نداره ولی برای اینکه بدون اساس کار چیه براتون توضیح دادم ، اما سایت https://cex.io هم یکی از همین شرکت هاست که در حال حاضر هر گیگ هش را 0.0069 بیت کوین یعنی تقریبا برابر 4.2 دلار برای هر هش می فروشه. طبق اموزش های قبلی می تونید توجیه اینکار را حساب کنید. وارد سایت http://www.coinwarz.com/cryptocurrency بشید و مقدار هشی که می خواهید ازین سایت بخرید را وارد کنید مثلا 100 گیگ به قیمت 420 دلار ، و مقدار برق و قیمتش را یک عدد خیلی کوچیک وارد کنید 0.0000000000001 چون ما هزینه ای نمی پردازیم ، با فرض ثابت بودن سختی و 100 گیگ ما روزانه 1.85 دلار درامد داریم که در قیاس با 420 دلار پرداختی حدود 8 ماه طول می کشه تا به اصل 420 دلار برسیم. حالا اگر از نظر شما دوستان اینکار اقتصادی هست می تونید وارد کار استخراج ابری بشین

(07-08-2014 05:34 AM)pooya99 نوشته شده توسط:  مهدی جان سلام ازت به خاطر این آموزش مفیدت خیلی ممنونیم فقط ازت یه خواهش کوچیک داشتم اونم اینه که اگه برات مقدوره یکمی زودتر بهمون طریقه خرید دستگاه ماینر رو از خارج از کشور توضیح بدبی چون تا ما اونو بخریم و اون بخواد به دست ما برسه اونقدر طول میکشه که فرصت برای هر آموزش دیگه ای توی این حیطه هست،چون به نظرم هر روزی که ما دیرتر شروع به mining بکنیم بدست آوردن یک بیت کوین سخت تر و هزینه بر تر میشه پس باید بجنبیم ، مواظب خودت باش دوست خوبم که ما خییییییییییییییییییییییییییییییییلی بهت نیاز داریم 5_004

به روی چشم

(07-09-2014 11:48 AM)hasan-f نوشته شده توسط:  آقا مهدی بی زحمت میشه بفرمایین در این 5 ماهی که شما فعالیت کردین چقدر بیت کوین بدست آوردین ؟

این مسائل شخصی فکر نکنم کمکی به کسی بکنه ، من بگم صدهزار دلار نباید توی تصمیم گیری کسی تاثیری داشته باشه ، بگم 1 دلار درامد داشتم هم همینطور . هر کسی بهتره نسبت به سرمایه گزاری که می کنه یک بررسی و توجیه سنجی اقتصادی بکنه و تصمیم ورود بگیره یا نگیره !

(07-09-2014 02:09 PM)hs6467 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من یه پستی اینجا ارسال کردم در مورد راهنمای خرید این دستگاه از Ebay اما الان که اومدم دیدم خبری ازش نیست به نظر شما علت چیه؟

از پست شما اطلاعی ندارم ولی اگر مطمئن به ارسال پست هستید و می بینید حذف شده احتمالا موردی مقایر با قوانین انجمن بوده که پیشنهاد می کنم قوانین را یکبار دیگه مطالعه کنید و در صورت هر گونه سوال با مدیران انجمن مطرح کنید

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-09-2014 03:43 PM

و اما انواع ماینر

دوستان ، تا همین چند ماه پیش ماینر بازار سیاه بود و برای خرید یک ماینر نه چندان پرقدرت باید از ماه ها قبل با قیمت های بالا پیش خرید می کردید. تازه این برای کشورهایی بود که تجارت آزاد داشتند و روابطشون حسنه هست ، برای ایران که هم تحریمات بین المللی را داریم و هم کوته فکری و کم اطلاعی مسئولین گمرکی کشور درباره تکنولوژی های جدید . همه اینها مزید بر علت می شد تا یک ماینر 200 گیگ چند برابر قیمت جهانی بالای چندین میلیون توی ایران خرید و فروش بشه و متاسفانه خریدارانش احتملا هیچ وقت نمی تونند سرمایه انجام شده را برگردونند ، اما در حال حاضر اوضاع کمی بهتر شده. هم تولید کنندگان بیشتر شدن ، هم ماینر ها قدرتمندتر و هم بازار بیت کوین به ثبات نسبی رسیده و بهتر می شه برای اینده تصمیم گیری کرد.

و اما تولید کنندگان مطرح دنیا طی بررسی های من

https://products.butterflylabs.com/
600gh $2196
300gh $1497
1 TH $2939
10gh $249

https://www.kncminer.com/categories/miners
1500 GH/s ---> $ 3495
3000 GH/s ---> $ 5995

https://www.bitmaintech.com/product.htm
s1 => 180 gig = 260~500 360W
s2 => 1000gig = 1670$~2300 1000w
s3 => 478gig = 460~800 $ 366w

شرکت های زیاد دیگه ای هم هستند که ماینر تولید کردند ولی معمولا قیمت هاشون و مصرف برق هاشون بالاتر از موارد بالایی هستند. اگر دوستان دستگاه بهتری می شناسن معرفی کنند تا بررسی کنیم

توی موارد بالا از نظر من به صرفه ترین و در دسترس ترین مورد بیت من S3 هست ولی هنوز به بازار عرضه نشده و از بیستم جولای شروع به توزیع می کنند.

[تصویر: 00320140704025612819A4yu3539062E.jpg]

این ماینر در حال حاضر در علی اکسپرس هم برای فروش موجوده و حتما می دونید که علی اکسپرس در حال حاضر با ایران مشکلی نداره و ارسالی مستقیم داره ،

یک یک پیشنهاد دارم ، اول برای کاهش ریسک ، دوم کسب تجربه کار با ماینر و سوم پایین آوردن هزینه واردات ، یک گروه تشکیل بدیم ، مثلا 10 نفر هر نفر یک سهم و هر سهم مثلا 100 دلار

این گروه شراکتی در اسرع وقت یک دستگاه S3 را از طریق DHL با پست دو سه روزه خرید کنیم ، با احتساب هزینه DHL و هزینه ترخیص 35 درصدی اون ، پیش بینی من این هست که بین 800 تا 1000 دلار برامون تموم می شه.
پس از ورود دستگاه را بالافاصه به کار بندازیم و کلیه تست های لازم را انجام بدیم. در صورت اوکی بودن دستگاه از هر نظر ، خود دستگاه در محلی که براش پیش بینی می کنیم از همون روز اول کار ماینیگ و پولسازی خودش را شروع می کنه دو سه ماهه پول خودش را درمیاره که قاعدتا به صورت روزانه به حساب بیت کوین اعضا واریز می شه . و از بعد از سه ماه هم که سود خالص هست

اما کار اصلی این نیست ، با واردات دستگاه اولی ما می تونیم تجربیاتی به دست بیاریم که جایی نیست و کسی در اختیار دیگری قرار نمی ده بنابراین این اطلاعات صرفا نزد اعضای گروه محفوظ و سکرت باقی می مونه ، و قدم بعدی این هست که از طریق سایر روش های واردات به صورت دسته جمعی نفری چندتا دستگاه وارد کنیم که در این صورت دستگاه ها برامون زیر 500 دلار تموم می شه که فوق العاده به صرفه هست.
ولی اگر بخواهیم همین الان تعداد بالا وارد کنیم به دلیل عدم اطلاع کافی ریسکش بالاست و زمان را هم از دست می دیم. حالا باید دید چی پیش میاد و نظر دوستان چی هست

10_004

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - user20 - 07-09-2014 05:29 PM

یک پیشنهاد دارم ، اول برای کاهش ریسک ، دوم کسب تجربه کار با ماینر و سوم پایین آوردن هزینه واردات ، یک گروه تشکیل بدیم ، مثلا 10 نفر هر نفر یک سهم و هر سهم مثلا 100 دلار

این گروه شراکتی در اسرع وقت یک دستگاه S3 را از طریق DHL با پست دو سه روزه خرید کنیم ، با احتساب هزینه DHL و هزینه ترخیص 35 درصدی اون ، پیش بینی من این هست که بین 800 تا 1000 دلار برامون تموم می شه.
پس از ورود دستگاه را بالافاصه به کار بندازیم و کلیه تست های لازم را انجام بدیم. در صورت اوکی بودن دستگاه از هر نظر ، خود دستگاه در محلی که براش پیش بینی می کنیم از همون روز اول کار ماینیگ و پولسازی خودش را شروع می کنه دو سه ماهه پول خودش را درمیاره که قاعدتا به صورت روزانه به حساب بیت کوین اعضا واریز می شه . و از بعد از سه ماه هم که سود خالص هست

اما کار اصلی این نیست ، با واردات دستگاه اولی ما می تونیم تجربیاتی به دست بیاریم که جایی نیست و کسی در اختیار دیگری قرار نمی ده بنابراین این اطلاعات صرفا نزد اعضای گروه محفوظ و سکرت باقی می مونه ، و قدم بعدی این هست که از طریق سایر روش های واردات به صورت دسته جمعی نفری چندتا دستگاه وارد کنیم که در این صورت دستگاه ها برامون زیر 500 دلار تموم می شه که فوق العاده به صرفه هست.
ولی اگر بخواهیم همین الان تعداد بالا وارد کنیم به دلیل عدم اطلاع کافی ریسکش بالاست و زمان را هم از دست می دیم. حالا باید دید چی پیش میاد و نظر دوستان چی هست

10_004
[/quote]

با سلام و تشکر فراوان از آموزشهای مفید شما10_004
به نظر من پیشنهاد فوق العاده عالی است من کاملا موافقم
منتظر نظر بقیه دوستان هستیم ...

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - arash1367 - 07-09-2014 05:35 PM

به نظر من که راه حل خوبیه
100 دلار هم عالیه برای شروع .
خلاصه من هستم .

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - moele - 07-09-2014 05:38 PM

سلام
منم باراهنمایی های آقا مهدی در این تاپیک حساب خودم را باز کردم چند بار هم rollزدم اما هنوز موجودی برای واریز به حسابم کافی نیست

من برای خریدن یدونه سهم از این دستگاه اعلام آمادگی می کنیم .فکر کنم دستگاه پیش خودتون راه اندازی بشه خوبه .

اگر تعداد به سرعت به 10نفر نرسید وقت را تلف نکنیم سهمها را بیشتر از 100دلار می کنیم و مثلا 5نفری می خریم
بنظرم مهدی جان یدونه تاپیک جدا باز کنید برای خرید گروهی دستگاه سریع عضو بگیریم و کار را شما کلید بزنید که نظم آموزشی این تاپیک بهم نخوره

با دوستان موافقم در این زمینه وقت را نباید از دست داد که همین طور ضریب سختی بالا بره
فقط مهدی جان برای ترخیص از گمرک و مشکلی ندارید چون آخرین بار گفته بودند ورودش ممنوع است؟؟؟

یک مطلب برای من مبهم ماند الان خود شرکت فروش نداره درسته؟؟؟؟بعد علی اکسپرس می فروشه؟؟؟؟یا اینکه اون علی اکسپرس هم هم از 20جولای شروع به فروش می کنه؟؟؟؟

من الان تو بلوک چین حساب باز کردم اگر بخواهم بیت کوینهام را به لایت کوین تبدیل کنم باید برای واریز لایت کوینها حسابی در سایت دیگه باز کنم یا همین بلوک چین لایت کوین هم قبول می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بلوک چین در واقع شبیه یک بانکه که من میام توش حساب باز می کنم درسته؟؟؟؟؟حالا سایتهای دیگه ای هم برای حساب باز کردن بیت کوین وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟(بهترینش بلوک چینه یا اینکه اصلا سایت دیگه وجود نداره؟؟)

بلوک چین خودش این وسط چه سودی براش داره که برای من حساب باز می کنه؟؟؟؟

ممنون10_004