سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: بخش آموزش سایت (/forumdisplay.php?fid=132)
+--- موضوع: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining (/showthread.php?tid=11663)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - elmvile - 07-05-2014 12:52 PM

این عدد و رقما که خیلی وسوسه کنندست مهدی جان اگه اینجوری باشه که هر کس به راحتی یه دستگاه ماین میخره میزاره گوشه خونش و شروع می‌کنه پول درست کردن. الان با 10-12 میلیون میشه یه دستگاه خرید که 1500 گیگا هش میده و با این حساب کتاب روزی 15-20 دلار میتونی راحت پس‌انداز کنی(البته اگه قیمت بیت‌کوین رو ثابت روهمین 640 اینا فرض کنیم و سختی رو هم کم کنیم فکر کنم همین 15-20 دلار در بیاره روزی).
جایی از مطلب رو اشتباه برداشت کردم یا که واقعیت قضیه همینه داداش؟

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - mhmdmlkn - 07-05-2014 03:10 PM

با توجه به سختی با این اوصاف هر چند ماه یکبار باید ماینر جدید با هش بالاتر خریداری بشه یعنی سودتو باید بزاری برای خرید ماینر بعدی ، مهدی جان راه حل بهتری سراغ داری که با یک دستگاه بشه چند سال درآمد کسب کرد.
آیا تو ایران جایی هست که بشه ماینر خرید کرد؟
لیست قیمت از کجا میشه تهیه کرد؟
سپاس

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - mhmdmlkn - 07-05-2014 07:33 PM

آقا مهدی نظرتون راجب استخراج ابری ( cloud mining) چیه ؟
خریداری هش تو سایتهای استخراج ابری منطقی و سودده هست؟

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - alicpu - 07-05-2014 09:10 PM

دوستان عزیز اولا بدانید این کار . کاری نیست که الان شما را یک شبه میلیونر بکنه. بلکه ممکنه هم پولتان بپره و هم هزینه
سنگین پول برق برایتان بیایید. زیرا باید کلا یک دستگاه چه کامپیوتر باشد و چه ماینر 24 ساعته روشن باشد.
بعدم این دستگاه 1200 دلار خودش می شود چیزی در حد 3.600 تومان که با پول پست و اینا و غیره چیزی در حد 4 تومان ای افته پول برقم حساب بکنید. و اینکه ایا جای دارید این دستگاه را بگذارید و 24 ساعته روشن باشد . و پول فیش برق زیاد بیاید
بعدم هر روز دارد این دستگاه توانش بالاتر می رود. و دستگاه های که شما دارید. ارزشش کمتر می شود.
و خریدار ماینر کم هست. به خصوص در ایران.
کلا جریان بیت کوین خیلی زیاده و از حوصله ی دوستان خارجه.
کار هر کسی نیست.

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-06-2014 12:49 AM

(07-05-2014 03:10 AM)delsaa نوشته شده توسط:  الان اگه با برنامه ی شما پیش بریم واقعا میتونیم هش کنیم و یک بیت کوین بدست بیاریم ؟
اها یه سوال دیگه چرا نریم هش بخریم من تو انجمنای بیت کوین زیاد دیدم که هش رو میخرن

برنامه خاصی که من ندارم ، یک سری آموزش هست می دم خدمت دوستان در صورتی که سرمایه گزاری لازم را انجام بدید و موارد مورد نیاز را تهیه کنید بله به راحتی می تونید استخراج کنید
سایت های معتبر قیمت هش بسیار بالایی دارند که به صرفه نیست ، سایت های دیگه که قیمت های مناسب تری دارند هم قابل اعتماد نیستند. ولی در کل هش خریدن هم در صورتی که بشینید طرح توجیهیش را بنویسید و عاقلانه باشه سرمایه گزاری کار بدی نیست ولی در کل خرید ماینر عاقلانه تر به نظر می رسه

(07-05-2014 11:36 AM)حسن قجر نوشته شده توسط:  سلام آقا مهدی خسته نباشی یه سوال ما این دستگاه ماینر رو از کجا باید تهیه کنیم ؟ و چقدر هزینه داره البته بتونه درما حداقل 600دلار دربیاره به جز ماینر دیگه چی باید تهیه کنیم؟ متشکرم

سلامت باشید ، از خارج از کشور ، روش محاسبه را توضیح دادم ، ببینید چه دستگاهی نیاز دارید ، هر 500 گیگ هش حدود 700 دلار براورد کنید
کامپیوتر معمولی اشتراک اینترنت ، بعضا پاور ، مکان با تهویه و کابل کشی مناسب

(07-05-2014 12:52 PM)elmvile نوشته شده توسط:  این عدد و رقما که خیلی وسوسه کنندست مهدی جان اگه اینجوری باشه که هر کس به راحتی یه دستگاه ماین میخره میزاره گوشه خونش و شروع می‌کنه پول درست کردن. الان با 10-12 میلیون میشه یه دستگاه خرید که 1500 گیگا هش میده و با این حساب کتاب روزی 15-20 دلار میتونی راحت پس‌انداز کنی(البته اگه قیمت بیت‌کوین رو ثابت روهمین 640 اینا فرض کنیم و سختی رو هم کم کنیم فکر کنم همین 15-20 دلار در بیاره روزی).
جایی از مطلب رو اشتباه برداشت کردم یا که واقعیت قضیه همینه داداش؟

بله پول دراوردن باید به همین راحتی باشه ، مگر همه کسانی که در دنیا دارند کار می کنند سختی می کشند دی: الان فرق شما با 10 روز پیش این هست که از علمی اطلاع دارید که اطرافیان شما ندارند. و این یعنی پتانسیل درامدزایی

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - sedaybaran - 07-06-2014 02:20 AM

قيمت پرداختي چطوري حساب ميكنند مثلا 500 گيگ هش روزانه چقدر درامد داره؟ از كجا ميشه فهميد ايا هر سايتي قيمت خاصي داره؟ ايا مرجعي براش هست؟ ايا از اين دستگاه ماينر خودمون هم ميتونيم استفاده كنيم مثلا پرو‍ژه اي پردازش كنيم؟

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-06-2014 04:39 AM

(07-05-2014 03:10 PM)mhmdmlkn نوشته شده توسط:  با توجه به سختی با این اوصاف هر چند ماه یکبار باید ماینر جدید با هش بالاتر خریداری بشه یعنی سودتو باید بزاری برای خرید ماینر بعدی ، مهدی جان راه حل بهتری سراغ داری که با یک دستگاه بشه چند سال درآمد کسب کرد.
آیا تو ایران جایی هست که بشه ماینر خرید کرد؟
لیست قیمت از کجا میشه تهیه کرد؟
سپاس

یک ماینر خریداری می شه
50 روز اول پول خودش را درمیاره ، و از روز 51 دیگه هر چقدر کار کنه سود خالص هست. تا زمانی که درامدش از مصرق برقش بالاتره کارکردنش اقتصادی هست که این امر ممکنه تا یک سال هم طول بکشه !شایدم بیشتر ، شایدم کمتر

فروشندگان ماینر را معرفی می کنم

(07-05-2014 09:10 PM)alicpu نوشته شده توسط:  دوستان عزیز اولا بدانید این کار . کاری نیست که الان شما را یک شبه میلیونر بکنه. بلکه ممکنه هم پولتان بپره و هم هزینه
سنگین پول برق برایتان بیایید. زیرا باید کلا یک دستگاه چه کامپیوتر باشد و چه ماینر 24 ساعته روشن باشد.
بعدم این دستگاه 1200 دلار خودش می شود چیزی در حد 3.600 تومان که با پول پست و اینا و غیره چیزی در حد 4 تومان ای افته پول برقم حساب بکنید. و اینکه ایا جای دارید این دستگاه را بگذارید و 24 ساعته روشن باشد . و پول فیش برق زیاد بیاید
بعدم هر روز دارد این دستگاه توانش بالاتر می رود. و دستگاه های که شما دارید. ارزشش کمتر می شود.
و خریدار ماینر کم هست. به خصوص در ایران.
کلا جریان بیت کوین خیلی زیاده و از حوصله ی دوستان خارجه.
کار هر کسی نیست.

بله دقیقا ، البته احتمال گران شدن یک شبه خود بیت کوین هست ، یعنی ممکنه در یک شب تا صبح قیمت بیت کوین بشه 0 یا بشه چند هزار دلار ! ولی مطمئنا با استخراج کسی یکشبه میلیونر و میلیاردر نمی شه ،

ولی بقیه موارد ، در صورتی که توجیه اقتصادی داشته باشه موردی نیست ، گاهی اوقات یک کارخانه ، به اندازه یک شهر مصرف برق داره ، ولی وقتی با احتساب همه هزینه ها وقتی محصول تولیدی کارخانه توان رقابت با سایرین و عرضه در بازار را داشته باشه این کار توجیه اقتصادی داره.
در کل باید بشینید برای کاری طرح توجیهی بنویسید اگر اقتصادی بود واردش بشین

(07-06-2014 02:20 AM)sedaybaran نوشته شده توسط:  قيمت پرداختي چطوري حساب ميكنند مثلا 500 گيگ هش روزانه چقدر درامد داره؟ از كجا ميشه فهميد ايا هر سايتي قيمت خاصي داره؟ ايا مرجعي براش هست؟ ايا از اين دستگاه ماينر خودمون هم ميتونيم استفاده كنيم مثلا پرو‍ژه اي پردازش كنيم؟

به آموزش ها مراجعه کنید ، بقیه موارد هم جز آموزش های تا این لحظه نبوده

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - mhmdmlkn - 07-06-2014 04:27 PM

آقا مهدی نظرتون راجب استخراج کوین های دیگر مثل لایت کوین و ... چیه؟
در حال حاضر کدومشون بصرفه تر است؟

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - قهرمان - 07-06-2014 06:26 PM

با تشكر از آقا مهدي عزيز كه اين اطلاعات با ارزش رو بصورت منسجم به اشتراك گذاشتند .منكه مغزم سوت كشيد بنظرم اين يك كار كاملا تخصصي هست كه از عهده هركسي برنمياد شايدم من براي اينجور كارا زيادي پير هستم ولي بهرحال حتي اگه يك نفر از اعضاي محترم با استفاده ازين آموزشهادرآمدي نصيبش بشه باز آقا مهدي اجرشو ميبره اگه روشهاي سهل الوصول تري سراغ داشتيد بنده راهم در جريان بگذاريد!!

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-07-2014 10:34 PM

(07-06-2014 04:27 PM)mhmdmlkn نوشته شده توسط:  آقا مهدی نظرتون راجب استخراج کوین های دیگر مثل لایت کوین و ... چیه؟
در حال حاضر کدومشون بصرفه تر است؟

با توجه به ورود قریب الوقوع ماینر های اسکریپت به بازار ماینینک لایت کوین ، یک مدت باید زمان بگذره تا هم بازار ثبات بگیره و هم ماینرهای اسکریپت پیشرفت خودشون را بکنند و قیمتهاشون هم کاهش پیدا کنه ، در حال حاضر من پیشنهاد نمی کنم ، ولی در بلند مدت به نظر میاد لایت کوین پتانسیل افزایش قیمت بیشتری داشته باشه

(07-06-2014 06:26 PM)قهرمان نوشته شده توسط:  با تشكر از آقا مهدي عزيز كه اين اطلاعات با ارزش رو بصورت منسجم به اشتراك گذاشتند .منكه مغزم سوت كشيد بنظرم اين يك كار كاملا تخصصي هست كه از عهده هركسي برنمياد شايدم من براي اينجور كارا زيادي پير هستم ولي بهرحال حتي اگه يك نفر از اعضاي محترم با استفاده ازين آموزشهادرآمدي نصيبش بشه باز آقا مهدي اجرشو ميبره اگه روشهاي سهل الوصول تري سراغ داشتيد بنده راهم در جريان بگذاريد!!

شما لطف دارید ، بله کار آسونی نیست و البته سخت هم نیست ، که به قولی این سختی از نظر من حسن کار حساب می شه نه عیب کار

------------------

و اما دوستان ، برای اموزش های بعدی داشتن حساب بیت کوین و مقداری موجودی داخل اون اجباری هست ، اگر حساب را تاکنون باز نکردید ، و علاقه مند به این کار هستید ، هر چه سریعتر حساب را باز کنید و در مرحله بعدی از طریق خرید بیت کوین و یا راه راحت تر ، فعالیت در سایت freebitco که لینکش در بنر بالای انجمن هست مقداری موجودی به حساب خود منتقل تا ادامه آموزش ها را در خدمتتون باشم .

در آموزش بعدی ،نحوه نقل و انتقال وجوه ، خرید و فروش و تبدیل بیت کوین به سایر ارزهای متداول را بررسی می کنیم که جهت انجام تمرین مواردی که گفتم جز الزامات هست. و پس از کسب تجربه لازم با وجوه کم .
ماینر های مختلف را بررسی می کنیم و راجع به روشهای ورود به ایران و توجیه اقتصادی اونها بحث و تبادل نطر می کنیم
10_004