سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: بخش آموزش سایت (/forumdisplay.php?fid=132)
+--- موضوع: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining (/showthread.php?tid=11663)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - m_grate29 - 07-03-2014 06:18 PM

به به دوستان ما که میخواهند 1 شبه پولدار بشن.
دوست من همکار عزیز صبر و تحمل نمایید آموزش قدم به قدم جلو بره شاید تو هر بخث جواب سوالتان را بگیرید
تا اسم پول میاد همه کنجکاوند که سریع تر به پول و کلید سوال برسند(بزرگترین مشکل یک ایرانی که میخواد ره 100سال رو ...)
صبر کنید صبر تایپیک و جلسه آموزشی از بحث خارج نشه

ممنون از استاد مهدی عزیز
و تشکر از دوستانی که نهایت همکاری را میکنند و سوالاتتون را یاداشت کنید تا در فرصت مناسب بپرسید

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - mhmdmlkn - 07-04-2014 11:57 AM

همچنان بی صبرانه منتظر ادامه ی آموزش هستم.

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-04-2014 02:08 PM

با درود

جلسه پنجم

خوب دوستان تا اینجا با کلیات بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده آشنا شدید

تا این جلسه باید توانسته باشید یک حساب بیت کوین برای خودتون باز کرده باشید ( آموزش افتتاح حساب بیت کوین )

و با آموزشی که در این پست داده شد توانسته باشید مختصر درامدی به دست آورده باشید. با 10 15 بار کلیک در سایتهایی که معرفی شدند می توانید به حداقل پرداخت برسید و سایت به صورت اتوماتیک این مبلغ را به حساب بیت کوین شما واریز می کنه

پس شما تا اینجا یک حساب بیت کوین دارید با مقداری وجه داخلش ، الان شما با این پول چندین کار می تونید بکنید .

1- تبدیل اون به ریال و تامین مخارج زندگی : سایت ها و صرافی های آنلاین زیادی در ایران هستند که بیت کوین شما را خریداری و معادل ریالی اون را به حساب ریالی شما واریز می کنند. قیمت خرید هر یک دلار بیت کوین معمولا کمی بیشتر از دلار اسکناس هست ، به دلایل مختلف از جمله تبلیغ از معرفی سایت های خرید و فروش ایرانی معذورم ولی با کمی سرچ و تحقیق می تونید معتبر ها را پیدا کنید

2- خرید کالا با بیت کوین : در حال حاضر در دنیا سایت های زیادی نیستند که مستقیما از شما بیت کوین بگیرند و بهتون کالاهای فیزیکی بدن ، ولی کم کم دارن زیاد می شن ، ولی شما به راحتی می تونید از طریق سایت های اکسچنجح بین المللی بیت کوینتون را به چندین نوع حساب بین المللی دیگه چنج کنید و با با اون حساب ها از سایت های مختلف خرید کنید

3- خرید و فروش و سرمایه گزاری روی کوین ها : جدای مبحث پول بودن بیت کوین ، افراد زیادی هستند که بیت کوین و کوین های مشابه دیگه را صرفا به عنوان سرمایه گزاری خریداری می کنند. یعنی می خرند تا گرون بشه و بعد می فروشند و کوین دیگه ای می خرن ، چیزی مثل سهام خودمون ، تا به امروز هم موفق بودند و پیش بینی می شه با توجه به محدود بودن و سخت شدن تولید بیت کوین و سایر مشخصاتش روز به روز به قیمتش افزوده می شه. در سایت coinwarz.com می تونید قیمت لحظه ای انواع کوین ها را ببینید و نسبت به مبادله انواع کوین ها با هم بپردازید (چیزی شبیه بازار خرید و فروش سهام ) سایت https://btc-e.com یکی از معتبرترین هاست

خوب برمیگردیم به اصل موضوع آموزشمون اون هم روش کسب درامد از طریق ماینینگ، دوستان "سختی کار" بیت کوین روز به روز در حال افزایش هست ، یعنی برای کسب درامد ثابت در طول زمان نیاز به سیستم قوی تری هست ، بالفرض با سیستمی که من 8 ماه پیش روزی 100 دلار درامد داشتم ، امروز تنها می شه روزی یک دلار درامد داشت

در لینک زیر نمودار سختی بیت کوین در طی زمان را می تونید ببینید
https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty
[تصویر: bitcoin-hash_rate.png?1404462004]

در لینک زیر نمودار سختی لایت کوین در طی زمان را می تونید ببینید
https://bitcoinwisdom.com/litecoin/difficulty

[تصویر: litecoin-hash_rate.png?1404461709]

، ولی از اون طرف قضیه هم علم الکترونیک به کمک این صنعت اومده با ورود دستگاه های ماینینگ که بر پایه پردازنده های FPGA ساخته شده اند توانسته اند سرعت های پردازش چندین برابری را قیمت هایی به مراتب پایین تر کامپیوترهای معمولی و پردازنده های کارت گرافیک به بازار عرضه کنند، و این قضیه تا اونجا جلو رفته که در حال حاضر دیگه ماین کردن با کامپیوتر و کارت گرافیک غیر اقتصادی هست.

اما قبل از معرفی و توضیح روش کار دستگاه های ماینیک و بررسی طرح توجیهی اونها ، کمی برمیگردیم به چند ماه پیش که با کامپیوتر ها هم می شد درامدهای چند هزار دلاری در ماه داشت تا با اصول اولیه آشنا بشین و بعد ادامه مطلب را پی می گیریم.

یکی از مطالب مهمی که باید بدونید ، الگوریتم استخراج کوین های مختلف هست ، بیت کوین بر پایه الگوریتم SHA-256 کار می کنه و لایت کوین بر پایه الگوریتم Scrypt و سایر کوین ها می تونند با انواع الگوریتم های دیگه هم کار کنند ، پردازنده یک کارت گرافیک می تونه با انواع الگوریتم ها کار کنه ولی یک دستگاه ماینر صرفا با یک الگوریتم می تونه کار کنه ، یعنی ماینر بیت کوین ، فقط می تونه بیت کوین و سایر کوین هایی که با الگوریتم SHA-256 استخراج کنه و ماینر لایت کوین صرفا می تونه کوین هایی با الگوریتم Scrypt استخراج کنه .

خیلی خوب ، بالفرض الان ما می خواهیم با کامپیوتر شخصی خود بیت کوین استخراج کنیم ، می تونیم اینکار را با استفاده از پردازش CPU سیستم انجام بدیم ، همچنین می تونیم با استفاده از پردازشگر کارت گرافیک کار استخراج را انجام بدیم. قدرت پردازش را با واحدی به نام هش می سنجیم ، برای اینکه بدونید یک قطعه سخت افزاری شما چند هشت قدرت داره به سایت زیر مراجعه کنید ، مدل کارت گرافیک را در صفحه جستجو کنید و مقدار هش اون قطعه را ببینید.

برای دیدن قدرت کارت گرافیک ها برای استخراج بیت کوین از سایت زیر
https://en.bitcoin.it/wiki/Mining_hardware_comparison

وبرای دیدن قدرت کارت گرافیک ها برای استخراج لایت کوین از سایت زیر استفاده کنید
https://litecoin.info/Mining_hardware_comparison

بالفرض من یک کارت گرافیک ATI 7970 دارم این کارت 250 وات مصرف برق داره ، با جستچو در سایت اولی کارت من مابین 555 تا 825 Mhash/s قدرت پردازش داره که میانگین اون حدود 675Mhash/s در نظر می گیریم

همین کارت گرافیک در سایت دوم مابین 525 تا 780 kH/s قدرت پردازش داره مصرف برق هم که همونه میانگین ما 660 kH/s در نظر می گیریم

حالا که مقدار هش کارت گرافیکمون را می دونیم وارد سایت http://www.coinwarz.com/cryptocurrency
می شیم و اعداد را قسمت های مربوطه مطابق تصویر زیر وارد می کنید

[تصویر: kicthhtzpm2qb7cqya32.jpg]
و سپس روی دکمه سبز رنگ " Calculate Profitability" کلیک می کنیم ، سایت به طور اتوماتیک میزان درامد این کارت در روز را در استخراج انواع کوین ها محاسبه می کنه و به همراه اطلاعات کاملی به ما نمایش می ده ، مواردی که سبز رنگ هستند یعنی سوداور هستند و مواردی که قرمز هست یعنی هزینه برق مصرفی از درامد بالاتره .

در لیست زیر مشاهده می کنید که اگر با این کارت کار استخراج بیت کوین را بخواهیم انجام بدیم روزانه 0.01 دلار درامد خواهیم داشت و 0.48 دلار هزینه برق مصرفی روزانه، یعنی استخراج با این کارت روزانه برای ما 0.47 دلار ضرر داره !!!
اگر در لیست لایت کوین را هم پیدا کنیم وضعیت کمی متفاوت هست. با استخراج لایت کوین روزانه $0.35 دلار درامد و 0.48 دلار هزینه برق خواهیم داشت که باز 0.13 دلار در روز ضرر خواهیم کرد. همه این موارد در حالی هست که چندین ماه پیش همین کارت روزانه چند ده دلار درامد داشته.

خیلی خوب فکر کنم برای این جلسه کافی باشه ، شما الان باید بتوانید قدرت هر سخت افزاری را سرچ و مقدار درامد روزانه اون را محاسبه کنید.
برای اینکه زیاد هم نگران نباشید باید خدمتتون عرض کنم در حال حاظر شما می توانید با پرداخت 1200 دلار یک دستگاه ماینر بیت کوین با قدرت 1000 گیگا هش خریداری کنید که مصرف برق اون هم حدود هزار وات باشه ، به عنوان کار تمرینی حساب کنید این دستگاه روزانه چند دلار درامد داره و در چند ماه می تونه پول خودش را در بیاره

پ ن : این مطالب به صورت اختصاصی برای انجمن میلیاردهای آینده ایران نوشته شده و هر گونه کپی برداری با ذکر منبع (http://forum.unc-co.ir ) مجاز می باشد

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - sedaybaran - 07-04-2014 03:42 PM

سلام
ممنون به خاطر ارائه اين مقاله.
چند تا سوال دارم راستش توي اينترنت جستجو كردم ولي به نتيجه اي نرسيدم اولش شما از كلمه ماينر استفاده كرديد ماينر ايا نوعي كارت گرافيك هست؟ دوما براي اينكه اين ماينر روي سيستم ببندم بايد سيستم هم قدرتمند باشه منظورم مادربورد و سي پي يو؟ از كجا ميشه تهيه كرد؟ اين ماينر 1000 گيگا هش داره خودش چند گيگ هست؟
ممنون ميشم پاسخ بدين.

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - elmvile - 07-04-2014 07:46 PM

آقا مهدی اگه بخوایم پول برق رواصلا حساب نکنه چکار باید بکنیم؟

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - arsho - 07-04-2014 08:20 PM

(07-04-2014 02:08 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  با درود

جلسه پنجم

خوب دوستان تا اینجا با کلیات بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده آشنا شدید

تا این جلسه باید توانسته باشید یک حساب بیت کوین برای خودتون باز کرده باشید ( آموزش افتتاح حساب بیت کوین )

و با آموزشی که در این پست داده شد توانسته باشید مختصر درامدی به دست آورده باشید. با 10 15 بار کلیک در سایتهایی که معرفی شدند می توانید به حداقل پرداخت برسید و سایت به صورت اتوماتیک این مبلغ را به حساب بیت کوین شما واریز می کنه

پس شما تا اینجا یک حساب بیت کوین دارید با مقداری وجه داخلش ، الان شما با این پول چندین کار می تونید بکنید .

1- تبدیل اون به ریال و تامین مخارج زندگی : سایت ها و صرافی های آنلاین زیادی در ایران هستند که بیت کوین شما را خریداری و معادل ریالی اون را به حساب ریالی شما واریز می کنند. قیمت خرید هر یک دلار بیت کوین معمولا کمی بیشتر از دلار اسکناس هست ، به دلایل مختلف از جمله تبلیغ از معرفی سایت های خرید و فروش ایرانی معذورم ولی با کمی سرچ و تحقیق می تونید معتبر ها را پیدا کنید

2- خرید کالا با بیت کوین : در حال حاضر در دنیا سایت های زیادی نیستند که مستقیما از شما بیت کوین بگیرند و بهتون کالاهای فیزیکی بدن ، ولی کم کم دارن زیاد می شن ، ولی شما به راحتی می تونید از طریق سایت های اکسچنجح بین المللی بیت کوینتون را به چندین نوع حساب بین المللی دیگه چنج کنید و با با اون حساب ها از سایت های مختلف خرید کنید

3- خرید و فروش و سرمایه گزاری روی کوین ها : جدای مبحث پول بودن بیت کوین ، افراد زیادی هستند که بیت کوین و کوین های مشابه دیگه را صرفا به عنوان سرمایه گزاری خریداری می کنند. یعنی می خرند تا گرون بشه و بعد می فروشند و کوین دیگه ای می خرن ، چیزی مثل سهام خودمون ، تا به امروز هم موفق بودند و پیش بینی می شه با توجه به محدود بودن و سخت شدن تولید بیت کوین و سایر مشخصاتش روز به روز به قیمتش افزوده می شه. در سایت coinwarz.com می تونید قیمت لحظه ای انواع کوین ها را ببینید و نسبت به مبادله انواع کوین ها با هم بپردازید (چیزی شبیه بازار خرید و فروش سهام ) سایت https://btc-e.com یکی از معتبرترین هاست

خوب برمیگردیم به اصل موضوع آموزشمون اون هم روش کسب درامد از طریق ماینینگ، دوستان "سختی کار" بیت کوین روز به روز در حال افزایش هست ، یعنی برای کسب درامد ثابت در طول زمان نیاز به سیستم قوی تری هست ، بالفرض با سیستمی که من 8 ماه پیش روزی 100 دلار درامد داشتم ، امروز تنها می شه روزی یک دلار درامد داشت

در لینک زیر نمودار سختی بیت کوین در طی زمان را می تونید ببینید
https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty
[تصویر: bitcoin-hash_rate.png?1404462004]

در لینک زیر نمودار سختی لایت کوین در طی زمان را می تونید ببینید
https://bitcoinwisdom.com/litecoin/difficulty

[تصویر: litecoin-hash_rate.png?1404461709]

، ولی از اون طرف قضیه هم علم الکترونیک به کمک این صنعت اومده با ورود دستگاه های ماینینگ که بر پایه پردازنده های FPGA ساخته شده اند توانسته اند سرعت های پردازش چندین برابری را قیمت هایی به مراتب پایین تر کامپیوترهای معمولی و پردازنده های کارت گرافیک به بازار عرضه کنند، و این قضیه تا اونجا جلو رفته که در حال حاضر دیگه ماین کردن با کامپیوتر و کارت گرافیک غیر اقتصادی هست.

اما قبل از معرفی و توضیح روش کار دستگاه های ماینیک و بررسی طرح توجیهی اونها ، کمی برمیگردیم به چند ماه پیش که با کامپیوتر ها هم می شد درامدهای چند هزار دلاری در ماه داشت تا با اصول اولیه آشنا بشین و بعد ادامه مطلب را پی می گیریم.

یکی از مطالب مهمی که باید بدونید ، الگوریتم استخراج کوین های مختلف هست ، بیت کوین بر پایه الگوریتم SHA-256 کار می کنه و لایت کوین بر پایه الگوریتم Scrypt و سایر کوین ها می تونند با انواع الگوریتم های دیگه هم کار کنند ، پردازنده یک کارت گرافیک می تونه با انواع الگوریتم ها کار کنه ولی یک دستگاه ماینر صرفا با یک الگوریتم می تونه کار کنه ، یعنی ماینر بیت کوین ، فقط می تونه بیت کوین و سایر کوین هایی که با الگوریتم SHA-256 استخراج کنه و ماینر لایت کوین صرفا می تونه کوین هایی با الگوریتم Scrypt استخراج کنه .

خیلی خوب ، بالفرض الان ما می خواهیم با کامپیوتر شخصی خود بیت کوین استخراج کنیم ، می تونیم اینکار را با استفاده از پردازش CPU سیستم انجام بدیم ، همچنین می تونیم با استفاده از پردازشگر کارت گرافیک کار استخراج را انجام بدیم. قدرت پردازش را با واحدی به نام هش می سنجیم ، برای اینکه بدونید یک قطعه سخت افزاری شما چند هشت قدرت داره به سایت زیر مراجعه کنید ، مدل کارت گرافیک را در صفحه جستجو کنید و مقدار هش اون قطعه را ببینید.

برای دیدن قدرت کارت گرافیک ها برای استخراج بیت کوین از سایت زیر
https://en.bitcoin.it/wiki/Mining_hardware_comparison

وبرای دیدن قدرت کارت گرافیک ها برای استخراج لایت کوین از سایت زیر استفاده کنید
https://litecoin.info/Mining_hardware_comparison

بالفرض من یک کارت گرافیک ATI 7970 دارم این کارت 250 وات مصرف برق داره ، با جستچو در سایت اولی کارت من مابین 555 تا 825 Mhash/s قدرت پردازش داره که میانگین اون حدود 675Mhash/s در نظر می گیریم

همین کارت گرافیک در سایت دوم مابین 525 تا 780 kH/s قدرت پردازش داره مصرف برق هم که همونه میانگین ما 660 kH/s در نظر می گیریم

حالا که مقدار هش کارت گرافیکمون را می دونیم وارد سایت http://www.coinwarz.com/cryptocurrency
می شیم و اعداد را قسمت های مربوطه مطابق تصویر زیر وارد می کنید

[تصویر: kicthhtzpm2qb7cqya32.jpg]
و سپس روی دکمه سبز رنگ " Calculate Profitability" کلیک می کنیم ، سایت به طور اتوماتیک میزان درامد این کارت در روز را در استخراج انواع کوین ها محاسبه می کنه و به همراه اطلاعات کاملی به ما نمایش می ده ، مواردی که سبز رنگ هستند یعنی سوداور هستند و مواردی که قرمز هست یعنی هزینه برق مصرفی از درامد بالاتره .

در لیست زیر مشاهده می کنید که اگر با این کارت کار استخراج بیت کوین را بخواهیم انجام بدیم روزانه 0.01 دلار درامد خواهیم داشت و 0.48 دلار هزینه برق مصرفی روزانه، یعنی استخراج با این کارت روزانه برای ما 0.47 دلار ضرر داره !!!
اگر در لیست لایت کوین را هم پیدا کنیم وضعیت کمی متفاوت هست. با استخراج لایت کوین روزانه $0.35 دلار درامد و 0.48 دلار هزینه برق خواهیم داشت که باز 0.13 دلار در روز ضرر خواهیم کرد. همه این موارد در حالی هست که چندین ماه پیش همین کارت روزانه چند ده دلار درامد داشته.

خیلی خوب فکر کنم برای این جلسه کافی باشه ، شما الان باید بتوانید قدرت هر سخت افزاری را سرچ و مقدار درامد روزانه اون را محاسبه کنید.
برای اینکه زیاد هم نگران نباشید باید خدمتتون عرض کنم در حال حاظر شما می توانید با پرداخت 1200 دلار یک دستگاه ماینر بیت کوین با قدرت 1000 گیگا هش خریداری کنید که مصرف برق اون هم حدود هزار وات باشه ، به عنوان کار تمرینی حساب کنید این دستگاه روزانه چند دلار درامد داره و در چند ماه می تونه پول خودش را در بیاره

پ ن : این مطالب به صورت اختصاصی برای انجمن میلیاردهای آینده ایران نوشته شده و هر گونه کپی برداری با ذکر منبع (http://forum.unc-co.ir ) مجاز می باشد

در اعلان قیمت دقت نمایید - هر یک بیت کوین 650 دلار معادل مبلغی بیش از 2 میلیون تومان می باشد
موفق ترین باشید

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - Mohsen1988 - 07-05-2014 01:12 AM

سلام استاد گرامی

در حال حاظر شما می توانید با پرداخت 1200 دلار یک دستگاه ماینر بیت کوین با قدرت 1000 گیگا هش خریداری کنید که مصرف برق اون هم حدود هزار وات باشه ، به عنوان کار تمرینی حساب کنید این دستگاه روزانه چند دلار درامد داره و در چند ماه می تونه پول خودش را در بیاره

حدود 17$ در روز سود خالص!
در کمتر از 25 روز پول خودشو درمیاره!

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-05-2014 01:20 AM

(07-03-2014 12:09 PM)moele نوشته شده توسط:  آقا مهدی میشه دقیق بفرمایید این ریگ شما چقدر از حجم نت را مصرف می کرد مثلا در زمان 24ساعت؟؟؟؟؟همه جا نوشته مصرف حجم کم است اما عدد ندادند

سپاس10_004

نمی دونم داداش من همیشه نامحدود می گیرم ، ولی همینقدر بگم که مصرف زیاد نیست و کسی را نمی شناسم که با مصرف حجمی مشکلی داشته باشه

(07-03-2014 12:34 PM)arash1367 نوشته شده توسط:  بچه ها ، بچه ها

خواهش میکنم

لطف کنید و بگذارید اقا مهدی مطالب و جلسات رو کامل کنند و در اخر اگر سوالی بود بپرسید .

پیشاپیش بخاطر نپرسیدن سوالات از شما تشکر میکنم .

ممنون آرش جان ، سوال موردی نیست ولی بهتره قدم به قدم مبحث جلو بره و در همون حیطه مباحث سوالات مطرح بشه

(07-04-2014 03:42 PM)sedaybaran نوشته شده توسط:  سلام
ممنون به خاطر ارائه اين مقاله.
چند تا سوال دارم راستش توي اينترنت جستجو كردم ولي به نتيجه اي نرسيدم اولش شما از كلمه ماينر استفاده كرديد ماينر ايا نوعي كارت گرافيك هست؟ دوما براي اينكه اين ماينر روي سيستم ببندم بايد سيستم هم قدرتمند باشه منظورم مادربورد و سي پي يو؟ از كجا ميشه تهيه كرد؟ اين ماينر 1000 گيگا هش داره خودش چند گيگ هست؟
ممنون ميشم پاسخ بدين.

خواهش
ماینتر یک دستگاه آماده شبیه کیس کامپیوتر هست که یک پریز برق و یک USB و اترنت دارد. نه زیاد مهم نیست به صورت مستقل کار می کنه . شرکت های تولید کننده ماینر در جهان از انگشتان دست کمتر هستند در پست های بعدی معرفی شون می کنم . خود چی ، کل توان محاسباتی یک ماینر بر حسب هش اعلام می شه
10_004

(07-04-2014 07:46 PM)elmvile نوشته شده توسط:  آقا مهدی اگه بخوایم پول برق رواصلا حساب نکنه چکار باید بکنیم؟
برق امام 35
یک عدد خیلی کوچیک وارد کنید ، مثلا 0.00000000001 یا 1 وات وارد کنید

(07-04-2014 08:20 PM)arsho نوشته شده توسط:  در اعلان قیمت دقت نمایید - هر یک بیت کوین 650 دلار معادل مبلغی بیش از 2 میلیون تومان می باشد
موفق ترین باشید

آرشو جان منظور را نگرفتی ،
نگاه داداش مثلا امروز اگر دلار اسکناس در بازار 3100 باشه ، دلار بیت کوین 3200 محاسبه می شه ، که خوب مسلما می شه 650 تا 3200 تومان

10_004

(07-05-2014 01:12 AM)alefbaran نوشته شده توسط:  سلام استاد گرامی

در حال حاظر شما می توانید با پرداخت 1200 دلار یک دستگاه ماینر بیت کوین با قدرت 1000 گیگا هش خریداری کنید که مصرف برق اون هم حدود هزار وات باشه ، به عنوان کار تمرینی حساب کنید این دستگاه روزانه چند دلار درامد داره و در چند ماه می تونه پول خودش را در بیاره

حدود 17$ در روز سود خالص!
در کمتر از 25 روز پول خودشو درمیاره!

با درود
من استاد نیستم ، مهدی هستم کوچیک همه بچه ها ، کاملا درست هست ، 50 روز زمان می بره که چون پول را به صورت روزانه دریافت می شه راس اون می شه کمتر از 25 روز
البته یک نکته ای داره در رابطه با بالارفتن سختی شبکه که در طول زمان با پیشرفت و افزایش قدرت ماینرها مقداری از درامد روزانه کم می شه. که البته توی یکی دوماه به نظر نمی یاد اونچنان محصوص باشه

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - delsaa - 07-05-2014 03:10 AM

الان اگه با برنامه ی شما پیش بریم واقعا میتونیم هش کنیم و یک بیت کوین بدست بیاریم ؟
اها یه سوال دیگه چرا نریم هش بخریم من تو انجمنای بیت کوین زیاد دیدم که هش رو میخرن

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - حسن قجر - 07-05-2014 11:36 AM

سلام آقا مهدی خسته نباشی یه سوال ما این دستگاه ماینر رو از کجا باید تهیه کنیم ؟ و چقدر هزینه داره البته بتونه درما حداقل 600دلار دربیاره به جز ماینر دیگه چی باید تهیه کنیم؟ متشکرم