سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: بخش آموزش سایت (/forumdisplay.php?fid=132)
+--- موضوع: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining (/showthread.php?tid=11663)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - persim - 07-02-2014 11:42 PM

دوباره سلام و ممنون
از وقتی این روش رو گفتید من کلی سرچ کردم و این برنامه رو نصب کردم cgminer الان ران کردم این هش رو دارم با لبتاپم میگیرم 26.43M/26.42 Mh/s
ولی میترسم به لبتاب فشار بیاد..هش خوبی هست؟ چند ساعت کار کنه درآمد بدرد بخوری در میارم؟

خیلی ممنون

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-02-2014 11:58 PM

(07-02-2014 11:42 PM)persim نوشته شده توسط:  دوباره سلام و ممنون
از وقتی این روش رو گفتید من کلی سرچ کردم و این برنامه رو نصب کردم cgminer الان ران کردم این هش رو دارم با لبتاپم میگیرم 26.43M/26.42 Mh/s
ولی میترسم به لبتاب فشار بیاد..هش خوبی هست؟ چند ساعت کار کنه درآمد بدرد بخوری در میارم؟

خیلی ممنون

من نمی دونم به چه زبونی باید بگم با اموزش ها قدم به قدم بیایید جلو .
با اینکارتون هم می زنید گرافیک لپ تاپ را می سوزونید و هم درامدی کسب نکردید.

در هر حال با این سرعت اگر پول برق ندید شما در روز می تونید 60 سنت درامد داشته باشید. البته پول برق بیشتر از 60 سنت در روز می شه !!!!

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - persim - 07-03-2014 12:17 AM

(07-02-2014 11:58 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  من نمی دونم به چه زبونی باید بگم با اموزش ها قدم به قدم بیایید جلو .
با اینکارتون هم می زنید گرافیک لپ تاپ را می سوزونید و هم درامدی کسب نکردید.

در هر حال با این سرعت اگر پول برق ندید شما در روز می تونید 60 سنت درامد داشته باشید. البته پول برق بیشتر از 60 سنت در روز می شه !!!!

شرمنده یکم کنجکاو شده بودم میخواستم ببینم میشه با لبتاب یا نه که اینجور که فرمودید بیخیالش شدم منتظر ادامه آموزش شما هستیم
مرسی

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - Mohsen1988 - 07-03-2014 01:39 AM

آقا مهدی عزیزسپاس فراوان از شما

به شدت مشاقیم که ادامه بدین

(الان کلی سوال الکترونیکی، تجاری و فلسفی راجع به بیت کوین تایپ کردم ولی بعدش پاکشون کردم.... گفتم از موضوع اصلی دور میشم.)

اگه یه تاپیک اختصاص بدین به آموزش و یه تاپیک به سوال و جواب خیلی خوبه... من هم تا حد توانم میتونم به سوالات (ساده اش البته) جواب بدم (البته با کمک گوگل در صورت لزوم)

شما رشته تحصیلیتون چی بوده آقا مهدی عزیز؟ الکترونیک؟

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - mhmdmlkn - 07-03-2014 04:25 AM

مهدی جان ممنون از آموزشی که راه انداختی، خیلی مفیده.
یه سوال داشتم: برای کسب درآمد به صورت حرفه ای حداقل سرعت اینترنت چقدر باید باشه؟

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - Saeed.MD - 07-03-2014 11:05 AM

سلام مهدی جان این دستگاه های ماینر رو میشه داخل ایران تهیه کرد؟

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-03-2014 11:32 AM

نقل قول :شرمنده یکم کنجکاو شده بودم میخواستم ببینم میشه با لبتاب یا نه که اینجور که فرمودید بیخیالش شدم منتظر ادامه آموزش شما هستیم
مرسی
اختیاردارید ایرادی که نداره ، بیشتر نگران سوختن کارت گرافیک هستم چون در کار ماین 100 درصد روی لود هست و باید برای خنک کردن اون تمهیدات خاصی پیش بینی بشه ، هر چند دیگه کارت گرافیک ها هم کارایی لازم را ندارند و درامد انچنانی نمی تونند داشته باشند.

(07-03-2014 04:25 AM)mhmdmlkn نوشته شده توسط:  مهدی جان ممنون از آموزشی که راه انداختی، خیلی مفیده.
یه سوال داشتم: برای کسب درآمد به صورت حرفه ای حداقل سرعت اینترنت چقدر باید باشه؟

سرعت زیادی لازم نیست و یک اینترنت ADSL 512 جواب کار را می ده

(07-03-2014 11:05 AM)Saeed.MD نوشته شده توسط:  سلام مهدی جان این دستگاه های ماینر رو میشه داخل ایران تهیه کرد؟

با درود هست ولی نه با قیمت عادلانه ، بهترین راه خرید مسافری هست. چون مشکلات گمرکی هم کم و بیش دارند

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - moele - 07-03-2014 12:09 PM

آقا مهدی میشه دقیق بفرمایید این ریگ شما چقدر از حجم نت را مصرف می کرد مثلا در زمان 24ساعت؟؟؟؟؟همه جا نوشته مصرف حجم کم است اما عدد ندادند

سپاس10_004

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - arash1367 - 07-03-2014 12:34 PM

بچه ها ، بچه ها

خواهش میکنم

لطف کنید و بگذارید اقا مهدی مطالب و جلسات رو کامل کنند و در اخر اگر سوالی بود بپرسید .

پیشاپیش بخاطر نپرسیدن سوالات از شما تشکر میکنم .

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - alicpu - 07-03-2014 05:29 PM

مطالب مهدی جان خوبند. ولی فکر بکنم. استخرام بیت کوین. با این سیستم های که ما داریم اصلا به صرفه نیست
و همچنین پول برق و همچنین اینکه پول اینترنت و کامپیوتر 24 ساعته باید روشن باشد.
برای مثال این سایت حساب می کنه. چه قدر میشه در اورد در روز و هفته و ماه
یکی گفته بود 400 mh
من زدم این اعداد را داد.
https://alloscomp.com/bitcoin/calculator
er Day 0.00001196 BTC $0.01
per Week 0.00008373 BTC $0.05
per Month 0.00036406 BTC $0.24
یعنی در یک ماه میشه فقط 24 سنت در اورد. که طرف هر کار دیگری بکنه. می توانه خیلی بیشتر در بیاورد. در صورتی
که مهدی جان گفتند 10 دلار در روز.
می خواستم ببینم جریان این سایت و محاسبات شما چگونه هست.
با تشکر

الان در همین سایتی که ادرسش را داده بودم.
زدم 200 گیگا هرتز. هس ریت
زد ماهیانه 125 دلار. که فوقش میشه 400 هزار تومان. در صورتی داشتن این سیستم . حداقل چند میلیون اب می خورد
بعد پول برق چه قدر می اید. و بعدم پول اینترنت و چیز های غیره ی دیگر