سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: بخش آموزش سایت (/forumdisplay.php?fid=132)
+--- موضوع: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining (/showthread.php?tid=11663)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-02-2014 08:26 PM

طاعات همگی قبول ، این روزهای گرم و بلند ماه رمضان موجب شده بیشتر در خدمت دوستان باشم

(07-02-2014 12:15 PM)elmvile نوشته شده توسط:  یه سوال تکراری آقا مهدی
شما خودت داری پول در میاری از این طریق؟ چون من قبلا جایی خوندم سیستم خیلی بالایی میخواست که با سیستم‌های خونگی جواب گو نیست

بله ، از 7 8 ماه پیش به مدت 5 ماه مستمر 24 ساعته یک سیستمی که مخصوص اینکار بسته بودم (که بهش می گن ریگ )و داشت پول می ساخت و الان در حدود 45 روز هست که خاموشه اونم هم به دلایلی که در ادامه توضیح می دم

(07-02-2014 12:27 PM)حسن قجر نوشته شده توسط:  آقا مهدی 1000گیگ یعنی چی ؟بیشتر توضیح میدین؟

واحد محاسبات در پول های رمزنگاری شده ، هش هست ، کیلوهش ، مگاهش و تراهش . با این مقیاس و معیار قدرت سخت افزارها را می سنجند ، سی پی یو شما یک مقدار هش داره ، پردازنده گرافیک شما یک مقدار و ...

نقل قول :سلام آقا مهدی عزیز
به به... بابا شما که دیگه همه فن حریفین... راجع به همه چی اطلاعات خیلی خوبی دارین.... اطلاعات توی مغزتون چند میلیارد ارزش داره بنظر خودتون؟ {جدی}
اگه سرفصل مطالب رو بنویسید خیلی خوب میشه
من چند سال پیش که برای اولین بار با بیت کوین آشنا شدم خیلی راغب شده بودم که یه مقدار خرید کنم.... ولی همش دست دست کردم و آخرش هم نخریدم Smile اگه خریده بودم........
نظرتون راجع به خرید دستگاه های مخصوص این کار چیه؟ تولید یه همچین دستگاههایی چقدر هزینه میخواد و چقدر علم میخواد؟ همیشه فکر میکنم چرا نمیشه تو ایران تولیدش کنیم؟ {با فرض اینکه بشه تحریم رو دور زد}.... یه کسی رو دورادور میشناختم دنبال شرکتهایی برای ساختش بود ولی آخرش به نتیجه نرسید

خیلی ممنون که اطلاعاتتون رو به اشتراک میزارین [گل]

درود
شما لطف دارید ، کسی که ارث پدری نداشته باشه و هدفی را دنبال کنه که برای نیل به اون احتیاج به منابع مالی باشه راه خودش را پیدا می کنه . انشالله که همه دوستان روز به روز به اهدافشون نزدیک بشن

بله بیت کوین از چند سال پیش از زیر یک دلار شروع کرد و تا چند ماه پیش به بالای 1000 دلار رسید و الان روی 650 هست ، چون استخراج محدود هست (برنامه ریزی شده و در سال بیش از یک مقدار مشخص نمی شه تولید کرد) و هزینه استخراج (تولید بیت کوین) روز به روز بالاتر می ره ، احتمال اینکه قیمتش بره بالا خیلی زیاده ، بعضا 19000 دلار برای هر بیت کوین را پیش بینی کرده اند ، اما رغیب هم براش زیاد شده ، شاید بالای هزار کوین دیگه هم به بازار اومده ولی از لحاظ قیمت و حجم اصلا حرفی برای گفتن ندارند و نوسان های بالایی هم دارن و فعلا بیت کوین در صدر جدول با 650 دلار هست و بعد از اون لایت کوین با 10 دلار نفر دوم هست

راجع به دستگاه ها در پست های بعدی مفصل صحبت می کنم اما در مورد ساختش ، از موازی کردن چیپ های FPGA می شه دستگاه های ماینر را تولید کرد ولی گرونتر از نمونه های آماده در میاد چون تکنولوژی تولید خود چیپ و مدارات چند لایه در ایران وجود نداره

(07-02-2014 04:08 PM)persim نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از آموزشتون ما که حساب رو ساختیم منتظریم آموزش پیش بره ببینیم چجوریه؟

با این سیستم که من دارم آیا میشه؟
Lenovo Y510p
منظورتون از 1000گیگ همون هارد سیستمه؟ من که هاردم اونقد نیست یعنی بیخیال شم کلا؟

منتظریم10_003

خواهش می کنم
بله با هر سیستمی با هر قدرتی می شه کار ماین و استخراج را انجام داد ، ولی مهم درامد هست که برخی اوقات از پول برق مصرفی هم کمتره و ارزش کارکردن را نداره. پردازنده کارت گرافیک هش بالاتری نسبت به CPU سیستم و لپ تاپ دارند ، بعضا تا صدها برابر ، ولی کلا اگر بهترین کارت گرافیک هم روی لپ تاپ باشه پیشنهاد نمی شه با اون کار ماین را انجام بدیم به دلیل گرمای زیادی که تولید می کنه و احتمال سوختنش بالا می ره

نه ربطی به هارد نداره ، ما بیشتر با سرعت پردازنده کارت گرافیک کار داریم با بقیه قطعات سیستم . به صورتی که بعضا می یاییم روی یک مین بورد 8 تا کارت گرافیک می بندیم . در حلسات بعدی بیشتر توضیح می دم

انشالله در پست بعدی که بعد از افطار قرار می دم ، آموزش کسب اولین درامد و واریز اون به حساب بیت کوینتون را توضیح می دم ، پس حساب های بیت کوینتون آماده باشه برای جلسه چهارم

10_004

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - esijm - 07-02-2014 08:55 PM

خیلی وسوسه کننده س آقا مهدی، منتظر بقیه مطالب هستیم

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - alicpu - 07-02-2014 09:07 PM

تشکر از اقا مهدی عزیز. که دارید در زمینه بیت کوین اطلاعات خود را می گذارید.
ولی چند تا سوال چرا چند تا سایت به غیر از اینکه با سیستم کار بکنیم معرفی نمی کنید.
یا اینکه چگونه با استفاده از سیستم این کار کرد.
بعدم اره الان هر بیت کوین حدودا 652 الی 654 دلار هست.
ولی واقعا همان یک بیت کوین کسب کردن سخته. به خصوص از سایت های که شانسی بهتان بیت کوین می دهند هر ساعت
یا پی تی سی هستند که mbtc می دهند.

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - elmvile - 07-02-2014 10:08 PM

آقا مهدی شرمنده این عدد چه معنی میده 400MH
منظور با این عدد ماهیانه چقدر میشه درآمد داشت

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - alicpu - 07-02-2014 10:14 PM

(07-02-2014 10:08 PM)elmvile نوشته شده توسط:  آقا مهدی شرمنده این عدد چه معنی میده 400MH

اگر بر اساس cpu حساب بکنیم می شود 400 مگاهرتز. حالا باید داش مهدی بیایید و بگویید
چه قدر می شود درامد کسب کرد.
ولی خیلی سایت ها هستند البته پول خیلی زیادی نمی دهند. ولی بازم از هیچی بهتره
مثلا یکی هر 5 دقیقه یک بار امکان می ده . شما شانستان را ازمایش بکنید . و دو نوع جایزه می ده . یکی برای اینکه هر بار کلید را می زنید و شانستان را امتحان می کنید. یکی هم اگر ساعت یا دقیقه یا ثانیه مثل هم شد . بهتان جایزه می دهد.
یک سایت دیگر هم هست . اونی هر یک ساعت شانسی بهتان بیت کوین می ده.
ولی اینی داش مهدی می گوید . باید سیستم خیلی زیاد روشن باشه.

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - elmvile - 07-02-2014 10:36 PM

(07-02-2014 10:14 PM)alicpu نوشته شده توسط:  
(07-02-2014 10:08 PM)elmvile نوشته شده توسط:  آقا مهدی شرمنده این عدد چه معنی میده 400MH

اگر بر اساس cpu حساب بکنیم می شود 400 مگاهرتز. حالا باید داش مهدی بیایید و بگویید
چه قدر می شود درامد کسب کرد.
ولی خیلی سایت ها هستند البته پول خیلی زیادی نمی دهند. ولی بازم از هیچی بهتره
مثلا یکی هر 5 دقیقه یک بار امکان می ده . شما شانستان را ازمایش بکنید . و دو نوع جایزه می ده . یکی برای اینکه هر بار کلید را می زنید و شانستان را امتحان می کنید. یکی هم اگر ساعت یا دقیقه یا ثانیه مثل هم شد . بهتان جایزه می دهد.
یک سایت دیگر هم هست . اونی هر یک ساعت شانسی بهتان بیت کوین می ده.
ولی اینی داش مهدی می گوید . باید سیستم خیلی زیاد روشن باشه.

ممنون علی آقا البته این مثال که شما میزنی سایت‌های ptc هستند که کار کردن تو اینا فایده نداره و این بحثی که آقا مهدی داره شروع می‌کنه بحث استخراج کوین با سخت‌افزار هست

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - alicpu - 07-02-2014 10:49 PM

راه می برم بحث سخت افزار هست. ولی با سیستم های که ما داریم. بسیار کم می شود درامد داشت.
باید سیستم های بسیار بالایی داشت که درامد های نجومی و خوبی کسب کرد.
ادم داریم داره روزی بالای 100 دلار به دست می اوره . از این روش. ولی سیتمش واقعا حداقل 20 الی 30 میلیون خرج کرده برایش.

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - Saeed.MD - 07-02-2014 11:05 PM

(07-02-2014 10:49 PM)alicpu نوشته شده توسط:  راه می برم بحث سخت افزار هست. ولی با سیستم های که ما داریم. بسیار کم می شود درامد داشت.
ادم داریم داره روزی بالای 100 دلار به دست می اوره . از این روش. ولی سیتمش واقعا حداقل 20 الی 30 میلیون خرج کرده برایش.

سلام دوست عزیز
به نظر شما چه سیستمی برای این کار معقول هستش ؟
برای بدیت آوردن همین یک بیت کوین در ماه چه سیستمی مورد نیازه؟

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-02-2014 11:24 PM

با درود

جلسه چهارم

گویا دوستان با مفهوم کلمه هش یکمقدار مشکل داشتند ، ابتدا هش

Hash – هش (درهم سازی):

در اصطلاح محاسباتی، یک “هش”، نتیجه بعضی عملیات پیچیده ریاضیه که دوباره تولید یا بازیافت اون ساده ولی برگشت یا معکوس اون غیر ممکن و پیش بینیش هم مشکله.

مثال عملیش اینکه که من به شما می گم "من دو عدد را با هم جمع کردم و حاصل جمع این دو عدد شده 2657 ، ایا شما می تونید حدث بزنید اون دو عدد چند بوده ، غیر ممکن هست ولی برعکس این ماجرا اگر من می گفتم 1325+ 1332 را با هم جمع کردم جوابش چی می شه خیلی اسون بود هش ها بسیار پیچیده تر از این هستن. ضمن اینکه طرز عمل هش کاملا رندوم بنظر میاد، اما در واقع نتیجه یه سری عملیات ریاضی بسیار پیچیده ولی با بازیافت آسون هستش.

Mhash / S = میلیون هش بر ثانیه (سرعت عملکرد خام؛ ممکن است در برخی از مدل ها مصرف انرژی بصورت بهینه نباشد)

W = وات (حداکثر مصرف انرژی، یعنی انرژی در واحد زمان: 1W = 1 J/S)

حالا برای اینکه ببینید سخت افزاری که در اختیار دارید چند کیلو هش یا چند مگاهش قدرت داره می تونید از سایت زیر استفاده کنید

البته این برای لاین کوین هست و صرفا جهت آشنایی شما قرار می دم ، الان دیگه دوران کارت گرافیک به سر اومده و درامد آنچنانی نداره . در این سایت می تونید مدل کارت گرافیک و مقدار قدرتش را ببینید
https://litecoin.info/Mining_hardware_comparison

اما از تئوری که بیاییم بیرون از قدیم گفتم قوره نقد به از حلوای نسیه ، فعلا می خواهیم با چند تا کلیک پول دربیاریم با اینکه من شخصا این روش ها را وقت تلف کردن می دونم ولی برای قدم های اول و لمس درامد دلاری ، و ایجاد انگیزه بد نیست چند باری تجربه اش کرد ، دو تا لینک سایتی که در زیر معرفی می کنم در وبسایت بیت کوین تالک به عنوان سایت معتبر معرفی و گزاشته شده بود که براتون کپی می کنم من شخصا فعالیتی در اینها ندارم ولی گویا بسیار معتبرن ، این سایتها به صورت رندم و شانسی به شما در هر ساعت مقداری بیت کوین جایزه می ده . مبلغش کمه ولی حقیقی هست .

[تصویر: 728x90-2.png]

روش کار اینه که بعد از ثبت نام و ورود یک باکس خالی هست ، کلمه یا عددی را که می بینید داخل باکس بنویسید بعد روی ROLL که زیر همون باکس هست کلیک کنید.بطور شانسی مبلغی رو بتون هدیه میده ، دوباره یک ساعت بعد می تونید این عمل را تکرار کنید و در واقع هر یک ساعت بیت کوین جمع می کنید. در این سایت وقتی درآمد به 0.00005460 رسید به صورت اتوماتیک به حساب بیت کوین شما واریز می شه ، این مقدار هم در بدترین حالت با 15 تا 20 کلیک به دست میاد . درامد این سایت هم از نمایش تبلیغات و .. هست که مقدار کمی را به شما می ده.
لینک ثبت نام
http://is.gd/QTxuiY

اینم یک سایت دیگه مثل بالایی که به صورت رندم جایزه می ده
[تصویر: 728x90-1.png]
لینک ثبت نام
http://googl/SzzobI

از این دست سایت ها زیاده ، ولی بازم می گم اصلا نمی خواد سمت چنین سایتهایی برید ، کاری که ما می خواهیم انجام بدیم فراتر از این بچه بازی هاست . در حد یک برداشت فعالیت کنید و تمام .
در پست بعدی به سوالات پاسخ می دم
شاد باشید 10_004

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-02-2014 11:42 PM

(07-02-2014 08:55 PM)esijm نوشته شده توسط:  خیلی وسوسه کننده س آقا مهدی، منتظر بقیه مطالب هستیم

با درود
احوال شما ، بله درسته خیلی وسوسه کننده هست ولی خبری هم جایی نیست ، اینم یک کاری هست مثل همه کارهای دنیا ، حالا شاید یکم بهتر ، ولی یک شبه هیچ کس را میلیاردر نمی کنه ، شاید کمی در جهت رشد دادن درامدمون بتونه کمک کنه

10_004

(07-02-2014 09:07 PM)alicpu نوشته شده توسط:  تشکر از اقا مهدی عزیز. که دارید در زمینه بیت کوین اطلاعات خود را می گذارید.
ولی چند تا سوال چرا چند تا سایت به غیر از اینکه با سیستم کار بکنیم معرفی نمی کنید.
یا اینکه چگونه با استفاده از سیستم این کار کرد.
بعدم اره الان هر بیت کوین حدودا 652 الی 654 دلار هست.
ولی واقعا همان یک بیت کوین کسب کردن سخته. به خصوص از سایت های که شانسی بهتان بیت کوین می دهند هر ساعت
یا پی تی سی هستند که mbtc می دهند.

من نه تخصصی در این زمینه دارم و نه به کسی پیشنهاد می کنم خودش را علاف این کارها بکنه ، مبحثی که ما در این تاپیک دربارش صحبت می کنم ، تهیه و کانفیک یک سری سخت افزار و بعد هم رها کردن به حال خود و رسیدن به سایر امورات زندگی هست ، نه نشستن پشت سیستم و انجام کارهایی نظیر بیگاری برای اندک درامد
بله یک بیت کوین کسب کردن سخت هست و نیاز به تهیه سخت افزار لازم و اندکی دانایی هم داره

این قدرت یک دستگاه ماینر بیت کوین را نشون می ده به معنای 400 مگا هش و با شرایط فعلی می تونه روزانه حدود 10 دلار درامد داشته باشه

نقل قول :راه می برم بحث سخت افزار هست. ولی با سیستم های که ما داریم. بسیار کم می شود درامد داشت.

هر کاری باید طرح توجیهی داشته باشه ، طرف بیاد 100 میلیون هم سیستم ببنده ، روزی یک میلیون هم درامد داشته باشه ، ولی نتونه در زمان مناسب اصل سرمایه را برگردونه و به سود دهی برسه کار مهمی نکرده و در اصل ضرر داده. مهم اینه که با هر مقدار سرمایه گزاری بتونیم در کمترین زمان اصل سرمایه را برگردونیم و بعد از اون به سود برسونیم.
10_004

نقل قول :سلام دوست عزیز
به نظر شما چه سیستمی برای این کار معقول هستش ؟
برای بدیت آوردن همین یک بیت کوین در ماه چه سیستمی مورد نیازه؟

الان دیگه دوره ، دوره ماشین های ماینتر هست که با هر سیستمی کار می کنند و دیگه خود سیستم مهم نیست چه مشخصات سخت افزاری داشته باشه
10_004