سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: بخش آموزش سایت (/forumdisplay.php?fid=132)
+--- موضوع: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining (/showthread.php?tid=11663)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-01-2014 11:25 PM

یکی از دوستان در پی ام پرسیده بودن چطوری درامد را به ریال باید تبدیل کرد ، یکم برای پاسخ به این سوالات زود هست ، ولی مختصر بگم هم در ایران صرافی هایی هستند که به قیمت روز می خرن و به شما ریال می دن ، هر صرافی های آنلاین بین المللی هستند که با یک کارمزد مختصر می تونید به انولع حساب های بین المللی دیگه تبدیل کنید

(07-01-2014 10:52 PM)م.ع نوشته شده توسط:  سلام
با تشکر از آقا مهدی ولی من که نفهمیدم بیت کوین چی هست وبه چه کار میاد امیدوارم برای سایر دوستان اینطور نباشه
ولی بیشتر آدمو یاد تبلیغات گلد کوئست میندازه
موفق باشید

بیت کوین یک واحد پول هست ، مثل دلار ، پوند ، یورو و ... با این تفاوت که مال دولت یا کشور یا شخص خاصی نیست و نه قابل تعطیل شدن هست و نه قابل ردیابی
برای مبادله هر کالایی می شه ازش استفاده کرد. ولی تولید این پول بر اساس همکاری سیستم شما در امر تراکنش های مالی به وجود می یاد ، یعنی سیستم طوری برنامه نویسی شده که نیاز به سرور نداشته باشه ، کسانی که علاقه مندند سیستم خودشون را در اختیار شبکه بیت کوین قرار می دن تا محاسبات از طریق سیستم اونها انجام بگیره ، خود شبکه به طور هوشمند با حل شدن هر بلوک محاسبات یک بیت کوین به عنوان پاداش به چنین افرادی تولید می کنه و هدیه می ده ، که این بیت کوین (که امروز 600 دلار ارزش داره) بین افرادی که مشارکت داشتن تقسیم می شه .

شاید تصاویر تاپیک ادم را یاد این قبیل شرکت ها بندازه ولی اتفاقا هیچ گونه ارتباطی با هم ندارن ، این واحد پول هست ، اون یک چیز دیگه بود دی:

اما یک جلسه کوچیک آموزشی دیگه برای امشب
--------
ببینید بچه ها می دونم سوالات زیادی توی ذهنتون داره شکل می گیره ولی عجله نکنید پاسخ همه اش را می گیرید.
پس تا اینجا توضیح دادم که بیت کوین یک واحد پول مستقل از هر دولت و کشوری هست و طوری برنامه نویسی شده که قابل ردیابی و پیگیری و هک و ... نیست ، بدون نام هست و برای مبادلات پولی استفاده می شه . اما بالاخره باید تراکنش ها در یک سروری انجام بشه دیگه ، وقتی بانک مرکزی براش وجود نداره و مکان دقیقی وجود نداره ، پس سروری هم وجود نداره ، بیت کوین یک شبکه هوشمند هست ، که به صورت گره ای تراکنش ها را از طریق پرداخت پاداش به افرادی که سیستم هاشون را برای پردازش در اختیار شبکه قرار بدن پرداخت می کنه ، این پاداش ها تا 30 سال دیگه همگی مشخص و معین شدن و همه چیز بر اساس نظم داره پیش می ره . روال کار به این صورت هست که ، هر بلوک محاسبات در یک استخر یا POOL قرار می گیره اگر شما با کامپیوتر شخصی خود بخواهید این محاسبات را انجام بدید شاید ده ها سال زمان نیاز داشته باشه ، اگر بخوان مانند بانک های مرکزی و شرکت های ویزا و مسترکارت ابر کامپیوتر بخرن یا اجاره کنند ماهیت سیستم که همانا غیرقابل ردیابی بودنش هست زیر سوال می ره ، بنابراین با تقسیم کردن محاسبات بین میلیون ها کامپیوتر در سراسر دنیا کار چندین ابر رایانه را با کمترین هزینه انجام می دهند و شبکه تا ابد بدون مشکل کار می کنه .

مایی که می خواهیم از طریق ماینینگ به درامد برسیم میاییم کامپیوتر خود را در اختیار شبکه قرار می دیم و به ازای قدرت پردازش اون اجاره (پاداش ) دریافت می کنیم ، به دلیل اینکه هزینه برق و اجاره فضا در ایران پایین تر از نرخ جهانی هست برای ماها اینکار به صرفه هست. در برخی از کشورها پول برق مصرفی از پاداش دریافتی بیشتره و بنابراین صرفه اقتصادی براشون نداره. البته این کلیات موضوع هست ، اینکه کامپیوتری که ما در شبکه ازش می خواهیم استفاده کنیم چه خصوصیاتی باید داشته باشه . مطلبی هست که در جلسات آینده بهش می پرداریم.
در مورد میزان درامد هم که دوستان سوال کرده بودن در حال حاضر با یک سیستم سخت افزاری 1000 گیگ هش حدودا یک بیت کوین یا 650 دلار در ماه درامد دارید که 50 دلارش هزینه برق مصرفی هست و 600 دلار براتون خالص می مونه

شب خوش

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - arash1367 - 07-02-2014 02:03 AM

ممنون از اقا مهدی
خدا قوت واقعا دمتون گرم
منتظریم

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - حسن قجر - 07-02-2014 08:02 AM

ضمن تشکر از زحمات مهدی عزیز یه سوال دارم اگه کسی بخواد درآمدش بالاتر از 600دلار درماه بشه راهی هست؟ تشکر

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - hotdvd - 07-02-2014 08:15 AM

آقا سايتي كه معرفي كرديد نميشه ثبتنام كرد؟

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - مهدی 1 - 07-02-2014 10:53 AM

(07-02-2014 02:03 AM)arash1367 نوشته شده توسط:  ممنون از اقا مهدی
خدا قوت واقعا دمتون گرم
منتظریم

ممنون ، انشالله دوستان تا این مرحله را مطالعه کنند و همگی از طریق آموزش داده شده حساب هاشون را باز کنند در جلسه آینده می خواهیم راهی را اموزش بدم که برای تست نفری چند سنت درامد داشته باشید و فوری واریز بشه به حسابهاتون و انشالله اولین درامد واقعی را خودتون با چشم ببینید.
10_004

(07-02-2014 08:02 AM)حسن قجر نوشته شده توسط:  ضمن تشکر از زحمات مهدی عزیز یه سوال دارم اگه کسی بخواد درآمدش بالاتر از 600دلار درماه بشه راهی هست؟ تشکر

اختیار دارید
هیچ محدودیتی نداره ، اون 600 دلار مثال بود برای یک سیستم هزار گیگ . شما ده تا سیستم بزار می شه ماهی 6 هزار دلار !
10_004

(07-02-2014 08:15 AM)hotdvd نوشته شده توسط:  آقا سايتي كه معرفي كرديد نميشه ثبتنام كرد؟

سایت موردی ندارد ، شما مشکلتون چیه ؟
10_004

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - elmvile - 07-02-2014 12:15 PM

یه سوال تکراری آقا مهدی
شما خودت داری پول در میاری از این طریق؟ چون من قبلا جایی خوندم سیستم خیلی بالایی میخواست که با سیستم‌های خونگی جواب گو نیست

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - حسن قجر - 07-02-2014 12:27 PM

آقا مهدی 1000گیگ یعنی چی ؟بیشتر توضیح میدین؟

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - Mohsen1988 - 07-02-2014 03:44 PM

سلام آقا مهدی عزیز

به به... بابا شما که دیگه همه فن حریفین... راجع به همه چی اطلاعات خیلی خوبی دارین.... اطلاعات توی مغزتون چند میلیارد ارزش داره بنظر خودتون؟ {جدی}

اگه سرفصل مطالب رو بنویسید خیلی خوب میشه

من چند سال پیش که برای اولین بار با بیت کوین آشنا شدم خیلی راغب شده بودم که یه مقدار خرید کنم.... ولی همش دست دست کردم و آخرش هم نخریدم Smile اگه خریده بودم........

نظرتون راجع به خرید دستگاه های مخصوص این کار چیه؟ تولید یه همچین دستگاههایی چقدر هزینه میخواد و چقدر علم میخواد؟ همیشه فکر میکنم چرا نمیشه تو ایران تولیدش کنیم؟ {با فرض اینکه بشه تحریم رو دور زد}.... یه کسی رو دورادور میشناختم دنبال شرکتهایی برای ساختش بود ولی آخرش به نتیجه نرسید

خیلی ممنون که اطلاعاتتون رو به اشتراک میزارین [گل]

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - persim - 07-02-2014 04:08 PM

خیلی ممنون از آموزشتون ما که حساب رو ساختیم منتظریم آموزش پیش بره ببینیم چجوریه؟

با این سیستم که من دارم آیا میشه؟
Lenovo Y510p
منظورتون از 1000گیگ همون هارد سیستمه؟ من که هاردم اونقد نیست یعنی بیخیال شم کلا؟

منتظریم10_003

RE: آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining - Mohsen1988 - 07-02-2014 04:56 PM

(07-02-2014 04:08 PM)persim نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از آموزشتون ما که حساب رو ساختیم منتظریم آموزش پیش بره ببینیم چجوریه؟

با این سیستم که من دارم آیا میشه؟
Lenovo Y510p
منظورتون از 1000گیگ همون هارد سیستمه؟ من که هاردم اونقد نیست یعنی بیخیال شم کلا؟

منتظریم10_003

سلام دوست عزیز
نه، مربوط به هارد نیست... اون 1000 هش، قدرت محاسباتی دستگاه هست اگه اشتباه نکنم (و در اینصورت به سی پی یو و کارت گرافیکی مربوطه)
حالا خود آقا مهدی میاد توضیح میده 10_004