سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بازیافت باطری سربی اسیدی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه صنعت (/forumdisplay.php?fid=116)
+--- موضوع: بازیافت باطری سربی اسیدی (/showthread.php?tid=11638)

صفحه ها: 1 2 3

بازیافت باطری سربی اسیدی - theboy - 06-24-2014 04:04 AM

سلام
کسی در مورد بازیافت باطری سربی چیزی میدونه ؟ شغل خوبی هست ؟
باطری های فرسوده رو میشه راحت گیر آورد ؟
اگر کسی توی این کار بوده ممنون میشم راهنمایی کنه

RE: بازیافت باطری سربی اسیدی - theboy - 06-26-2014 05:38 PM

بچه ها منابع باتری قراضه کجاست به غیر از باتری فروش ها

توی اصفهان مخصوصا اگه کسی میدونه از کجاها میشه گیر آورد بگین

ممنون

RE: بازیافت باطری سربی اسیدی - moele - 06-26-2014 05:46 PM

باتری خارجی نیاز به برگشت نداره پس میشه از باتری فروشها بخرید

شرکتهایی که روی سرویس و خدمات یو پی اس کار می کنند .مثل خدمات فاراتل یا فاران و........البته اینها سالهاست دارند کار می کنند احتمالا قبل شما با کس دیگری دارند کار می کنند و شاید به شما نفروشند

ضایعاتی های اطراف شهر هم مقداری دارند

از تعمیرکارهای طالقانی فکر کنم خوش قیمت تر از همه جا بتونید بخرید چون اکثرا دور میندازند یا به خود مشتری پس می دهند .

RE: بازیافت باطری سربی اسیدی - theboy - 06-26-2014 08:28 PM

تعمیرکارهای طالقانی منظورت کدومان ؟ مگه اونا باطری ماشین دارن ؟

فعلا شاید خودم باتری جمع کنم بفروشم به کارخونه تا بعد کارگاهشو بزنم اینجوری فکر کنم بهتر باشه

RE: بازیافت باطری سربی اسیدی - moele - 06-26-2014 08:40 PM

تعمیرکارهای چراغ اضطراری .مخصوصا الان تابستونه برق قطعی زیاد داره مردم بیشتر چراغهاشون را سرویس می کنند .همین چند ماه پیش تو مغازه باتری فروش نزدیک نون سنگکی طالقانی بودم نزدیک 40-50تا از این باتری های خراب گذاشته بود کنار مغازه اش البته این که نگه داشته حتما می فروشه و مشتری براش داره اگر نه نگه نمی داشت

چرا خودتون باتری فروشی نمی زنید من شنیدم نسبت به زحمت و دردسرش سود مناسبی داره .کارشم خیلی مشکل نیست 4ماه شاگردی کنید یاد می گیرید

RE: بازیافت باطری سربی اسیدی - theboy - 06-26-2014 09:47 PM

داداش من یک ساله پدرم در اومده میخوام یه تولیدی بزنم هر کار میکنم نمیشه
حتما باید یه تولیدی بزنم راستش دنبال لقمه بزرگم این باطری همچین بدک نیست فقط توی قسمت ذوبش یکمی مشکل دارم

ممنون از راهنماییات

RE: بازیافت باطری سربی اسیدی - مهدی 1 - 06-27-2014 12:43 PM

باتری فرسوده ، قیمت روز خودش را داره ، کارخانه های بازیافتی روزانه یا هفتگی قیمت خریدشون را اعلام می کنند ، معمولا آمپری 800 تا 1100 بالا پایین می شه
یعنی یک باتری 60 آمپری چه ایرانی چه خارجی چه اتمی و چه آبی ، چه مال ماشین باشه و چه مال UPS را حدود 60 هزار تومان می خرند

باتری های خشک و UPSچون بعضا قابلیت احیا دارند تا آمپری 1500 هم خرید و فروش می شه

RE: بازیافت باطری سربی اسیدی - theboy - 06-27-2014 02:47 PM

(06-27-2014 12:43 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  باتری فرسوده ، قیمت روز خودش را داره ، کارخانه های بازیافتی روزانه یا هفتگی قیمت خریدشون را اعلام می کنند ، معمولا آمپری 800 تا 1100 بالا پایین می شه
یعنی یک باتری 60 آمپری چه ایرانی چه خارجی چه اتمی و چه آبی ، چه مال ماشین باشه و چه مال UPS را حدود 60 هزار تومان می خرند

باتری های خشک و UPSچون بعضا قابلیت احیا دارند تا آمپری 1500 هم خرید و فروش می شه

ماشالا آقا مهدی چیزی هست شما ازش اطلاع نداشته باشی ؟ Yosef.gif

آره از یه باطری فروش پرسیدم گفت آمپری 850
کارخونه دارشم گفت 3800 کیلویی میخرم که در قیاس با آمپریش 500 بیشتر در میاد
یه اصفهانی هم پیدا کردم که میگه باطری فرسوده میتونم جور کنم کیلویی 3750 قیمت دیروزش بود
اینجور که من حساب کردم هر باطری 20 تومن سود میده حداقل

اگه دوستم بیاد شریک بشه میزنیم تو کارش فوقش با کله میخوریم زمین 36
باطری اتمی هم سرب داره ؟

RE: بازیافت باطری سربی اسیدی - moele - 06-27-2014 09:22 PM

(06-27-2014 02:47 PM)theboy نوشته شده توسط:  
(06-27-2014 12:43 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  باتری فرسوده ، قیمت روز خودش را داره ، کارخانه های بازیافتی روزانه یا هفتگی قیمت خریدشون را اعلام می کنند ، معمولا آمپری 800 تا 1100 بالا پایین می شه

ماشالا آقا مهدی چیزی هست شما ازش اطلاع نداشته باشی ؟ Yosef.gif

آره از یه باطری فروش پرسیدم گفت آمپری 850
کارخونه دارشم گفت 3800 کیلویی میخرم که در قیاس با آمپریش 500 بیشتر در میاد
یه اصفهانی هم پیدا کردم که میگه باطری فرسوده میتونم جور کنم کیلویی 3750 قیمت دیروزش بود
اینجور که من حساب کردم هر باطری 20 تومن سود میده حداقل

اگه دوستم بیاد شریک بشه میزنیم تو کارش فوقش با کله میخوریم زمین 36
باطری اتمی هم سرب داره ؟
خیس 3800میخره یا آب باتری خالی کرده؟؟؟؟؟؟؟
اگر خودمون باتری را اوراق کنیم ورق سربی های توش را کیلویی چند می خرند؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: بازیافت باطری سربی اسیدی - theboy - 06-28-2014 01:14 AM

نه بدون اسید 3800 میخره

نمیدونم اتفاقا خودم واسه شروع میخوام همین کارو بکنم ولی در نظر داشته باش که 45 درصد باتری خمیر سرب هست که اون هم باید تبدیل به سرب بشه

بچه ها اوراقی که توی کار باتری باشه سراغ ندارین ما بریم سر بزنیم اصلا مثل فلزات و پلاستیک محلی نیست که اونجا فقط توی این کار باشن بریم ببینیم چه خبره