سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده بسیار عالی (تولید دسر برای رستورانها و تالار ها ) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: ایده بسیار عالی (تولید دسر برای رستورانها و تالار ها ) (/showthread.php?tid=11607)

صفحه ها: 1 2

ایده بسیار عالی (تولید دسر برای رستورانها و تالار ها ) - hasan-f - 06-18-2014 10:36 AM

سلام خدمت دوستان

راستش یکی از آشناهای ما توی شهرمون این کار رو چند وقتی هست که شروع کردن و ماشاالله درامد خوبی به دست آوردن و وضعشون خوب شده . منم به ذهنم رسید که این ایده و کار رو اینجا معرفی کنم تا کسانی که دنبال ایده هستن بتونن ازش استفاده کنن 10_004

واقعیتش من خودم تخصصی در این زمینه ندارم و فقط میتونم کلیاتی از این کار بگم :
اگه واسه مراسم عروسی یا سایر مراسماتی که شمارو به تالار یا رستوران دعوت میکنن رفته باشین می بینین که دسر های مختلفی رو بسته به هزینه صاحب مراسم برای میهمانان تدارک میبینن از جمله : انواع ترشیجات - ژله - کارامل - انواع سالاد - برخی شیرنی جات و غیره
این آشنای ما اومده و کارگاهی ایجاد کرده و از تالار ها و رستوران ها سفارش میگیره و این دسرها رو به صورت بسته بندی ساده آماده میکنه و بین اونها پخش میکنه . انقدر سرشون شلوغه که ماه رمضون امسال رو کلا سفارش قبول نکردن !!
فک کنین ماه رمضان چقدر مراسم افطاری برگزار میشه و چقدر این دسر ها میتونن فروش کنن 10_004 البته سایر زمانها هم همیشه براشون مشتری هست

RE: ایده بسیار عالی (تولید دسر برای رستورانها و تالار ها ) - حسن قجر - 06-18-2014 12:30 PM

ببخشید شما کدوم شهر هستید ؟میشه بیشتر دراین مورد برای ما توضیح بدین؟

RE: ایده بسیار عالی (تولید دسر برای رستورانها و تالار ها ) - BEYOND - 06-18-2014 12:40 PM

درود
منم این ایده را در سر داشتم البته به صورت نیمه صنعتی.
حالا که شما این ماجرا را تعریف کردید به انجام دادنش امیدوار شدم.
ممنون

RE: ایده بسیار عالی (تولید دسر برای رستورانها و تالار ها ) - hasan-f - 06-18-2014 02:55 PM

اتفاقا کار اینا هم صنعتی نیست و به صورت کارگاهی هست . یعنی چند تا کارگر گرفتن و دسر هارو آماده میکنن و روش سلفون میکشن

RE: ایده بسیار عالی (تولید دسر برای رستورانها و تالار ها ) - avan - 06-18-2014 09:50 PM

با سلام میشه در مورد هزینه ها و مقدار سوددهی هم توضیحاتی بدید

RE: ایده بسیار عالی (تولید دسر برای رستورانها و تالار ها ) - مهدی 1 - 06-19-2014 09:07 AM

هر کاری که تولیدش را نشه با ماشین آلات انجام داد ، انجام اون کار در خانه و کارگاه سود آوره

RE: ایده بسیار عالی (تولید دسر برای رستورانها و تالار ها ) - hasan-f - 06-19-2014 09:52 AM

(06-18-2014 09:50 PM)avan نوشته شده توسط:  با سلام میشه در مورد هزینه ها و مقدار سوددهی هم توضیحاتی بدید

دوست من همونطوری که عرض کردم من اطلاعات زیادی در مورد نحوه کار ندارم و چون ایده کار برام جالب بود و موفقیت طرف رو دیدم خواستم بچه های اینجا هم ازش استفاده کنن Blush

RE: ایده بسیار عالی (تولید دسر برای رستورانها و تالار ها ) - iranboy - 06-19-2014 07:11 PM

(06-19-2014 09:52 AM)hasan-f نوشته شده توسط:  
(06-18-2014 09:50 PM)avan نوشته شده توسط:  با سلام میشه در مورد هزینه ها و مقدار سوددهی هم توضیحاتی بدید

دوست من همونطوری که عرض کردم من اطلاعات زیادی در مورد نحوه کار ندارم و چون ایده کار برام جالب بود و موفقیت طرف رو دیدم خواستم بچه های اینجا هم ازش استفاده کنن Blush

سلام این آشنایان شما که گفتی کار دسر میکنن چه نوع دسرهایی تولید میکنن؟
تولید دسر مجوز از جایی میخواد؟

RE: ایده بسیار عالی (تولید دسر برای رستورانها و تالار ها ) - hasan-f - 06-22-2014 01:00 PM

همه جور دسری تولید میکنن : ژله - کرم کارامل - سالاد - ترشیجات - زیتون - همه اینا رو بسته بندی میکنن و پخش میکنن . اگه به مراسمات تشریف برده باشین میبینین انواع دسر هارو

فک کنم باید از بهداشت مجوز گرفت

RE: ایده بسیار عالی (تولید دسر برای رستورانها و تالار ها ) - tan-graphic - 08-06-2014 04:44 PM

خیلی کار خوبیه و پرسود تو شهرک ماهم 3تا خواهر 1 مغازه جای پر رفت و آمد گرفتن انواع دلمه و کوفته و کوکو میپزن - در کنارش ترشی و مربا و شربتهای خونگی - آبلیمو - باقلا و لوبیا و نخود و ... هم بفصل سفارش میگیرن پاک میکنن لازم باشه سرخ میکنن و تحویل میدن سبزی هم خورد میکنن
توی تره بار محلمونم سبزی و ترشی فروشی هست ولی اکثر خانمها ترجیح میدن از اینا بخرن خیلی سودشون خوبه