سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: یادگیری یک مهارت برای میلیاردر شدن (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید (/showthread.php?tid=11587)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید - MARYAR - 06-15-2014 12:42 PM

سلام دوستان
چند وقتیه خیلی از دوستان من زدند تو کار اندروید و با نوشتن برنامه های خیلی ساده و گذاشتنش تو کافه بازار و مایکت وجاهای دیگه... و با دانلودهای بالا مخصوصا با همه گیر شدن گوشی های اندروید توانسته اند درآمدهای میلیونی کسب کنند.
برای همین من برای اینکه خیلی از شماها اعضای گل از این غافله که آینده وب ایران را شامل میشه عقب نمونید سعی میکنم بهترین آموزش ها را البته از سایت های محاور در این تاپیک بذارم و همچنین اخبار اپلیکیشن های پرفروش.

10_004

RE: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید - hamid.h - 06-15-2014 01:54 PM

کاملا درسته A00 (13)

ممنونم خانم معاونت 10_004

اگه یه نگاهی هم به موضوعاتشون بندازید می بینید پیچیده که نیستند هیچ، خیلی هم ساده ان و تمام مطالب اپلیکیشن چند برگه آچار بیشتر نمیشه که به صورت ظاهری شیک و جذاب و طبقه بندی شده درآوردن....
جالبه که منابع ذکر شده شون هم مربوط به سایتهایی مثل : نیک صالحی و امثالهم هستش که براحتی و کاملا رایگان هر کسی به این مطالب دسترسی داره !!

البته ناگفته نمونه که هزینه ساخت اپلیکیشن از 1 میلیون تومن بالاست!!4fvgdaq_th

به هر حال بازم متشکر بابت این تاپیک

RE: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید - MARYAR - 06-15-2014 02:33 PM

آقا حمید البته اونی که 1 تومن تحویلتون میده کدشو نمیده Smile

حالا جلسه اول آموزش که حدود 47 صفحه هست و مربوط به مطالب نصب و نرم افزارهای مورد نیاز و پیکر بندی شون هست را براتون در پی دی اف زیر می گذارم.

دانلود آموزش جلسه اول

RE: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید - hamid.h - 06-15-2014 03:26 PM

(06-15-2014 02:33 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  آقا حمید البته اونی که 1 تومن تحویلتون میده کدشو نمیده Smile

حالا جلسه اول آموزش که حدود 47 صفحه هست و مربوط به مطالب نصب و نرم افزارهای مورد نیاز و پیکر بندی شون هست را براتون در پی دی اف زیر می گذارم.

دانلود آموزش جلسه اول

عذر میخوام من اطلاعات زیادی ندارم.
میشه بیشتر توضیح بدید ؟
کد چی رو نمیده سازنده اپلیکیشن ؟!!! 39

ممنون بابت کتاب 10_004

RE: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید - MARYAR - 06-15-2014 03:31 PM

مثلا شما یک اپلیکیشن سفارش میدید به فرض حسابداری.
اون شرکت یا فرد برای شما می نویسد و مبلغ 1میلیون را دریافت می کند و خود اسکین برنامه را تحویل شما میدهد نه کدهای باز آنرا.
چون وقتی شما کدها را تحویل بگیری می تونی بعدا خودت توش تغییر بدی 4تا برنامه دیگه هم از توش دربیاری.

RE: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید - moele - 06-15-2014 04:25 PM

و قطعا خود کد نویسی برای دستگاه های همراه آینده و حال روشنی داره .الان خیلی شرکتها برای کلاس کاریشون هم شده رفتند به سمت داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی من دارم پول جمع میکنم یدونه گوشی آندروید بخرم بعد انشا الله برم به سمت یادگیری کد نویسی

RE: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید - MARYAR - 06-15-2014 04:54 PM

(06-15-2014 04:25 PM)moele نوشته شده توسط:  و قطعا خود کد نویسی برای دستگاه های همراه آینده و حال روشنی داره .الان خیلی شرکتها برای کلاس کاریشون هم شده رفتند به سمت داشتن یک اپلیکیشن اختصاصی من دارم پول جمع میکنم یدونه گوشی آندروید بخرم بعد انشا الله برم به سمت یادگیری کد نویسی
دوست عزیز بدون داشتن گوشی اندروید هم می توانید برنامه نویسی اندروید انجام دهید.
یک سیمولیتور برای اندروید هست که محیط گوشی ها و ورژن های مختلف اندروید را شبیه سازی می کنه و خیلی راحت با eclips جوین می شه.
درباره این شبیه ساز هم در فایل درس اول توضیح داده شده.

RE: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید - phoenix021 - 06-15-2014 07:59 PM

خیلی ممنون از تاپیک خوبتون خانم معاونت
اگر که در کنار این موضوع ایده هم بدید برای نوشتن یک برنامه ی خوب که با استقبال خوب رو به رو می شه خیلی می تونه مفید باشه

RE: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید - georgehour - 06-16-2014 12:50 AM

شما خودتون هم برنامه نویس هستین؟

دوستان اگر یاد گرفتین و اپلیکیشن رو ساختین بدین من بزارم گوگل پلی : )

RE: میلیاردر شدن با اپلیکیشن اندروید - محمد عـلیزاده - 06-16-2014 12:25 PM

چقدر جالب.. شدید علاقه دارم..
یه سوال مهم: برای اینکه این آموزشا کارساز باشه نیاز هست که ما آموزش های قبلی داشته باشیم؟؟؟
یا این فایلی که گذاشتید از آماتور شروع کرده و رفته بالا؟؟؟

ممنون بازم . . . 10_00416_002 Blush