سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کسب درآمد جانبی و مستقل خیلی خیلی بی دردسر - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- موضوع: کسب درآمد جانبی و مستقل خیلی خیلی بی دردسر (/showthread.php?tid=11579)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: کسب درآمد جانبی و مستقل خیلی خیلی بی دردسر - arash1367 - 06-25-2014 12:44 PM

مرحله سوم : بعد از وزن کردن زعفران در وزن های مورد نظرتون حالا باید اون ها رو طبق سلیقه در بسته هایی که قبلا براش مشتری پیدا کردین بریزید
مثلا اگر مشتری شما قنادی یا رستوران و یا کارگاه نقل و نبات سازی است بدونید که علاقه اونها به خرید زعفران در بسته های بسیار ساده ی پلاستیکی بدون تشریفات اضافی است .
(بیشتر بسته های 4 گرمی نیاز دارن)
اگر مشتری شما مغازه هست بسته های یک یا نیم گرمی و نسبتا شیک .

برای بسته های فله کار گاه ها میتونید از یک پلاستیک ساده و اماده استفاده کنید و فقط یکی از کارت ویزیت هاتون رو توی بسته بگذارید و درش رو با دوخت حرارتی پلمب کنید .

نکته : کارتی که توی بسته میگذارید رنگش مایل به زرد باشه که قرمزی زعفرانتون خودش رو نشون بده .

برای بسته های یک گرمی من یک روش رو استفاده میکنم که از همه ارزانتره و راحت تره .
به این صورت که بعد از اماده کردن طرح ها توی محیط فتوشاپ (3 تا طرح ) اماده میکنید که
در حقیقت اندازه ها ی طرح ها دقیقا با اندازه های کارت ویزیت یکی هست و دو تا از کارت ها برش نمیخورن و به هم وصل هستن و طبق تصاویر زیر انجام میشه .

RE: کسب درآمد جانبی و مستقل خیلی خیلی بی دردسر - arash1367 - 06-25-2014 01:12 PM

[تصویر: 26160049119553898796.jpg]

[تصویر: 97424544589699850133.jpg]

[تصویر: 03015602734507156890.jpg]

[تصویر: 82505247745866306137.jpg]

RE: کسب درآمد جانبی و مستقل خیلی خیلی بی دردسر - arash1367 - 06-25-2014 01:18 PM

قیمت تمام شده این بسته بندی تقریبا 100 تومان است
3 تا کارت داره هر کدوم 20 تومان = 60 تومان
یک پلاستیک داره کیلویی 8000 تومان که میشه دونه ای تقریبا 10 تومان
و خورده خرجی که رو ی هم میشه تقریبا 30 تومان
در کل 30+60+10= 100 تومان

RE: کسب درآمد جانبی و مستقل خیلی خیلی بی دردسر - matarodi - 06-25-2014 02:46 PM

این کار خیلی تشکر داره بچه ها
شما کدوم شهر هستید دوست عزیز

RE: کسب درآمد جانبی و مستقل خیلی خیلی بی دردسر - arash1367 - 06-25-2014 07:04 PM

خواهش میکنم
تجربه ای هست که دارم و میتونم براتون در حد وسعم بگم
ببخشید اگر کمه یا سود کمی داره .
من از همدان هستم . البته توی پروفایلم همیشه مشخصات کاملی نوشتم.

RE: کسب درآمد جانبی و مستقل خیلی خیلی بی دردسر - arash1367 - 06-25-2014 07:26 PM

مرحله بعدی بازار یابی و فروش(از نظر من خیلی خوبه) :
اول و مهم تر از همه بازار هدف باید مشخص باشه که بیشترین توان رو برای بدست گرفتن اون صرف کنید .
الان بازار هدف من مغازه دار ها هستند .
چرا ؟ چون بیشتر سود توش هست و متمرکز هستن و راحت تر به دست میان .
خب حالا کاری که شما باید انجام بدید اینه که از هیچ روش تبلیغاتی برای تبلیغ خودتون توی شهرتون چشم پوشی نکنید ، البته در حد توان.
روش های من : تراکت زدم
توی نیازمندی ها تبلیغ زدم
بعضی مواقع به مشتری زعفران مجانی هدیه دادم
توی اینترنت و سایت های تبلیغاتی

نکته : وقتی کسی زنگ زد و خیلی کم خواست سعی کنید هر طور که شده بهش برسونید و بدونید که مشتریهای بزرگ شما از لابلای همین خرید های کوچیک پیدا میشوند.

نکته دوم : با کمترین سود شروع کنید و از اون سود کم بالاتر یا پایین تر نروید .

نکته سوم : چکی و قسطی و میبرم ببینم حالا چی میشه و ... قبول نکنید و فقط نقد . چرا ؟ چون دارین بهترین جنس رو با کمترین سود و قیمتی اثتثنائی به دست مشتری میدید . در نتیجه بدونید که اگر با این وضع کسی خواست بعدا پول بده 99 درصد قصد پیچیدن داره .

RE: کسب درآمد جانبی و مستقل خیلی خیلی بی دردسر - phoenix021 - 06-26-2014 07:45 PM

آقا آرش عزیز خیلی ممنون از تاپیک عالیتون
اول اینکه عکس های پست بالایی این صفحه نشون داده نمی شه ، ممنون می شم اگر زحمت آپلود دوباره اش رو بکشید
مورد دوم هم اینکه ، خیلی از مغازه دارها فروشنده ی مخصوص خودشون رو دارن و مدت هاست که دارن با اون کار می کنن و چه بسا طرف بهشون چکی هم جنس بده ، چی کار باید کرد که مغازه دار رو قانع کرد که از من نوعی خرید کنه ؟
با تشکر

RE: کسب درآمد جانبی و مستقل خیلی خیلی بی دردسر - as98749874 - 07-17-2014 03:16 PM

سلام دوستان
ضمن تشکر از همکار گرامیمون
باید بگم من ساکن شهر گنابادم
تقریبا نصف کشاورزای اینجا زعفران کارند و حتی خودمون هم زمین داریم
من توی بسته بندی وربرند و ... مشکلی ندارم
چون اینجا همه تولید کننده هستند کسی با بازاریابی نمی خره و زیاد هست
من اماده همکاری هستم
البته اگه دستان قیمت فروش رو بگن ببینیم چقد اختلاف داره ممنون میشم

RE: کسب درآمد جانبی و مستقل خیلی خیلی بی دردسر - 09396340321 - 10-04-2014 10:09 PM

(06-17-2014 07:58 PM)arash1367 نوشته شده توسط:  
(06-16-2014 10:39 PM)phoenix021 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
بسیار عالی ، جعبه ها و بسته بندی هاتون که واقعا محشر هستند

چند سوال داشتم ، می تونید بگید زعفران رو از کجا می شه به قیمت عمده خریداری کرد و کف خرید عمده چند مثقال هست ؟
زعفران جنس خوب و یا متوسط رو به بالا رو با چه اسمی باید تهیه کرد ؟ آیا اسم خاصی داره ؟
اگر قرار باشه از غریبه خریداری بشه ، از کجا باید فهمید زعفرانی که بهمون میده جنس خوب و با ارزش هست و زعفران بی کیفیت نداده بهمون ؟ کلا راه شناخت زعفران خوب از بد رو بفرمایید

خیلی ممنون

در مورد زعفران خوب و بد باید عرض کنم که دوستان مشهدی وارد تر هستند ولی در کل با خرید مقدار کمی زعفران و تجربه و مطالعه میتونید خیلی زود خبره شوید .
کف خرید عمده فکر میکنم 250 گرم باشه ولی اگر دوستی داشته باشین فکر کنم کمتر هم بتونین با قیمت کلی بگیرید .
راه شناخت زعفران خوب رو من فقط از طریق کسب تجربه میدونم .
که اونم اولش با مطالعه و سپس خرید مقدار کم شروع میشه .

سلام یک طرح جامع و کاربردی وبروز می توانید از ان تهیه کنید

RE: کسب درآمد جانبی و مستقل خیلی خیلی بی دردسر - hamedmoez - 10-05-2014 12:25 AM

طرح بسیار ارزنده ایه دوست عزیز. تشکر بابت اینکه تجربیاتتون رو در اختیار ما گذاشتین. پاینده و سربلند باشین.