سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کمک برای راه اندازی دفتر خدمات فنی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: کمک برای راه اندازی دفتر خدمات فنی (/showthread.php?tid=11536)

کمک برای راه اندازی دفتر خدمات فنی - feriman - 06-08-2014 02:18 PM

Blush سلام به همگی
من چند وقته که دنبال کار دفتر خدمات فنی هستم و تا حدودی هم راه رو رفتم و دارم کارای مجوز رو انجام میدم
از این دفترا که کار کپی و پلات و اینها رو انجام میدن
از لحاظ کار به طور کامل کارای مربوطه رو بلدم ولی خب سابقه کاری در این مورد ندارم
میشه راهنماییم کنین که چه دستگاههایی بهتره و یا اینکه هزینه شروعش چقدر میتونه باشه و یا هر چیز دیگه ای که به ذهنتون میرسه
ممنون میشم راهنماییم کنید اساتید محترم

RE: کمک برای راه اندازی دفتر خدمات فنی - کاظم کاظمی - 06-08-2014 03:54 PM

سلام آقای فریمن برای شروع فکر میکنم از این دستگاههای 4 کاره لیزری اچ پی بگیری حدود 600.000 تومان خوبه با یه کامپیوتر بروز حدود 1300.000 الی 2000.000 یه سری خرده ریز هم میخواد که خودت کاملتر میدونی
بعدا که کارت گرفت ازین دستگاه بزرگا بگیر که حدود10 تومان فکر کنم باشه که برا تیراِژ بالاست

RE: کمک برای راه اندازی دفتر خدمات فنی - مهدی 1 - 06-08-2014 11:29 PM

بلد بودن دورادور با کار کردن عملی با تک تک ماشین ها و رفع عیوب و تعمیرات روزانه اونها زمین تا آسمون فرق داره ، پیشنهاد می کنم حتما حتما چند مدت برید جایی شاگردی .

بعداز اون ، برای خرید ماشین ، استوک پیشنهاد می کنم ، رنگی کونیکا میلنولتا ، یکی دو تا تک رنگ GP حالا هر چی گیر اومد ، شارپ مشکی هاش را اکثرا راضی هستند
استوک ها اکثر هم از تبریز پخش ایران می شه
حداقل حداقل بدون هزینه رهن 30 تومن نیاز دارید ، 50 تومن باشه منطقی تره

موقعیت مکانی و سابقه فوق العاده در درامد اینکار تاثیرگذاره

موفق باشید

RE: کمک برای راه اندازی دفتر خدمات فنی - feriman - 06-09-2014 10:05 AM

ممنون از راهنمایی هاتون
راستی من خانم هستم
البته کار کردن ربطی به خانم و آقا بودن نداره.
فقط این که هر دو فرمودید یه کم با هم تناقض داره
آقای کاظمی هزینه کم برای کار پیشنهاد کردن و آقای مهدی هزینه زیاد
سردرگم شدم یه کمی
البته میدونم که بلد بودن کار با انجام کار خیلی فرق داره تا حالا چندین بار به خدماتی های مختلف به بهانه هایی سر زدم و کاری که ازشون درخواست میشه رو دیدم و از پس اون بر میام ولی این که میفرمایین سرو کله زدن با ماشینها و عیبهاشون ، بله خیلی بهتره اگه بتونم یه مدت شاگردی کنم
در هر صورت ممنون از هر دو شما
بازم اگر راهنمایی بیشتری باشه ممنون میشم

RE: کمک برای راه اندازی دفتر خدمات فنی - محمد عـلیزاده - 06-10-2014 11:07 AM

به هر حال شما تا یه مدت تجربه کاری نداشته باشید نمیتونید اونطور که دوست دارید موفق باشید.. حالا این تجربه میتونه تو دفتر خودتون و با هزینه خودتون باشه، میتونه جای دیگه..
من خودم همچبن مسیری رو رد کردم که میگما! حدود یک سال خاک فروشگاه زدن و رویا پردازی بی حساب رو خوردم!
الان هم یه دفتر زدم که کار امداد کامپیوتر انجام بدم..

حالا منم یه سوال از اساتید عزیزم داشتم..
نظرتون راجع به بازاریابی تلفنی چیه؟؟ منظورم اینه که اصلا خوب هست؟ جواب میده؟ یا مردم حوصله شنیدن این حرفارو ندارن..
برای مثال شماره تلفنای افراد یه کوچه رو پیدا کنم و زنگ بزنم و خودمو کارمو معرفی کنم..
نظرتون چیه؟؟؟ میشه با بازاریابی تلفنی رو مردم عادی تمرکز کرد؟ یا برم سراغ مدیران؟؟؟

RE: کمک برای راه اندازی دفتر خدمات فنی - farshad1368 - 06-20-2014 02:11 AM

(06-08-2014 02:18 PM)feriman نوشته شده توسط:  Blush سلام به همگی
من چند وقته که دنبال کار دفتر خدمات فنی هستم و تا حدودی هم راه رو رفتم و دارم کارای مجوز رو انجام میدم
از این دفترا که کار کپی و پلات و اینها رو انجام میدن
از لحاظ کار به طور کامل کارای مربوطه رو بلدم ولی خب سابقه کاری در این مورد ندارم
میشه راهنماییم کنین که چه دستگاههایی بهتره و یا اینکه هزینه شروعش چقدر میتونه باشه و یا هر چیز دیگه ای که به ذهنتون میرسه
ممنون میشم راهنماییم کنید اساتید محترم
سلام... کار بسیار خوب و با سود دهی بالایی است به شرط اینکه جای خوبی رو واسه کار انتخاب کنی که رفت و آمد زیاد داشته باشه و دوم بتونی کار تیراژی بدست بیاری
من کارم تعمیرات همین دستگاه های کپیه که اگر تو انتخابش دقت نکنی خیلی اذیت می شی چون تعمیراتش خیلی گرونه.. برا انتخاب دستگاه ها یه دستگاه رنگی کونیکا 450 حدود سه تا سه و نیم میلیون و یه دستگاه سیاه سفید ریکو 2075 یا 1075 بخر حدود 7 تا 8 میلیلون که کار تیراژ رو واست انجام میده البته تحقیق کن که تعمیرکارشون باشه تو شهرتون و بعد کم کم برو سراغ دستگا های پلات و لمینت چون اگر کسی اومد واسه پلات میتونی بدی همکار و اگر مشتریت زیاد شد بعد دستگاه بخر.البته یه دستگاه فنر زن هم لازم داری و حدود 800 ایناست فک کنم