سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... (/showthread.php?tid=11488)

صفحه ها: 1 2

اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... - طبیعت - 06-01-2014 08:13 PM

دوستان من یک بچه یک ساله دارم دور از خونواده ام زندگی میکنم جایی ندارم بچه رو بزارم که بتوونم برم بیرون واسه کسی کار کنم خیلی دنبال اینم یک کاری راه بندازم که بتوونم کنارش به بچه ام برسم که بیشتر وقتمو تو خونه باشم چون هر جا برم باید پسرمم با خودم ببرم همسرمم خیلی گرفتاره مشغله های خودشو داره دیر وقت میاد خونه شوهرم مغازه داره کارای چاپ و کپی رو انجام میده البته درامدش در حدیه که گذران میکنیم و خرج مغازه و اجاره خونه رو درمیاره از نظر مالی خیلی تو فشاریم من قبلا شاغل بودم اما الان شرایط به من اجازه نمیده چند تا تاپیک زدم ببینم دوستان چه ایده ای میدن متاسفانه راهکار که به شرایطم بخوره نبود تصمیم گرفتم شرایطمو بگم خیلی لطف میکنید با کمک و ایده و راهکاری که بتوونه کمکم کنه تا کمک خرج زندگی باشه راهنماییم کنید و راه رو برام روشن کنید در حقم برادری میکنید ممنون

RE: اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... - کامیار کاظمی - 06-01-2014 08:36 PM

سلام بر شما
لطفا از تجربیات و تحصیلات خود بفرمائید تا دوستان بهتر بتوانند راهنمایی کنند.

RE: اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... - aminjan - 06-01-2014 08:44 PM

از سایت سازمان فنی حرفه ای لیست مشاغل خانگی رو ببینین

RE: اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... - طبیعت - 06-01-2014 08:45 PM

من 30 ساله هستم فوق دیپلم بیهوشی لیسانس تربیت بدنی دارم حدود 4 سال هم در بیمارستان اتاق عمل شاغل بودم

RE: اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... - طبیعت - 06-01-2014 08:57 PM

خیلی فکر کردم حتی خواستم یک مغازه کنار خونه بود رو اجاره کنم ارزانسرا بزنم اما اینجا جای پر رفت و آمدی نیست که بشه روش حساب کرد آوردن جنس هم یک مسیله دیگه است که باید بری تهران واسه خرید اونم با بچه هم راه دوره هم سخته ما ارومیه هستیم حتی فکر کردم تو خونه وسایل رو بفروشم که اونم نیاز به تبلیغ داره و باید توی دورهمی های زنانه این کارو کرد از ساخت وبلاگ و کارهای کامپیوتری هم زیاد سر در نمیارم که بخوام فروشگاه اینترنتی بزنم تازه اونم تجربه میخواد در کل با این شرایط نمیخوام کاری کنم که خسارت مالی داشته باشه

RE: اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... - طبیعت - 06-01-2014 09:59 PM

دم شما گرم عجب راهنمایی کردین این بچه های عضو سایت که تو تاپیکاشون دم از همدلی و دستگیری و موفقیت و انرژی مثبت و .............. اینا فقط یک مشت حرف قشنگه که یاد گرفتیم واسه همدیگه مثل تعارف تیکه پاره کنید عجب دلگیر شدم از سایتتون و راهنماییتون واقعا دمتون گرم فقط زحمت دادم به خودم تاپیک زدم

RE: اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... - mirza01 - 06-01-2014 11:05 PM

با سلام

احتمالا مشکل شما , مشکل خیلی های دیگه هم باشه پس میتونید به فکر ایجاد یه مهد کودک باشید.

یا این کار هم میتونید از کودک خودتون مراقبت کنید و هم کسب درامد داشته باشید

یا علی

RE: اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... - مهدی 1 - 06-02-2014 12:25 AM

با درود

کار در منزل دو دسته هست ،

یک سری کارهایی که ادعای درآمدهای ماهی چندین میلیونی می دن و ضمانت خرید و ... که از من بپرسید می گم از دم کلاهبرداری مدرن ! هست. نمونه هاش جوراب بافی ، جعبه کادویی ، اسکاچ ، شمع و ...

یک سری دیگه از مشاغل هست که زحمت داره ، درامدش هم زیاد نیست ولی مکفی و قابل قبول هست به شرط اینکه پشتکار داشته باشید و روز به روز با اضافه شدن تجربه و مشتری ها درامد هم اضافه می شه. نمونه هاش 1- طبخ غذای خانگی و بردن برای شرکت های کوجیک و کارگاه ها و مراکز صنعتی ، 2- پاک کردن سبزی و بسته بندی و فریز برای مشتری ها از دوستان و اقوام گرفته تا مشتری های جدید 3- زدن دار قالی کوچک ابریشم ، هم هنر هست هم درامد داره. با اضافه شدن تجربه دراینده فرشهای 10 12 متری کرک و ابریشم هم می تونید ببافید 4- کار با کامپیوتر با نرم افزارهای تخصصی وقت گیر ( یک سری نرم افزارها هست که برای طراحی وقت زیادی می گیرند و البته درامد های بدی هم نداره ، نمونه اش مثلا تو زمینه کاری ما طراحی سه بعدی منبت در نرم افزارهای اختصاصی ، طراحی قالب های تزریق در کتیا . مدل سازی دستگاه های صنعتی در سالیدورک ، نقشه کشی در منزل با اتوکد طراحی النگو با آرت کم و امثالهم که قاعدتا باید زمانی بزارید و یاد بگیرید بعد از اون روزی 50 تا 100 به راحتی درامد دارید. 5 - تکدوزی برای بانوان (خیاطی ) 6- آرایشگاه بانوان در یکی از اتاق های منزل (کاملا قانونی هست) و ...
همینطور که کامیارجان در پست دوم فرمودند همه اش به علایق و تخصص های شما داره ، وگرنه هر کدام از مواردی که گفتم در جای خودش می تونه بهترین درامدها را براتون به ارمغان بیاره

موفق و پبروز باشید

RE: اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... - aminjan - 06-02-2014 12:34 AM

میشه بگید سطح توقع شما از کاری که میخواین انجام بدین چقدر هست ؟؟

مثلا با شروع به کار بافتنی یا با خیاطی در منزل
یا گلدوزی و پته دوزی و خیلی کارای صنایع دستی دیگه

یا نگهداری بچه های دیگه همسایه ها ، البته اگر علاقه به کار نگهداری بچه ها داشته باشین

یا مثلا پرورش بعضی از گل و کاکتوس ها

مطلب بعد اینکه گفتید . همسرتوت کار چاپ داره ، میتونین سفارشات تایپ رو بگیرین و تو خونه انجام بدین
از همسرتون بخواین که اگهی بزنن که تایپ پایان نامه و مقاله پذیرفته میشه و شما تو خونه تایپ کنین
البته بازم باید بیبینین سرعت تایپ شما چقدره !

دیگه میتونین بچه های همسایه که در مقطع ابتدایی هستن باهاشون ریاضی کار کنین یا تدریس یه درسی

اینایی که به ذهن من رسید همین بود . بازم همه چیز به انگیزه و علاقه و سطح توقع شما بستگی داره .
اگر شغلی معرفی کردم که در شان شما نبوده معذرت خواهی میکنم .

RE: اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... - SM_HOSSEINI - 06-02-2014 08:31 PM

(06-01-2014 09:59 PM)طبیعت نوشته شده توسط:  دم شما گرم عجب راهنمایی کردین این بچه های عضو سایت که تو تاپیکاشون دم از همدلی و دستگیری و موفقیت و انرژی مثبت و .............. اینا فقط یک مشت حرف قشنگه که یاد گرفتیم واسه همدیگه مثل تعارف تیکه پاره کنید عجب دلگیر شدم از سایتتون و راهنماییتون واقعا دمتون گرم فقط زحمت دادم به خودم تاپیک زدم

سلام و عرض ادب
نظرات کاملا" شخصی و تجربی
نمیخواستم وارد این تاپیک بشم چون اونطور که شما بخواید من نتونم کمک و راهکار ارائه بدم ؛ ولی گفتم شاید به در کسانی بخوره که این مشکل رو دارن
شما مسیری رو انتخاب کردین که آرزو و رویای همه بچه های اینجاست
کسایی که واقعا" مشکل دارن اما وقت ندارن
کسایی که آرزو دارن اما صبر ندارن
کسایی که پول بارونی میخوان اما حوصله شهامت و استقامت ندارن
دلیل همه اینها هم اینه که مشکل دارن و میخوان سریع حل بشه

چرا فکر میکنیم ما جدا از همه آدم های دنیا هستیم
چرا فکر میکنیم ما کاری رو میتونیم بکنیم که هیچ کس نکرده (منظورم یه شبه است)
-----
من از وقتی با اینترنت آشنا شدم مدام در حال خوندن سرگذشت میلیاردرها بودم و حتی یک نفر اونها هم مثل ما فکر نکردند یه شبه به جایی نرسیدن
تازه اینکه ما نمیخوایم مثل اونها بشیم ؛ میخوایم کوچکترین رفاه رو برای خونوادمون فراهم کنیم ولی وقتی به تنگنا میرسیم عالم و آدم رو مقصر میدونیم
-----
(06-01-2014 09:59 PM)طبیعت نوشته شده توسط:  اینا فقط یک مشت حرف قشنگه که یاد گرفتیم واسه همدیگه مثل تعارف تیکه پاره کنید
بهترین و میلیاردر ترین افراد جهان تنها میدونن با هزار و یا 1 سنت توی جیبشون چکار کنن
ولی اصلا" نمیتونن با هزار تومن جیب شما چه کاری انجام بدن

پس این توقع رو از هیچ کس نداشته باشین
------
دوستان خیلی لطف کردن و کمک کردن و راهکار دادن ؛ از وقت و انرژی خودشون برای شما مایه گذاشتن
اما من میپرسم شما تا الان چکاری کردید که شکست خورده باشید
من الان سه فروشگاه دارم و از محل کارم با شما در ارتباطم
من هیچ وقت نمیام به شما بگم توی اینترنت برای من تبلیغ کنید و ماهی 2 میلیون بگیرید
چون خودم بهتر میتونم اینکار رو انجام بدم (امیدوارم منظورم رو گرفته باشید)
هیچ کار آسونی نیست که با سختی شروع نشده باشه
-----
شما باید همت کنید وقت و هزینه صرف کنید و شکست رو تجربه کنید تا به صلاحی برای پیروزی برسید
با تشکر