سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی برای انجام یه کار جدید - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: راهنمایی برای انجام یه کار جدید (/showthread.php?tid=11475)

صفحه ها: 1 2

راهنمایی برای انجام یه کار جدید - cold_fear - 05-30-2014 09:28 PM

سلام دوستان عزیز

چند وقت پیش یه مسابقه میداد تو یکی از شبکه های ترکیه
یه دستگاهی آورده بودن و یه چیزی مثه گلابی ازش آویزون میشد و مشت میزدن و قدرت ضربه رو محاسبه میکرد
از همونجا یه ایده به ذهنم رسید که از این دستگاهها بخرم و بذارم تو پارکی شهر بازی .... و باهاش پول در بیارم12_002
اما هرچی گشتم تو نت چیزی در موردشون پیدا نکردم و دیگه بیخیالش شدم
تا اینکه چند روز پیش بر حب اتفاق تو یکی از سایتهای تبلیغاتی از این دستگاهها دیدم
این دستگاهها به دستگاههای تیکتی و جایزه ای مشهورن و انواع مختلف دارن برای رده های سنی مختلف،از بچه های کوچیک تا بزرگترها
1.فکر میکنید فکر خوبیه؟
2.کجا باشه بهتره؟
3.فکر میکنید مجوزی چیزی هم لازم باشه و یا جایی که از شهرداری اجاره کنم؟
دوست دارم نظرات دوستان عزیز رو هم بدونم

موفق باشید

RE: راهنمایی برای انجام یه کار جدید - hamedmoez - 06-03-2014 12:31 AM

ایده خوبیه ولی صد در صد از شهرداری باید اجازه بگیرید برای پارک ها. همچنین عوارض پرداخت میشه برای استفاده از محل های عمومی.

همین کار رو اگر بتونید با چنتا دستگاه مختلف انجام بدین. یعنی سرمایه کافی برای چنتا دستگاه رو داشته باشید یک محلی اجاره کنید و دستگاه ها رو قرار بدید و با عنوان شهر بازی شروع به کار کنید.

RE: راهنمایی برای انجام یه کار جدید - soshiant - 06-03-2014 09:03 AM

فکر کنم عوارض شهرداری رو سر وقت بدی مشکلی پیش نیاد واسه اونها فقط پول مطرحه و نه چیز دیگه

RE: راهنمایی برای انجام یه کار جدید - چسب زخم - 07-17-2014 06:21 PM

میتونی در کنارش چندتا ماشین شارژی واسه کودکان هم بخرین دونه ای 400-500 تومن هست با اجاره دادن اونا هم درآمد خوبی دارین ایشالا

RE: راهنمایی برای انجام یه کار جدید - elmvile - 07-17-2014 07:37 PM

باید بگردین ببینین کدوم شهربازی میتونین یه جا اجاره کنین که اونم اجارش بالاست و شرایط هر شهربازی فرق میکنه

تو پارک که شهرداری اجازه نمیده (البته من تهران رو میگم)

RE: راهنمایی برای انجام یه کار جدید - sinap - 07-17-2014 08:40 PM

سلام
قیمت دستگاه چقد هست؟
هزینه اجاره محلتون چی؟
باید با توجه به محلی که میخواید اجرا کنید تصمیم بگیرید.
مهم اینه که ببینید کی سرمایه اولیه بر میگرده.

RE: راهنمایی برای انجام یه کار جدید - phoenix021 - 07-18-2014 12:41 PM

سلام ، مشابه این دستگاه الان توی پارک ارم تهران موجود هست ، کنار در ورودی قلعه سحر آمیز ، می تونید یه سر بزنید و از چند و چون کار و میزان استقبال آگاه بشید ببینید به هزینه ها و دردسرهاش می ارزه این کار یا نه

RE: راهنمایی برای انجام یه کار جدید - jahanagahi - 07-18-2014 07:20 PM

دوستی گلایه داشت که مدیران ارشد برای ما که اینگونه سئوالات را مطرح میکنیم وقت نمیگذارند.
دوست من , اگر تایپیکهای مختلف انجمن را مشاهده فرمائید مشاهده خواهید کرد جواب ساده ترین سئوالات را مدیران می دهند.
سئوالاتی هستند که با یک سرچ در جستجوگرها به راحتی می توان جواب را پیدا کرد. سئوالاتی هستند که هیچ فردی نمی تواند بجای سئوال کننده جواب دهد چون نه توانائی شخص را می داند و نه وضعیت شهر محل سکونت و استقبال مردم از طرح.

واما در مورد سئوال شما کلدفر عزیز:
هر کاری را با یررسی و مطالعه و تحقیق انجام دهید. چند روزی را باید وقت بگذارید از محلی که دستگاه نصب شده دیدن فرمائید (جتی اگر مسافرت باشد. چون خرج مسافرت هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.)اگر دیدید استقبال میکنند و درآمد زا است انجام دهید.
موفقتر باشید.

مطالعه فرمائید:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=11738&page=1

RE: راهنمایی برای انجام یه کار جدید - mehdi_mz_64 - 07-25-2014 11:48 PM

(05-30-2014 09:28 PM)cold_fear نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز

چند وقت پیش یه مسابقه میداد تو یکی از شبکه های ترکیه
یه دستگاهی آورده بودن و یه چیزی مثه گلابی ازش آویزون میشد و مشت میزدن و قدرت ضربه رو محاسبه میکرد
از همونجا یه ایده به ذهنم رسید که از این دستگاهها بخرم و بذارم تو پارکی شهر بازی .... و باهاش پول در بیارم12_002
اما هرچی گشتم تو نت چیزی در موردشون پیدا نکردم و دیگه بیخیالش شدم
تا اینکه چند روز پیش بر حب اتفاق تو یکی از سایتهای تبلیغاتی از این دستگاهها دیدم
این دستگاهها به دستگاههای تیکتی و جایزه ای مشهورن و انواع مختلف دارن برای رده های سنی مختلف،از بچه های کوچیک تا بزرگترها
1.فکر میکنید فکر خوبیه؟
2.کجا باشه بهتره؟
3.فکر میکنید مجوزی چیزی هم لازم باشه و یا جایی که از شهرداری اجاره کنم؟
دوست دارم نظرات دوستان عزیز رو هم بدونم

موفق باشید

سلام دوست عزیز
من این دستگاه رو سالها پیش تو شهر بازی دیدم.برای سفر که رفته بودم اهواز اونجا دیدم.و شاید هنوز هم باشه
دقیق خاطرم نیست .فکر کنم حدود سال 75 دیدمواخه اون موقع زیاد شهر بازی میرفتم

RE: راهنمایی برای انجام یه کار جدید - سیدمهدی هاشمی - 07-26-2014 12:08 AM

بله توی اهواز شهر بازی پاداد پود زمانش هم توی همون سالها بود.