سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
یک گلخانه 4 هزارمتری برای مدتی در اختیار دارم ، چه پیشنهاداتی دارید؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه كشاورزي (/forumdisplay.php?fid=117)
+--- موضوع: یک گلخانه 4 هزارمتری برای مدتی در اختیار دارم ، چه پیشنهاداتی دارید؟ (/showthread.php?tid=11424)

صفحه ها: 1 2

یک گلخانه 4 هزارمتری برای مدتی در اختیار دارم ، چه پیشنهاداتی دارید؟ - Silver123 - 05-24-2014 06:21 PM

سلام دوستان
یکی از آشنایان میخاون گلخانه شون رو بفروشن ...اما تا قبل از اون ، این اختیار رو به بنده دادن تا ازش به طور کامل استفاده کنم
یه گلخانه 4000 متری با تموم امکانات هستش
با توجه به اینکه گلخانه برای فروش هست طبیعتا محصولی که زودبازده باشه ارجحیت داره و خیلی زمان برای کشتش نباید صرف بشه

خودم خیلی از گشاورزی اطلاعی ندارم ولی دوستان باتجربه در این زمینه دارم

حالا نظرتون چی هستش؟کاشت گل های زینتی رو پیشنهاد میکنید؟

RE: یک گلخانه 4 هزارمتری برای مدتی در اختیار دارم ، چه پیشنهاداتی دارید؟ - moele - 05-24-2014 08:49 PM

یک قسمت را به کشت فیسالیس اختصاص دهید فکر کنم خوب باشه .البته این شکلی که شما می گویید اصلا کاری باهاش نکنید بهتره چون دیگه زیر 6ماه گلخانه داری فایده نداره شما پول بذر و کود و ..........بدهید فردا طرف بگه خالی کن می خواهم بفروشم اینجوری فقط ضرر می کنید

RE: یک گلخانه 4 هزارمتری برای مدتی در اختیار دارم ، چه پیشنهاداتی دارید؟ - Silver123 - 05-25-2014 05:59 PM

(05-24-2014 08:49 PM)moele نوشته شده توسط:  یک قسمت را به کشت فیسالیس اختصاص دهید فکر کنم خوب باشه .البته این شکلی که شما می گویید اصلا کاری باهاش نکنید بهتره چون دیگه زیر 6ماه گلخانه داری فایده نداره شما پول بذر و کود و ..........بدهید فردا طرف بگه خالی کن می خواهم بفروشم اینجوری فقط ضرر می کنید

یعنی میفرمایید برای استفاده از گلخانه حداقل 6 ماه زمان کافی هستش؟
فیسالیس راستش اسمشو اولین باره میشنوم بیشتر توضیح میدین در موردش؟

RE: یک گلخانه 4 هزارمتری برای مدتی در اختیار دارم ، چه پیشنهاداتی دارید؟ - Silver123 - 05-25-2014 06:27 PM

خب من اطلاعاتی گیر آوردم در مورد این گیاه...وبلاگی هم پیدا کردم که بذر های یک شرکت آلمانی رو با بروشور میفروشه
منتها مشکلی که متوجه ش شدم بحث فروشش هست که چطور انجام باید بشه
و اینکه میدونید از زمان کاشت تا برداشت چقدر زمان نیاز داره؟

RE: یک گلخانه 4 هزارمتری برای مدتی در اختیار دارم ، چه پیشنهاداتی دارید؟ - afshin67 - 05-25-2014 07:00 PM

[quote='Silver123' pid='132107' dateline='1401026272']
خب من اطلاعاتی گیر آوردم در مورد این گیاه...وبلاگی هم پیدا کردم که بذر های یک شرکت آلمانی رو با بروشور میفروشه
منتها مشکلی که متوجه ش شدم بحث فروشش هست که چطور انجام باید بشه
و اینکه میدونید از زمان کاشت تا برداشت چقدر زمان نیاز داره؟
[/quoteدوست عزیز شما هیچ اطلاعاتی از این محصول ندارید اگرهم گیاه خوبی باشه مهم تر از همه بحث فروشش هست و تا زمانی که مشتری پیدا نکردی فکر پرورشش رو نکن
قبلا این آشنای شما تو گلخونه چی پرورش میدادن و حالا چرا میخوان بفروشن ؟

RE: یک گلخانه 4 هزارمتری برای مدتی در اختیار دارم ، چه پیشنهاداتی دارید؟ - Silver123 - 05-25-2014 07:40 PM

والا آخر این هفته میخوام برم گلخونه رو ببینم فعلا درحال ارزیابی هستم که ببینم صرف داره اصلا کار روی این گلخونه یا نه و اگه بله چه کار کنم
هنوز نمیدونم چی میکاشتن و این ها

RE: یک گلخانه 4 هزارمتری برای مدتی در اختیار دارم ، چه پیشنهاداتی دارید؟ - miladkhani - 05-29-2014 01:21 PM

با مطالعه درباره کشت خارج فصل متونی شروع کنی
کشت های مختلفی برای گلخونه وجود داره البته بازم بسته به اینه که شما چه امکاناتی دارین؟
پیشنهاد من کشت خارج فصل فلفل دلمه ای رنگی یکبار کشت میکنی بطور استاندارد 12 ماه محصول برداشت میکنی...

RE: یک گلخانه 4 هزارمتری برای مدتی در اختیار دارم ، چه پیشنهاداتی دارید؟ - sajjadbaghban - 06-30-2015 05:29 PM

سلام
گل و گیاه یا میوه هایی که زود کشت هستن بکار

RE: یک گلخانه 4 هزارمتری برای مدتی در اختیار دارم ، چه پیشنهاداتی دارید؟ - 66mohamad - 01-27-2016 07:56 PM

محل اين گلخانه كجا واقع شده ؟! من تضمين فروش ميوه و تره بار را ميتونم به شما بدم ولي اگر كه نزديك باشيد به كرج

RE: یک گلخانه 4 هزارمتری برای مدتی در اختیار دارم ، چه پیشنهاداتی دارید؟ - gh4315 - 01-28-2016 02:44 PM

مهمترین مساله فروش محصول هست
کاش فضایی بود که کشاورزا میتونستن محصولاتشون رو معرفی کنن یا صادر کنن به کشورهای همسایه