سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده و همفکری - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: روش های رایگان شروع کسب و کار شخصی (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ایده و همفکری (/showthread.php?tid=11411)

ایده و همفکری - saeideh - 05-22-2014 12:25 PM

سلام
دوستان همراه به همفکری شما نیاز دارم حدود 7 میلیون سرمایه دارم و میخوام کسب و کار راه بندازم در یکی از شهرستان های استان تهران زندگی میکنم نزدیک کرج خودم به مغازه فروش لباس علاقه دارم اما جاهای پرفروش اجاره و پول پیش واسه اجاره مغازه خیلی بیشتر از این سرمایه من هست من با این پول در کوچه های فرعی و کم رفت و آمد میتونم مغازه بازکنم... نزدیک محل زندگی من مدرسه دخترانه زیاده البته روبروی مدرسه چندین مغازه لوازم و تحریر و پوشاک باز شده و مغازه ای که من در نظر دارم روبروی مدرسه نیست و یه مقدار فاصله داره اما سر کوچه هستش کنارش یک سوپر مارکت و یک مغازه آموزش طراحی و نقاشی به کودکان و نوجوانان و روبروش کافی نت و تاکسی سرویس و سوپر مارکت به نظرتون مغازه جای خوبی هست و من چه کاری میتونم انجا راه اندازی کنم... با سپاس

RE: ایده و همفکری - لوبا - 05-31-2014 02:05 AM

دوست عزیز شما اگر مغازه کادوئی مثل انواع عروشک و جاکلیدی و شمع عای تزئینی و از این قبیل چیز ها بفروشی خیلی بهتر است چون مسیر مدرسه دخترانه قرار دارید.
حتی اگر چنین مغازه ای وجود داشته باشد باز هم به صلاح شماست چون در اون مسیر جواب داده که مغازه دار هنوز مشغول به فعالیت هستش

RE: ایده و همفکری - haircuter - 01-07-2016 09:00 PM

ارایشگاه بزنید به نظرمن

RE: ایده و همفکری - mttm - 03-25-2018 07:57 PM

با پیشرفت چشم گیر جهان اطراف ما باید ما هم تغییر کنیم یعنی باید دنبال شغلی باشیم که در زمانی که خواب هم هستیم باید درآمدزایی کنیم و الان در موج سوم قرار داریم و باید موج سواری کنیم پس باید 2 بازار سنتی و بازار مدرن را بشناسیم و بعد تصمیم گیری کنیم در بازار سنتی با مبلغ سرمایه ای که گذاشتید یه درامدی به شما خواهد داد و لی در بازار مدرن بدون سرمایه شما به درآمد خواهید رسید اما برای هر دو باید زمان گذاشت برای بازار سنتی روزی 10 ساعت اما در بازار مدرن روز ی 2 الی 4 ساعت ... برای کسب اطلاعات بیشتر به ایمیل خود مراجعه کنید
و یا با شماره 09364847475 تماس بگیریید خوشحال میشم کمکی به شما هموطن کرده باشم