سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
پیام تصویری و صوتی ، تولد انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: پیام تصویری و صوتی ، تولد انجمن (/showthread.php?tid=1137)

پیام تصویری و صوتی ، تولد انجمن - کامیار کاظمی - 11-09-2011 01:02 PM

دوستان عزیزی که در شهرهای دیگر هستند حتما جای شما در مراسم تولد خالی خواهد بود.
پیشنهاد میکنم همه دوستان بخصوص دوستان شهرهای دیگر یک پیغام تصویری (فیلم کوتاه با موبایل از خود گرفته) و یا صوتی (صدای خود را که پیغامشان بر روی آن ضبط شده) به رسم یادگاری برای انجمن ارسال کنند ما سعی میکنیم همه این پیغام ها را بصورت یک کلیپ تصویری درآورده و در جلسه حضوری با اجرای آن برای اعضای حاضر ، یاد همه دوستانی که دلشان پیش ما بود و حاضر نبودند را گرامی بداریم!

دوستان اگر مایل به ارسال متن هم هستند لطفا در قالب یک فایل ورد با اسم خود برای من ارسال کنند تا در تابلوی یادگاری که به همین مناسبت تهیه و توسط اعضا به عنوان یادبود امضا میشود قرار داده شود.

ایمیل : Kamiar3712@yahoo.com

البته دوستان حاضر در جلسه هم در صورت تمایل میتوانند در این کلیپ با ارسال فیلم و پیغام صوتی خود حاضر باشند.

و صد البته هیچ چیز جای حضور گرم و صمیمی شما عزیزان را نخواهد گرفت و امید حضورتان را داریم!

RE: پیام تصویری و صوتی ، تولد انجمن - مهدی گل محمدی - 11-09-2011 01:09 PM

یه پیشنهاد فوق العاده

یه دوربین فیلم برداری جور کنیم و از کل مراسم روز تولد فیلم بگیریم و برای اعضای عزیز و گل ارسال کنیم.

من حتما یه کلیپ آمده می کنم و براتون ارسال می کنم

RE: پیام تصویری و صوتی ، تولد انجمن - jahanagahi - 11-09-2011 04:17 PM

پیشنهاد بسیار خوبی است.

RE: پیام تصویری و صوتی ، تولد انجمن - mjdehghani - 11-09-2011 07:18 PM

اگه بتونن تو این فیلم ظرفیتای شهر خودشون از لحاظ سرمایه گذاری (تو بخشای مختلف)به طور خلاصه تبیین کنند خوبه.

RE: پیام تصویری و صوتی ، تولد انجمن - jahanagahi - 11-09-2011 07:54 PM

دیوار ذهنی:SmileSmileSmile
فکر نکنم عزیزان اینکار را بکنند.SmileSmileSmile

RE: پیام تصویری و صوتی ، تولد انجمن - mjdehghani - 11-09-2011 10:45 PM

مثلاً کاشان درعید نوروز پذیرای 2 میلیون مسافر نوروزی است . و همین ماجرا در اواخر اردیبهشت تکرار می شود . این ظرفیت گردشگری آنهم به فاصله سه ماه واقعاً جای سرمایه گذاری دارد . در زمینه های تبلیغاتی . خود گردشگری . برگزاری تورهای یک یا چند روزه و .... .

RE: پیام تصویری و صوتی ، تولد انجمن - مهتاب - 11-09-2011 11:36 PM

طرح بسیار عالیه
ممنون از ادمین عزیز به خاطر پیشنهادات فوق العاده

RE: پیام تصویری و صوتی ، تولد انجمن - kimyya - 11-10-2011 12:06 AM

خیلی حیف شد جای منو هم خالی کنید من به دلیل امتحاناتم نمیتونم حضور داشته باشم ولی حتما پیامی متنی میفرستم.تولد مبارک