سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کدام شغل آنلاین ؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: کدام شغل آنلاین ؟ (/showthread.php?tid=11362)

صفحه ها: 1 2

کدام شغل آنلاین ؟ - کامیار کاظمی - 05-17-2014 06:10 PM

سلام دوستان
در این تاپیک میخواهیم مشاغل آنلاین را بررسی کنیم:

ابتدا در نظر سنجی بالا شرکت کرده و از میان مشاغل آنلاین بیان شده یکی را انتخاب کنید.
سپس در صورت تمایل علت انتخاب خود را ذکر نمائید.

شما اگر بخواهید یک شغل آنلاین را ایجاد کنید, کدامیک از مشاغل زیر را انتخاب میکنید؟

- ایجاد سیستم همکاری در فروش
- فروشگاه آنلاین فروش فایل و کالاهای مجازی
- فروشگاه آنلاین شارژ
- فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی
- فروشگاه آنلاین تجهیزات الکترونیکی و دیجیتال (موبایل, تبلت و ...)
- فروشگاه آنلاین کتااب و مجله و CD
- ایجاد سیستم تبلیغات آنلاین (پاپ آپ, کلیکی و ...)
- ایجاد سایت املاک (آژانس مسکن و ...)
- ایجاد سایت آموزشگاه مجازی و مشاوره از راه دور
- سایت بازی آنلاین
- سایت خرید گروهی
- موارد دیگر (لطفا در یک پست ذکر نمائید.)

RE: کدام شغل آنلاین ؟ - hamid.h - 05-17-2014 06:40 PM

سلام
با توجه به اینکه هر کدوم از مشاغلی که فرمودید به نوعی ایجاد شدن در کشور بجز فروشگاه تخصصی لوازم آرایشی و بهداشتی که اجرا نشده خوشبختانه یا متاسفانه !

البته همونطور که حضرتعالی بیشتر مطلعید ، راه اندازی فروشگاه آنلاینی در این زمینه نیاز به سرمایه بسیار بالا و مدیریت بسیار قوی داره....

(این ایده چند روز پیش بفکر منم رسید که الان اینجا دیدمش10_003)

RE: کدام شغل آنلاین ؟ - alireza091111 - 05-17-2014 07:19 PM

به نظرم هنوز املاک و مستغلات تو کشور ما جذابه.واگه یک اماری از تعداد واحد. هایی که هرساله اجاره داده میشه و به فروش میرسه بگیریم به راحتی به این موضوع پی میبریم.بنده تو زمینه ایجاد سایت و اداره اون سررشته ای ندارم یه چند تا ایده بود که تو ایران اجرایی نشده بود و فکرمیکنم یک شرکت تو کل ایران فقط اون رو انجام میداد كه البته این امار مال دوسال پیشه.اگه اطلاعتی در این زمینه داشتم الان درامد خوبی تو این زمینه داشتم.

RE: کدام شغل آنلاین ؟ - farshid1371 - 05-17-2014 07:38 PM

سایت بازی آنلاین.
چون درآمد بسیار بسیار فوق العاده ای داره از تمام روش ها هم حداقل ده برابر درآمدش بیشتره و یکی از ایده های منه.
برای مثال یک سایت بازی آنلاین که هزینه افتتاح اولیش 50 میلیون تومن بود که شامل تبلیغات و سرور و تیم مدیریتی و امنیتی و گرافیکی الان ماهانه 300 میلیون تومن درآمد داره متاسفانه نمیتونم بگم کدوم سایت.
یا برای مثال یک سایت مطرح بازی ایرانی که خواسته بودن که نسخه عربیشو براش طراحان ایرانی ترجمه و طراحی کنن یک میلیارد ازشون دستمزد خواسته بودن.و تیم ایرانی به عرب ها تحویل داده بودن و اون پول نوش جونشون.
مثال های زیادی هست و اکثر سایتها بازی پردرآمدترین ها هستند.

RE: کدام شغل آنلاین ؟ - mohammadshamosi - 05-17-2014 08:03 PM

سایت بازی آنلاین:
به دلایلی که آقای farshid1371 فرمودند.

موارد دیگر:
هنوز سایت های دانلود و مجله های اینترنتی با یک سیاست جدید میتونه جوابگو باشه و درآمد بسیار خوبی خواهد داشت.

RE: کدام شغل آنلاین ؟ - لوبا - 05-17-2014 09:59 PM

من گزین ایجاد سایت املاک (آژانس مسکن و ...) را انتخاب نمودم چون معتقد هستم که آینده بسیار روشنی دارد و با داشتن یک تیم مدیرت پرکار %100 موفقیت بالایی بدست می آید

RE: کدام شغل آنلاین ؟ - mailforpts - 05-17-2014 11:53 PM

سلام

بازی آنلاین میزدم از نوع فکری : البته هر چقدر فکر کردم متوجه نشدم که بازی کننده برای چه چیزی حاضره پول بده ( بصورت مستقیم و نه دلالی) .
سایت املاک : خیلی جای کار داره ، فروش پورسانتی ملکهای بزرگ پس از قرارداد با بنگاهها .

RE: کدام شغل آنلاین ؟ - delsaa - 05-18-2014 12:08 AM

من زیاد از استراتژی سایتای بازی چیزی نمیدونم ه چطور پول درمیارن ولی اگه من بودم سایت بازی کودکانه میزدم و ایدشو از یکی از سایتای امرکایی میگرفتم که خیلی بازی ساده ایه و طرفدار زیادی داره

RE: کدام شغل آنلاین ؟ - farshid1371 - 05-18-2014 01:19 AM

ایده املاک هم خوبه و کمی به تفکر و ایده نیاز داره چون کار به صورت مجازی هست باید رو بستر اعتماد سازی کار بشه.
تیم باید جوری باشه از سراسر کشور مدیریت بشه در قالب یک سایت نیازمندی نباشه بلکه کمی رو ایده اون کار بشه اگر کسی مایل به همکاری بود پیام بفرسته.
سایت اینچنینی نیاز به چندین گروه داره و تو ایران نیز به صورت کامل اجرا نشده و چنین سایتی که بتونه نیازهای کلی رو رفع کنه و داخلش دلالی بشه نیست.
و از گذاشتن آگهی تو سایت نمیشه باید به روش دیگه ای اجرا بشه که چند ماه قبل روش کار کردم کمی دردسر داشت ولی چون دست تنها بودم بیخیال شدم.

RE: کدام شغل آنلاین ؟ - soshiant - 05-18-2014 11:30 AM

همه موارد خوبند به شرط اینکه بتونیم خوب مدیریتشون کنیم
من اما بیشتر کتاب و سی دی آموزشی رو ترجیح میدم