سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کسب در آمد در ایران و دنیا (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: راه های کسب درآمد در ایران (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: کسب و کار آنلاین در ایران (/forumdisplay.php?fid=104)
+---- موضوع: آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی (/showthread.php?tid=113)

صفحه ها: 1 2

آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی - msnmas - 02-13-2011 08:32 PM

سلام دوستان

آیا کسی‌ سی‌دی‌های مربوط به آگهی زیر رو دیده یا خریده؟

نظرتون در مورد خریدن و استفاده از اونها چیه ؟

اینم آدرس لینکش :

http://www.kargah.vitrin88.com/index.php

آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی

شامل 2 سي دي اورجينال

و برنامه گام به گام 15 روزه برای کسب درآمد از اینترنت

RE: آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی - کامیار کاظمی - 02-13-2011 10:24 PM

خیلی اطلاع از این مجموعه ها ندارم.چند تا از فیلم های آموزشی این مجموعه در انجمن خودمان هم هست.اما عنوان های جالب به چشمم خورد!
"روشهاي كسب درآمد 500 هزار توماني از سايتهاي معروف ايراني" چرا 500؟خنده دار نیست؟
اما بعضی از عنوان هایش از نظر تبلیغاتی تحریک کننده است!!!اما در 2 سی دی اینهمه عنوان عجیب است!!

RE: آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی - arash1367 - 11-01-2011 12:25 AM

سلام
این سی دی ها اغلب زمانی باب میشه که افراد لنگ پولن
مثلا میان میگن برین پرورش قارچ بدین
خوب حالا به نظر شما این مطلب چقدر میتونه مفید باشه
به نظر من که این سی دی ها ارزش خریدن رو ندارن

RE: آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی - mosafer bedar - 11-01-2011 12:18 PM

دوست من سلام اغلب این نوع سی دی ها مطالبشان بیشتر تکراری و باز ی با کلمات می باشد و زیاد قابل اعتماد نیستند در خرید آن دقت بیشتری کنید

RE: آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی - mjdehghani - 11-01-2011 12:50 PM

ببین کارایی که تو این مجموعه ها معرفی میشه . خوبه ولی اغلب غیر قابل اجراست . اگر اینطور بود خود طرف خود طرف 43 تا شغل داشت . کار آفرین می شد . زیاد اعتماد نکن

RE: آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی - کامیار کاظمی - 11-01-2011 01:18 PM

یک موضوع که مناسب دیدم عرض کنم این است که هفته نامه آسیا هر هفته سه تا 4 شغل را با سرمایه 5 تا 15 میلیونی معرفی میکند.لطفا از وب سایت هفته نامه آسیا استفاده کنید که اتفاقا همین مطالب را در تاپیک هایی در انجمن دوستان قرار داده اند!

RE: آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی - REZA HAJISALIMI - 01-28-2012 01:19 AM

سلام سي دي هاي خوبي نيست
من گرفتم

RE: آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی - مهدی گل محمدی - 01-28-2012 01:29 AM

دوست من اگر شما یه دو سه هفته دیگه به انجمن سر بزنی .کلی کسب وکار رو خواهی دید که هم آموزشش و هم سرمایه مورد نیازش رو میخوایم بزاریم که همه به صورت رایگان استفاده کنند.

RE: آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی - mosafer bedar - 02-19-2012 02:56 PM

(01-28-2012 01:19 AM)REZA HAJISALIMI نوشته شده توسط:  سلام سي دي هاي خوبي نيست
من گرفتم

سلام دوست گرام بفرمائید چرا این سی دی ها خوب نیستند و مشکل این سی دی ها چه می باشند خود فروشنده که بسیار از آن تعریف می کند و بحث ضمانت در صورت عدم رضایت را برای مشتریانش مطرح می کند . ممنون می شوم در مورد این سی دی ها توضیح کاملتری بفرمائید

RE: آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی - REZA HAJISALIMI - 02-19-2012 05:57 PM

(02-19-2012 02:56 PM)mosafer bedar نوشته شده توسط:  
(01-28-2012 01:19 AM)REZA HAJISALIMI نوشته شده توسط:  سلام سي دي هاي خوبي نيست
من گرفتم

سلام دوست گرام بفرمائید چرا این سی دی ها خوب نیستند و مشکل این سی دی ها چه می باشند خود فروشنده که بسیار از آن تعریف می کند و بحث ضمانت در صورت عدم رضایت را برای مشتریانش مطرح می کند . ممنون می شوم در مورد این سی دی ها توضیح کاملتری بفرمائید

سلام و خدا قوت
چون شفاف سازي نكرده و توضيحات دقيقي نداده
تا به حال كسي تو اين انجمن هست از سايتهاي كليكي و ... در آمد در آورده باشه