سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
سفر جدید میلیاردرها در سال 93 - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: جلسات حضوری و آنلاین اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- موضوع: سفر جدید میلیاردرها در سال 93 (/showthread.php?tid=11296)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

سفر جدید میلیاردرها در سال 93 - MARYAR - 05-07-2014 03:50 PM

جنگل پیسه سون: گشت در جاده اسالم به خلخال، جاذبه ها: درخت سرو 3000ساله هرزويل،بازديد توربين هاي بادي منجيل،امام زاده هاشم،اقامت درخانه روستايي، روستاي زيباي كوته كومه،پياده روي در جنگل،ديدن آبشار ویسادار، رودخانه دینارود، ساحل گیسوم، اقامت بر فراز ابرهازيباي لاتون، گشت در ارتفاعات جنگلی و ...منطقه ليسار برنامه سفر [تصویر: ka33578777.jpg] روز اول: 1- حرکت از تهران ساعت 7صبح-مسیر تهران قزوین 2-روستاي هرزويل منجيل صرف ناهار در اين روستا ، رودبار، رشت،بندر انزلي،رضوانشهر،طالش،لوندويل، 3- روستاي كوته كومه اقامت در خانه روستايي 4-پیاده روی شبانگاهی در جنگل 5– شام در قهوه خانه محلي 6- شب خوابی در کلبه روز دوم: 1- خوردن صبحانه در طبيعت- 2-پیاده روی در جنگل از ساعت 8 تا 13 3-ناهار در كنار آبشار 4-ساعت 15 بازگشت به روستا ، 5-آبتني در آبگرم كوته كومه 6-شام در قهوه خانه 7- شب خوابي درخانه [تصویر: 29776571898385857886.jpg]روز سوم: 1- خوردن صبحانه در روستاي كوته كومه 2- حركت بسمت طالش 3- خريد سوغات محلي 4- صرف ناهار در رودبار یا ییلاقات طالش و آقلر 5- بازگشت بسمت تهران [تصویر: 16038_189.jpg] هزینه:شامل وسیله نقلیه-کلیه وعده های غذایی(بجز صبحانه روز اول)-اقامت خانه مخلي - چای و پذیرایی- بيمه مبلغ 180000تومان ما سفری به شمال ایران خواهیم داشت؛ به ارتفاعات جنگلیلوازم همراه مورد نیاز:کفش مناسب پیاده روی-صبحانه روز اول-بادگیر-چراغ قوه-وسایل شخصی-قاشق و کم دست خورده استان گیلان.بشقاب(از اوردن ظروف یکبار مصرف جدا خودداری نمایید)-فلاسک چای کیسه خواب یا پتوی مسافرتی و ملافه خنکای آب و هوای این منطقه، آرامش و سکوت طبیعت، مشاهده ابرهای رقصان در زیر پا و اطراف ما، گشت در ساحل جنگلی گیسوم، گذر در جاده اسالم رزرو قطعی با پرداخت وجه به خلخال، رودخانه ای خروشان، آبشارها و چشمه ساران، مشاهده پرندگان جنگلی و صدای خوش آن ها از ویژگی ها و جذابیت های این سفر خواهند بود.کارت آقای کامیار کاظمی 6104337068745361 بانک ملت تا روز جمعه 30 خرداد. [تصویر: 13920113165024169_PhotoL.jpg] [تصویر: _ویسادار.jpg] همسفرانی که در این سفر شرکت می کنند باید آمادگی پنج ساعت پیاده روی در جنگل و همچنین آمادگی بارش های لذت بخش منطقه را داشته باشند. این تور هم برای دوستانی که از تجربه شب مانی در ارتفاعات جنگلی و بر فراز ابرها در چادر لذت می برند، و هم عکاسانی که به دنبال عکس های متفاوت از طبیعت هستند و هم طبیعت دوستانی که از سفر به مناطق بکر لذت می برند مناسب خواهد بود و از این برنامه راضی بر می گردند. ییلاق های تالش: گذر بر فراز ابرها در ميان چمنزارهای دامنه‌ی شمالی البرز، شکر دشت، تکَ دو، گشت در قاراگل، ییلاق زیبای آق اولر و مریان و ... ییلاق های تالش که در ارتفاعات جنگلی و شمالی البرز واقع شده است، دارای آب و هوای کوهستانی و خزری است که از اواسط بهار تا میانه پاییز، هوای مطبوع و دلچسبی برای گردشگری دارد. [تصویر: shekar7.jpg] [تصویر: shekar6.jpg] [تصویر: 2801542.jpg] [تصویر: 91701406419321596109.jpg] [تصویر: maritan.jpg] در طی سفر که سفری است بر فراز ابرها و اعماق جنگل ها، روزها در مناطق بکر، گشت و گذاری در ارتفاعات جنگلی و کوهستانی داریم، و شب ها در خانه های محلی اقامت می کنیم و از هم آغوشی با طبیعت لذت می بریم. در این سفر شمال، در ابتدا و انتهای سفر سری به کرانه های زیبای خزر می زنیم، سواحلی مانند: گیسوم، حویق و ... و پس از فاصله گرفتن از شهر و دریا خود را به جاده های کوهستانی و جنگلی می سپاریم؛ پس از عبور از جنگل و ابر به ارتفاعاتی با کفپوش سبز می رسیم؛ جایی که حتی در برخی اوقات پاییز که برف زمین را می پوشاند با کنار زدن برف ها هنوز زمین کفپوش سبز خود را دارد. در این سفر شمال، کلبه های چوبی، چادرهای عشایر، دشت هایی مملو از گل های سرخ و زرد و بنفش، آبشار و جویبار، جنگلهای زیبا و ... را می توان دید و با دراز کشیدن بر چمنزارهای غرق در مه و تماشای رقص ابرها به وجد می آییم. در این سفر تغذیه ای سالم از نان و لبنیات و غذاهای محلی گیلان خواهیم داشت. تجربه ی شب مانی در ییلاق های تالش نیز قطعا فراموش نشدنی خواهد بود. ===================================== منتظر حضور همگی شما هستیم.[/size] 12_00212_00212_00212_002 میلیاردرهای ثبت نامی این سفر تا اکنون: .کامیار کاظمی 2. مریم 3. مهدی1 4. مهیار جان 5. مریم مروتی 6. آقای unique عبدالصمد 7. پروا کاشمری عزیز و کودک دلبندشان 8.شهرزاد جان 9. نسیم شهراسبی 10. بیژن گرامی 11. کتی جان همسر آقا بیژن 12. بهناز جان 13. علی محمدیان 14- همسر پروا جان 15 آقا رضا reza.k 16.آقای نورالله قنبری 17. آقای mori 18- آقای سعید از دزفول همسفر میلیاردر19 م کیست؟؟؟ فقط 8نفر جا باقی مانده است بشتابیدددد برای همراهی با میلیاردرها شاد و پیروز باشید...[/b]

RE: سفر جدید میلیاردرها در سال 93 - مهدی 1 - 05-07-2014 06:46 PM

همه اش عالیه ، اسالم به خلخال را پارسال ما همین موقع ها بود رفتیم فوق العاده بود ، ولی فقط به شرط پیاده روی با ماشین و اتوبوس اصلا فایده نداره
ماسال هم
بهترین زمان برای طبیعت کردی هم همین اردیبهشت هست

شماره 6 را هم رفتم ، خوبه ولی بیشتر به درد سفر خانوادگی می خوره که برین و یک جا ساکن بشین ، زیباست ولی نه به زیبایی اسالم به خلخال

سرعین هم خوبه

خلاصه مریم خانم هر گلی زدید به سر خودتون زدید ، من که همه جوره پایم و فوق العاده هم نیازمند یک سفر 10_004

.

RE: سفر جدید میلیاردرها در سال 93 - amirE5Ey - 05-07-2014 07:40 PM

جاده اسالم خلخال بهشته روی زمینه
ساحل گیسوم فوق العادست
لوندول هم حرف نداره منجمله پیاده روی تا آبشار

RE: سفر جدید میلیاردرها در سال 93 - MARYAR - 05-07-2014 11:00 PM

من خودم به مورد 2 رای میدم.
آقا مهدی شما بگو کدوم بهتره والا من خودم تو تصمیم گیری موندم

RE: سفر جدید میلیاردرها در سال 93 - کامیار کاظمی - 05-07-2014 11:12 PM

مورد 6 که کلا حرف ندارد البته اصالتا متعلق به این منطقه هستیم! Wink
جاده اسالم به خلخال هم که تعریف کردن لازم ندارد بهشت است ...
اما این مورد 2 حسابی وسوسه انگیز است

RE: سفر جدید میلیاردرها در سال 93 - MARYAR - 05-07-2014 11:25 PM

آقا من میخوام برم دنبال یوزپلنگا و گور خرا. خیلی حال میده هاااا

RE: سفر جدید میلیاردرها در سال 93 - sir-mahyar - 05-07-2014 11:54 PM

منم پایه دومیم

اونجا نرفتم تا حالا

RE: سفر جدید میلیاردرها در سال 93 - maral 777 - 05-08-2014 08:54 AM

شما هم شمالی هستین آقای کاظمی؟!پرچم شمالیا بالاست10_004 من از 1 خیلی خوشم اومد. خیلی دوست دارم یه سفر باهاتون بیام اما قول نمی دم چون می ترسم یه روزی قرار بذارین که من نتونم بیام. آخه دوشنبه پنجشنبه سر کارم تا شب. اگه یه روز جمعه باشه صبح بریم شب بیایم عالیه 12_002

RE: سفر جدید میلیاردرها در سال 93 - uniquemind - 05-08-2014 02:55 PM

سلام! واقعا برنامه ی خوبیه! من شدیدا پایم!10_004

یه مسئله! مگه جنگل ابر تو سمنان نیست؟
ولی گزینه ی خوبیه!!!

اسالم خلخال هم عالیه. خیلی تعریفشو شنیدم. قصد داشتم امسال حتما برم.
ولی گمونم اگه بخوایین کل مسیر رو پیاده برین یه شب مانی داره. البته میشه همشو یه روزه تموم کرد ولی لذت دیدن مناظر رو از دست میدیم.

اگه قصد کمپینگ داشته باشین و نخوایین زیاد پیاده روی کنین بهارستان هم خوبه. یه دره اونجا هست که خیلی آروم و دنجه. دو هفته پیش با رفقا اونجا بودیم عالی بود!

همه ی گزینه ها خوبه با این حال من 3 رو پیشنهاد میدم.

RE: سفر جدید میلیاردرها در سال 93 - MARYAR - 05-09-2014 12:03 AM

در ویکی پدیا به آدرس زیر نوشته جز مناطق گلستان محسوب میشه. البته بیشتر جاها خوندم برای شاهرود هست. بهر حال اینکه برای کدام استان هست زیاد اهمیتی نداره مهم اینه همه خانواده میلیاردرها در کنار هم خوش بگذرونند و چیزهای زیادی از هم یاد بگیرن

http://fa.m.wikipedia.org/wiki/%D8%AC%D9%86%DA%AF%D9%84_%D8%A7%D8%A8%D8%B1