سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ایده های خوب! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+--- موضوع: ایده های خوب! (/showthread.php?tid=11172)

صفحه ها: 1 2

ایده های خوب! - ashena_73 - 04-17-2014 11:15 AM

سلام
من مرتضی هستم، تازه عضو این سایت شدم..تو این چند روز هم پست های مختلف سایت رو خوندم..حالا چجوری بود بماند
ولی من الان دانشجوی حقوق هستم ...توی ارومیه..کل دار و ندارم هم یه میلیون بیشتر نیست
میخواستم یه سایت جهانی بسازم که فعلا دارم رو ایدش کار میکنم.
در هر صورت اینطور که فهمیدم آدمای با تجربه ای اینجا هستن..به نظرتون چیکار میتونم شروع کنم؟ خوشحال میشم نظراتتون رو بگین
مرسی

RE: ایده های خوب! - هومان هرمزدی محمد آبادی - 04-17-2014 03:26 PM

سایت جهانی؟! وقتی زمینه کاری ایده رو نمیدونیم چه راهنمایی انجام بدیم؟؟؟؟
در ضمن نه علایقتون رو لیست کردید و نه تواناییهاتون رو...

RE: ایده های خوب! - hamid.h - 04-17-2014 03:43 PM

بنظرتون خیلی کلی گویی نکردید دوست عزیز ؟

RE: ایده های خوب! - ashena_73 - 04-17-2014 09:04 PM

(04-17-2014 03:26 PM)هومان هرمزدی محمد آبادی نوشته شده توسط:  سایت جهانی؟! وقتی زمینه کاری ایده رو نمیدونیم چه راهنمایی انجام بدیم؟؟؟؟
در ضمن نه علایقتون رو لیست کردید و نه تواناییهاتون رو...

خیلی ممنون از جوابتون
پیشنهاد خواستن من راجع به سایت نبود...منظورم سرمایم بود..(ایدشو نمیگم لو نره!)Dodgy
گفتم که...دانشجوی حقوق هستم سال دیگه خدا بخواد درسم تموم میشه...خبرنگاری رو هم در حد کامل بلدم...از کامپیوتر و اینترنت هم در حد مطلوب سر در میارم...دوره کارگردانی رو هم رفتم ....بعد...همین دیگه...یه میلیون هم سرمایه دارم..Blush
(04-17-2014 03:43 PM)hamid.h نوشته شده توسط:  بنظرتون خیلی کلی گویی نکردید دوست عزیز ؟

خیلی ممنون ولی عرض کردم..من تازه عضو شدم زیاد از چجوری بحث کردن در اینجا سر در نمیارم...چی باید میگفتم که نگفتم؟Undecided

ممنون ولی دیدم این سایت رو ، به نظر چیز بدردبخوری نداره
برای دیدن ایده ها هم باید عضو "ویژه" شد...

RE: ایده های خوب! - ashena_73 - 04-18-2014 10:22 PM

آقا واقعا کسی نیست اینجا نظر بده و راهنمایی کنه؟ انتظارم از اعضای اینجا بیشتر از این بودا
در ضمن به نظرتون میشه یه سایت مثل (ف/ی/س/ب/و/ک) تو ایران ساخت ؟ نگفتم عین ف/ی/س/ب/و/ک ها...مثال زدم

RE: ایده های خوب! - هومان هرمزدی محمد آبادی - 04-20-2014 07:12 AM

از چه نظر مثل ف/ی/س/ب/و/ک؟ اگه از نظر محبوبیت هستش که باید بگم نه. چون ف/ی/س/ب/و/ک نیاز دوست یابی رو در ایران هدف گرفته که بحث جذابی برای جوانان هستش.
اما اگه یه دایرکتوری قوی میخوای راه بندازی بار هم باید بگم نه. چون در ایران هر چیزی که جامع و کامل باشه یا ف/ی/ل/ت/ر میشه و یا منافع مالی یکسری از افراد رو به خطر میندازه و مجبورشون میکنه به کل تعطیلش کنن.

RE: ایده های خوب! - abdolhossein - 04-20-2014 10:32 AM

(04-20-2014 07:12 AM)هومان هرمزدی محمد آبادی نوشته شده توسط:  از چه نظر مثل ف/ی/س/ب/و/ک؟ اگه از نظر محبوبیت هستش که باید بگم نه. چون ف/ی/س/ب/و/ک نیاز دوست یابی رو در ایران هدف گرفته که بحث جذابی برای جوانان هستش.
اما اگه یه دایرکتوری قوی میخوای راه بندازی بار هم باید بگم نه. چون در ایران هر چیزی که جامع و کامل باشه یا ف/ی/ل/ت/ر میشه و یا منافع مالی یکسری از افراد رو به خطر میندازه و مجبورشون میکنه به کل تعطیلش کنن.

دانشجوی محترم رشته حقوق لطفا پست مرا در آدرس
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=11155
مطالعه و نظرتان را بیان کنید.
فکر کنم ایده خوبی برای شما باشد!

RE: ایده های خوب! - delsaa - 04-20-2014 11:04 AM

الان ده تا سایت مثل ف/ی/س/ب/و/ک تو ایران ساخته شد ولی هیچکدوم به اندازه ی ف/ی/س/ب/و/ک محبوب نشد به خاطر اپلیکیشنای جذابی که تو ف/ی/س/ب/و/ک هیت و تیم قوی که داره با اینکه سایت بزرگی مثله کلوب هست ولی باز نتونسته به پای ف/ی/س/ب/و/ک برسه
فک کنم منظورت از سایت جهنی اینکه مشتری حهانی هم داشته باشی درسته؟

RE: ایده های خوب! - ashena_73 - 04-25-2014 10:54 PM

(04-20-2014 07:12 AM)هومان هرمزدی محمد آبادی نوشته شده توسط:  از چه نظر مثل ف/ی/س/ب/و/ک؟ اگه از نظر محبوبیت هستش که باید بگم نه. چون ف/ی/س/ب/و/ک نیاز دوست یابی رو در ایران هدف گرفته که بحث جذابی برای جوانان هستش.

اره خوب اینم هست...ولی ایده ای که من دارم نه ف/ی/ل/ت/ر شدنیه نه منافع کسی رو به خطر میندازه
(04-20-2014 11:04 AM)delsaa نوشته شده توسط:  الان ده تا سایت مثل ف/ی/س/ب/و/ک تو ایران ساخته شد ولی هیچکدوم به اندازه ی ف/ی/س/ب/و/ک محبوب نشد به خاطر اپلیکیشنای جذابی که تو ف/ی/س/ب/و/ک هیت و تیم قوی که داره با اینکه سایت بزرگی مثله کلوب هست ولی باز نتونسته به پای ف/ی/س/ب/و/ک برسه
فک کنم منظورت از سایت جهنی اینکه مشتری حهانی هم داشته باشی درسته؟

ببین منظورم کپی ف/ی/س/ب/و/ک نیست..خوب ف/ی/س/ب/و/ک هم یه ایراد ها و محدودیت هایی داره...و به نظر معروف شدنش هم اتفاقی نیست.
به اسکایپ هم فک کنی بد نیست ها

RE: ایده های خوب! - amir137580 - 05-05-2014 05:28 PM

بچه های عضو سایت سلام امیداوارم حال شما خوب باشه سال نو مبارک من پانصد متر زمین دارم توشهرک صنعتی شمس اباد پانصد ملیون تومان هم پول دارم می خوام یک کارگاه تولیدترانس راه بندازم ولی پولم کافی نیست برای وام هم که رفتم گفتن اول اسکلت بندی بعدش وام کس هایی که علاقه به سود زیاد درزمانکم دارند حداقل سه ملیون وحداکثر یکی دوملیارد دارند برای سرمایه گذاری به ایمیل amir137580@mihan mail.ir یا همین جا پیام بدهند

باتشکر