سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
حمل و نقل مواد اولیه ؟؟؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه صنعت (/forumdisplay.php?fid=116)
+--- موضوع: حمل و نقل مواد اولیه ؟؟؟ (/showthread.php?tid=11162)

حمل و نقل مواد اولیه ؟؟؟ - theboy - 04-15-2014 02:30 AM

درود

من برای کارم قصد دارم ضایعات یک کارخانه که به صورت باطله خاک معدنی هست رو به صورت تناژ خریداری کنم ( حمل با کامیون )

میخواستم بدونم شرایط خاصی برای حملش تا مقصد لازم هست ؟

با توجه به این که من مجوز ندارم و یک کارگاه همینجوری دارم میزنم و بدون جواز شروع به کار میکنم آیا مثلا پلیس راه چیری میخواد برای این بار مثلا میگه اینا چی هستند و کجا میرن و اگر میخواین ببرین مجوز لازم دارین و ...

کلا یه نفر که وارد هست یه توضیحی بده شرایط به چه شکل هست و من باید چی کار یکنم برای حمل این بار به کارگاه خودم به صورت مداوم

RE: حمل و نقل مواد اولیه ؟؟؟ - theboy - 04-15-2014 05:32 PM

یعنی هیچ کس تجربه نداره راهنمایی کنه ؟

RE: حمل و نقل مواد اولیه ؟؟؟ - theboy - 04-16-2014 09:35 PM

برای آخرین بار آپپپپپ

کسایی که خاک معدنی و کلا بار جابه جا کردن اگر میتونند راهنمایی کنند

ممنون

RE: حمل و نقل مواد اولیه ؟؟؟ - moele - 04-16-2014 10:00 PM

من اطلاع از شرایط ندارم اما راهش اینه که شما به باربری ها مراجعه کنید یا راننده اش را پیدا کنید دیگه بقیه اش را خودش حل می کنه بعیده با خاک هم خیلی کار داشته باشند اگر جنس بود شاید برای قاچاق و.......سوال و جواب می کردند

RE: حمل و نقل مواد اولیه ؟؟؟ - rasoul.es1989 - 04-17-2014 01:58 AM

كار خودمون رو مثال ميزنم واست ، قرارداد ميبنديم با كسي كه چند تا كاميون داره ، مثلاً قيد ميكنيم واسه ٣ ماه ٥٠٠٠ سرويس ماسه .... حالا اون ميخواد روزي ١٠ بفرسته يا ١٠٠ تا ، ما توي ٣ ماه ٥٠٠٠ سرويس رو ازش تحويل ميگيريم ، مبلغ كرايه هم در هر ١٠٠ سرويس حساب ميكنيم....( البته اينا مثال بود )

RE: حمل و نقل مواد اولیه ؟؟؟ - theboy - 04-17-2014 02:44 AM

پلیس راه و اینا مجوز نمیخوان ؟ یعنی نمیگن مثلا واسه کی میبری این ماسه ها رو - باید مجوز داشته باشن و غیره ؟

RE: حمل و نقل مواد اولیه ؟؟؟ - مهدی 1 - 04-17-2014 10:45 AM

خود راننده یا باربری ، بارنامه می کنه و براتون می فرسته ، خود بارنامه هم بیمه هست و مجوز ، نگران نباش
ضمنا بعضا راننده ها برای صرفه جویی بارنامه نمی کنند که مسئولیت بار و جریمه بین راه به عهده خود راننده هست و کار غیرقانونی هست