سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
آیا امکان خرده فروشی بدون داشتن مغازه هست؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: آیا امکان خرده فروشی بدون داشتن مغازه هست؟ (/showthread.php?tid=11132)

آیا امکان خرده فروشی بدون داشتن مغازه هست؟ - الی فروزان - 04-10-2014 10:58 AM

سلام .
من یه خانم کارمندم که دنبال شغل دوم میگردم که درآمد خوبی داشته باشه. تحقیقات کردم و دیدم توی شهر من وسایل اولیه عروسک سازی خواهان داره ولی کمیابه. از تهرانم چند نفر رو پیدا کردم که عمده فروشی میکنن و میتونن برام پست کنن. حال با توجه به اینکه من پول و وقت زدن یه مغازه واسه خودم رو ندارم و اینکه حساب کردم اگه بخوام عمده به مغازه ای بفروشم چیز زیادی گیر خودم نمیاد و اون مغازه دار بعد یه مدت ترجیح میده خودش مستقیم از تهران خرید کنه.
اگه سفارش اینترنتی از همشهریام هم بگیرم کسی به خاطر خرید مثلا 5000 تومانی از من حاضر نیست 4-5 تومن پول پیک بده.
همسرم هم قبول نمیکنه آدرس خونه رو برای تحویل به مشتری بدم. اصلا نمیدونم چکار کنم. میشه بهم کمک کنید؟

RE: آیا امکان خرده فروشی بدون داشتن مغازه هست؟ - hamid.h - 04-10-2014 01:31 PM

(04-10-2014 10:58 AM)الی فروزان نوشته شده توسط:  سلام .
من یه خانم کارمندم که دنبال شغل دوم میگردم که درآمد خوبی داشته باشه. تحقیقات کردم و دیدم توی شهر من وسایل اولیه عروسک سازی خواهان داره ولی کمیابه. از تهرانم چند نفر رو پیدا کردم که عمده فروشی میکنن و میتونن برام پست کنن. حال با توجه به اینکه من پول و وقت زدن یه مغازه واسه خودم رو ندارم و اینکه حساب کردم اگه بخوام عمده به مغازه ای بفروشم چیز زیادی گیر خودم نمیاد و اون مغازه دار بعد یه مدت ترجیح میده خودش مستقیم از تهران خرید کنه.
اگه سفارش اینترنتی از همشهریام هم بگیرم کسی به خاطر خرید مثلا 5000 تومانی از من حاضر نیست 4-5 تومن پول پیک بده.
همسرم هم قبول نمیکنه آدرس خونه رو برای تحویل به مشتری بدم. اصلا نمیدونم چکار کنم. میشه بهم کمک کنید؟

سلام
ضمن آرزوی موفقیت ... 10_004
اگر حجم اون جنسی که میخواید بفروشید زیاد نیست با پست بفرستید خیلی خاطر جمع و هزینش هم از پیک کمتر میشه.
اگر وسیله دارید میتونید در طول روز سفارشات رو دریافت کنید آخر شب با وسیله خودتون یا وانت کرایه ای اونا رو به آدرس های مدنظرتون تحویل بدید.
و راه دیگه میتونید با یه مغازه دار آشنا صحبت کنید(لازم نیست زمینه کاریش با شما یکی باشه) که جنسها رو تحویلشون بدید و به مشتری هاتون بگید(از طریق تبلیغات محلی،مطبوعات محلی و...) برن ازونجا جنس رو تحویل بگیرند.یه درصدی هم به اون مغازه دار آشنا میدید.
ضمنا ایجاد یه وبسایت شیک میتونه خیلی بهتون کمک کنه.
کم کم که به امید خدا شناخته تر شدید و سرمایه ای جمع کردید میتونید واسطه ها رو حذف کنید.

شاد و پیروز باشید 10_004

RE: آیا امکان خرده فروشی بدون داشتن مغازه هست؟ - الی فروزان - 04-12-2014 10:50 AM

(04-10-2014 01:31 PM)hamid.h نوشته شده توسط:  [quote='الی فروزان' pid='128680' dateline='1397111293']
سلام .

سلام
ضمن آرزوی موفقیت ... 10_004
اگر حجم اون جنسی که میخواید بفروشید زیاد نیست با پست بفرستید خیلی خاطر جمع و هزینش هم از پیک کمتر میشه.
اگر وسیله دارید میتونید در طول روز سفارشات رو دریافت کنید آخر شب با وسیله خودتون یا وانت کرایه ای اونا رو به آدرس های مدنظرتون تحویل بدید.
و راه دیگه میتونید با یه مغازه دار آشنا صحبت کنید(لازم نیست زمینه کاریش با شما یکی باشه) که جنسها رو تحویلشون بدید و به مشتری هاتون بگید(از طریق تبلیغات محلی،مطبوعات محلی و...) برن ازونجا جنس رو تحویل بگیرند.یه درصدی هم به اون مغازه دار آشنا میدید.
ضمنا ایجاد یه وبسایت شیک میتونه خیلی بهتون کمک کنه.
کم کم که به امید خدا شناخته تر شدید و سرمایه ای جمع کردید میتونید واسطه ها رو حذف کنید.

شاد و پیروز باشید 10_004

سلام از پاسختون خیلی ممنونم.گفتید برای ارسال های درون شهری با پست بفرستم؟به نظرتون مشتری خواهد داشت؟
به نظرتون برای مغازه دار آشنا باید چند درصد از فروششم رو بهشون بدم که منطقی باشه و برام این کار رو بکنن؟

RE: آیا امکان خرده فروشی بدون داشتن مغازه هست؟ - الی فروزان - 04-12-2014 04:27 PM

دوستان کسی پیشمهاد دیگه ای نداشت؟ آقا حمید ممنون از پاسخ خوبتون ولی گزینه مغازه آشنا برام فعلا منتفیه.
اونهایی که تجربه مغازه رو دارند روزی 3-4 ساعت باز کردن مغازه منطقیه؟ دنبال یه مغازه کوچیک و ارزون میگردم.اگه کار مغازه نگرفت چکار کنم؟ از کجا میتونم بفهمم مشتری خواهد اومد یا نه؟
درنظر دارم با پخش تراکت تبلیغ کنم. ولی تا مغازه نزدم که نمیشه!!درسته؟
کلی ایده تو سرمه ولی نمیدونم چطور باید بفهمم بازارش چطوره؟
در مورد لوازم عروسک سازی میدونم مشتری داره ولی آیا به اندازه در آمدن کرایه مغازه هست؟؟ میخوام یه مدت بدون مغازه کار کنم.
آقای حمید خان غیر از پست پیشنهاد دیگه ای ندارید؟ به نظرم قشر عروسک ساز کمتر دنبال خرید اینترنتی باشند و میخواهند از نزدیک جنس رو ببینند و خرید کنند