سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی برای کارآفرینی ... - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+---- انجمن: کار آفرینی (/forumdisplay.php?fid=130)
+---- موضوع: راهنمایی برای کارآفرینی ... (/showthread.php?tid=11115)

صفحه ها: 1 2

RE: راهنمایی برای کارآفرینی ... - arash.alirezaei - 08-24-2017 09:51 AM

(04-06-2014 07:02 PM)mortaza_max نوشته شده توسط:  با سلام و درود
بنده اولین تایپیک هم هست که میزنم و بنا به علاقه ای که به کار افرینی دارم و همچنین در کلاسهای کار آفرینی هم شرکت کردم و مدرکش رو هم دارم ، دوست دارم در این زمینه فعالیت کنم...
راستش بنده 22 ساله و لیسانس حسابداری میباشم و در حال حاضر مشغول بخدمت سربازی هستم. پدر من یک راننده تاکسیه که کلا از اوضاع کارش راضی نیست . من هم هر چی پیشنهاد کار دیگه ای رو میدم قبول نمیکنه(نمیدونه چطوری شروع کنه).
پدرم و 3 تا دوستاش در کل شرایط هم رو دارن. میخوام با راهنمایی های شما یک پروژه ای رو شروع کنم تا 4 تایی باهم شریک باشن. این پروژه در زمینه گاو داری هستش. با اینکه سرمایه نداریم ولی در حد 20 میلیونی فک کنم جور بشه. ..
لطفا هر پیشنهادی دارید بدید و اینکه چطوری کار رو شروع کنم؟ چطوری وام بگیریم ؟ زمین هم که نداریم...
با نوشتن یک طرح کسب و کار چطوری میشه وام گرفت؟
درود
پدر من قبلا یک گاو داری داشت ولی گاو داری کلی رسیدگی می خواهد
باید به موقع سوزن به گاو بزنی تا نمیرند و اگر گاوی مریض شد و مرد این سرمایه
شما است که به باد می رود و کلا رسیدگی زیادی می خواهد به نظر من اگر در این
زمینه می خواهی فعالیت کنی اگر بتوانی یک ایستگاه شیر جمع کنی بزنی در آمد بیشتری دارد و درد سر کمتری دارد .
..

RE: راهنمایی برای کارآفرینی ... - r2013.samadi - 08-24-2017 04:16 PM

(04-07-2014 08:58 PM)mortaza_max نوشته شده توسط:  دوست عزیز پیشنهادت فوق العاده هس رو همین زمینه هم یکم فکرایی دارم.
فقط اول از کجا شروع کنم؟ بخوام فرضا یه وامی چیزی درست کنم آیا نیاز به ثبت شرکت هست؟ فقط میخوام بدونم چه جوری شروع کنم؟ مهم اینه!! منکه هیچ تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ... ندارم و نمیدونم که اگه پیگیرش باشم میتونم وامی جور کنم یا نه .. برام سخته تا تصمیم به شروع بگیرم. در این زمینه هم تحقیق زیاد میکنم ولی مهم استارتشه...

سلام. با توجه به توضیحات دوستمون، ابتدا سری به جهاد کشاورزی بزنید اونجا راهنماییتون می کنن. پرورش بلدرچین و یا مرغداری بسیار خوبه ابتدا جوجه هاش تهیه کنید و شروع کنید. پرورش بلدرچین رو میتونید تو فضای خونه هم انجام بدید تا رونق کسب و کارتون و سپس خرید زمین و بزرگ کردن کار. ثبت شرکت نمیخواد این کار. برای وام هم هم از طریق سپاه می تونید اقدام کنید و هم خود جهاد کشاورزی فقط اگر گفتن نمیشه و بهانه آوردن کوتاه نیاید تا به نتیجه برسید.