سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک (/showthread.php?tid=11114)

صفحه ها: 1 2

راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک - هیلی - 04-06-2014 02:35 PM

سلام من می خوام کارگاه بسته بندی میوه خشک راه بیاندازم اما تجربه ای در این زمینه ندارم میشه راهنماییم کنیید؟؟؟؟؟[/[/size]

EYD

RE: راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک - آرش 1 - 04-06-2014 07:41 PM

سلام دوست عزیز. برای این کار شما باید دستگاههای خشک کن میوه تهیه فرماید که با توجه تهریم ها قیمت دستگاهها بالا هستش البته بصورت دستی هم میشه مثلا انگور یا زردآلو را در جلوی نور خورشید قرار داد تا خشک شوند که شما مشخص نکرده اید چه میوه ای برای خشک کردن می خواهید و همچنین استان محل سکونت رو هم نگفتی که منطقه کوهستانی هستش یا گرم و خشک و لی به هر حال باید یک مکان با توجه به تناژ میوه ای که مدنظر شما است برای این کار باید فراهم بکنی و خود تامین میوه در تناژ بالا سرمایه در گردش می خواد و از کجا تهیه کردن میوه هم مهمه که میتونی مستقیم از کشاورزها تهیه بکنی یا از میادین میوه و تره بار
با توجه به اینکه تجربه توی این زمینه نداری و توی این کار میشه گفت که تجربه حرف اول رو میزنه بخصوص در روش خشک کردن دستی که باید از افراد با تجربه یا کارگرهای که تجربه توی این زمینه دارن استفاده بکنی یا اینکه یک مدت توی یکی از این کارگاهها کار بکنی تا کار دستت بیاد که من بهت پیشنهاد میکنم اول از کار توی یک کارگاه شروع بکنی تا کار یاد بگری وخدای نکرده دچار خسارت نشی.

RE: راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک - هیلی - 04-07-2014 01:25 PM

سلام ممنون از راهنماییتون اما من می خوام کارگاه بسته بندی میوه خشک راه اندازی کنم یعنی میوه خشک رو از کسی دیگه بگیرم می خواستم ببینم امکانش هست؟ یا باید حتما خودم تولیدکننده باشم؟

RE: راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک - یک همراه سبز - 04-07-2014 01:48 PM

بنظر من همین کاری که میکنید بهتره یعنی میوه خشک رو خریداری و بسته بندی کنید

بعد از مدتی در صورت وجود بازار تقاضا میتونید خودتون اقدام به خشک کردن کنید

RE: راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک - alinoori - 04-09-2014 03:15 PM

سلام. منم دارم يه كارگاه بسته بندي حبوبات ميزنم كه كلي هم محصولات رو خريدم و منتظر صدور مجوز و كد بهداشتي هستم تا كار رو شروع كنم

RE: راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک - break - 04-10-2014 01:24 AM

(04-09-2014 03:15 PM)alinoori نوشته شده توسط:  سلام. منم دارم يه كارگاه بسته بندي حبوبات ميزنم كه كلي هم محصولات رو خريدم و منتظر صدور مجوز و كد بهداشتي هستم تا كار رو شروع كنم

سلام

امکان داره بفرمائید
چه دستگاه هایی برای بسته بندی لازم هست ؟ اگر با قیمت دستگاه رو هم بفرمائید عالی میشه A00 (111)
دقیقا چه حبوباتی بسته بندی میکنید ؟
مکانی که برای این کار لازم هست چقدره ؟ و از نظر بهداشت باید چه شرایطی داشته باشه ؟
حداقل سرمایه اولیه چقدر هست ؟
مراحل کسب مجوز رو هم اگر امکان داره بفرمائید

ببخشید سوالاتم زیاده کلا میخواهم در این زمینه اطلاعات جمع اوری کنم

RE: راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک - هیلی - 04-15-2014 12:40 AM

(04-10-2014 01:24 AM)break نوشته شده توسط:  
(04-09-2014 03:15 PM)alinoori نوشته شده توسط:  سلام. منم دارم يه كارگاه بسته بندي حبوبات ميزنم كه كلي هم محصولات رو خريدم و منتظر صدور مجوز و كد بهداشتي هستم تا كار رو شروع كنم

سلام

امکان داره بفرمائید
چه دستگاه هایی برای بسته بندی لازم هست ؟ اگر با قیمت دستگاه رو هم بفرمائید عالی میشه A00 (111)
دقیقا چه حبوباتی بسته بندی میکنید ؟
مکانی که برای این کار لازم هست چقدره ؟ و از نظر بهداشت باید چه شرایطی داشته باشه ؟
حداقل سرمایه اولیه چقدر هست ؟
مراحل کسب مجوز رو هم اگر امکان داره بفرمائید

ببخشید سوالاتم زیاده کلا میخواهم در این زمینه اطلاعات جمع اوری کنم

سلام خسته نباشید منم همین سوالارو دارم ازتون میشه لطف کنید جواب بدین؟؟ ممنون

RE: راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک - هیلی - 04-24-2014 10:01 AM

سلام میشه بکید برای بسته بندی چه مجوزهایی لازمه و باید از کجا تهیه کنم؟

RE: راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک - mohammadgodsi - 07-16-2015 03:55 PM

سلام دوستان من قبلا این نوع کارها را تجربه کردم مدتی هم در کار ساخت دستگاههای بسته بندی بودم میوه خشک کنی جلو آفتاب نمیشه میوه خشک کنی یک صنعت پر هزینه و البته پر بازده با امکان صادرات بسیار خوبه میوه ای که در کارخانه میوه خشک کنی خشک میشه تحت شرایط خاص خشک میشه که یکی از این شرایط خلا هست از شرایط دیگه این کار سرعت خشک شدن میوه است که به فرم میوه آسیبی نرسه فشار رطوبت وکیوم برحسب زمان خشک شدن وخلاصه یک پروسه پیچیده فنی که برای قدم اول اصلا مناسب نیست اما این که فقط بخواهید بسته بندی کنید باید بدون مجوز بفروشید چون بهداشت چنین مجوزی نمیده و اصولا کار مقرون به صرفه ای نیست در مورد دستگاه ها هم مونده چه نوع بسته بکنی حجمی وزنی عمودی افقی پاکتی و.... که هر کدوم قیمت خودش رو داره اما پیشنهاد من یافتن راهیه که دیگران نرفته اند چون من همین کار رو کردم با یک ایده ساده بسته بندی خاصی کردم و شکر خدا جواب هم داد البته الان دیگه این کار رو نمیکنم اما اگه خواستین میتونم کمکتون بکنم الان کار من لوازم خانگیه اینم سایت ماست www.....ir

RE: راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک - حامد یزدی - 07-16-2015 05:16 PM

سلام دوست عزیز میشه مختصر توضیح راجب غعالیتت بدی ؟ سایت که نشون داده نشد
قیمت فروش عمده میوه های خشک هم بگو

با تشکر