سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
با ٢٠٠ الي ٤٠٠ ميليون چه كارهاي پربازده اي ميشه انجام داد؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: یادگیری یک مهارت برای میلیاردر شدن (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: با ٢٠٠ الي ٤٠٠ ميليون چه كارهاي پربازده اي ميشه انجام داد؟ (/showthread.php?tid=11062)

صفحه ها: 1 2 3

با ٢٠٠ الي ٤٠٠ ميليون چه كارهاي پربازده اي ميشه انجام داد؟ - Taj1363 - 03-29-2014 10:41 PM

به نام خدا
سلام
من جديدا با اين سايت آشنا شدم
بعضي از مطالب رو خوندم
يه سوالي داشتم گفتم شايد اينجا بشه به جواب رسيد
من پولي به ميزان حداكثر ٤٠٠ ميليون تومن دارم.
چه پيشنهادهاي پرسودي داريد؟

------
ویرایش شده توسط انضباط
طبق بند 18 قوانین هرگونه دعوت به تماس از طریق ایمیل ممنوع است .

RE: با ٢٠٠ الي ٤٠٠ ميليون چه كارهاي پربازده اي ميشه انجام داد؟ - ali1371 - 03-29-2014 11:43 PM

سلام

اول يه سري به تاپيك هاي انجمن بزنيد

حتما جوابي پيدا ميكنيد

اگرم به پيدا نكرديد يا جواب قانع كننده نبود

در مورد توانايي هاتون و علايقتون و محل سكونتتون اطلاعاتي بديد دوستان حتما راهنمايي هاي خوبي خواهند كرد10_004

RE: با ٢٠٠ الي ٤٠٠ ميليون چه كارهاي پربازده اي ميشه انجام داد؟ - tondar12 - 03-29-2014 11:58 PM

تجربه من تو انجمن نشون داده از چند هزار تا تاپیکی که به همین عنوان زده شده هیچکدوم به نتیجه درستی نرسیده عزیز!
تمام جواب ها یکسانه تقریبا!
به جز اون مثلا الان یه نفر بیاد بگه که من مثلا یه ایده توپ دارم پولتو بده من باهاش کار کنم یا بیا شریک شو! شما میری؟!نمیری که!35

در کل بهتره انجمن رو مطالعه کنید اطلاعات خوبی دستتون میاد فقط خواهشن احساسی با بعضی از موضوعات برخورد نکنید و با دقت و مطالعه جلو برید!

RE: با ٢٠٠ الي ٤٠٠ ميليون چه كارهاي پربازده اي ميشه انجام داد؟ - Taj1363 - 03-30-2014 12:27 AM

(03-29-2014 11:43 PM)ali1371 نوشته شده توسط:  سلام

اول يه سري به تاپيك هاي انجمن بزنيد

حتما جوابي پيدا ميكنيد

اگرم به پيدا نكرديد يا جواب قانع كننده نبود

در مورد توانايي هاتون و علايقتون و محل سكونتتون اطلاعاتي بديد دوستان حتما راهنمايي هاي خوبي خواهند كرد10_004

سلام
توي تاپيكها گشتم ولي موضوع دندونگيري پيدا نكردم
ساكن تهران
ولي تو هر زمينه اي باشه مشكلي ندارم

RE: با ٢٠٠ الي ٤٠٠ ميليون چه كارهاي پربازده اي ميشه انجام داد؟ - Taj1363 - 03-30-2014 12:34 AM

(03-29-2014 11:58 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  تجربه من تو انجمن نشون داده از چند هزار تا تاپیکی که به همین عنوان زده شده هیچکدوم به نتیجه درستی نرسیده عزیز!
تمام جواب ها یکسانه تقریبا!
به جز اون مثلا الان یه نفر بیاد بگه که من مثلا یه ایده توپ دارم پولتو بده من باهاش کار کنم یا بیا شریک شو! شما میری؟!نمیری که!35

در کل بهتره انجمن رو مطالعه کنید اطلاعات خوبی دستتون میاد فقط خواهشن احساسی با بعضی از موضوعات برخورد نکنید و با دقت و مطالعه جلو برید!

سلام
ببينيد دوست عزيز مساله من با بقيه فرق ميكنه. من حدود صد نفر حقوق بگير داشتم. در زمينه توليد و پخش مواد غذايي. ولي شريكم پولامو به باد داد. بخاطر اعتماد سه ميلياردم رفت.
بنابراين:
وقتي ندارم كه تلف كنم،
خودم ميخوام با پولم كار كنم
بقدري باهوش هستم كه كسي نتونه كلاه سرم بذارم( احتمالا البته)
دنبال كاراي پرسودم تا جبران مافات كنم
قدر ايده و طرحاي ناب رو خوب ميدونم و سعي ميكنم قدردان باشم

اگر طرح عملياتي داريد بسم الله

RE: با ٢٠٠ الي ٤٠٠ ميليون چه كارهاي پربازده اي ميشه انجام داد؟ - tondar12 - 03-30-2014 12:58 AM

اگر تو تولید و پخش بودید دوباره برگردید تو همون کار! الان خیلی ها آرزو دارن تجربه شما رو داشته باشن! مثل خود من!

RE: با ٢٠٠ الي ٤٠٠ ميليون چه كارهاي پربازده اي ميشه انجام داد؟ - ebrahim.ev - 03-30-2014 09:13 AM

دوست من اگه توی تولید مواد غذایی تجربه دارید به نظر من تو همین عرصه باقی بمونید!
چون زمینه کار را دارید و حتما کسایی رو دارید که محصولتون رو براتون پخش کنن و ....
پس بهترین پیشنهاد برا شما همون صنایع غذایی هستش
با این سرمایه میشه یه خط تولید سس ساشه(تک نفره) یا لواشک را بندازین.10_004
و این که اگه نوع محصول تولیدی خودتون و علت ورشکستگی تون رو بنویسید ممنون میشم

RE: با ٢٠٠ الي ٤٠٠ ميليون چه كارهاي پربازده اي ميشه انجام داد؟ - tondar12 - 03-30-2014 01:13 PM

لواشک عالیه ! فصلی هم نیس! مصرفش عجیب بالاس!

RE: با ٢٠٠ الي ٤٠٠ ميليون چه كارهاي پربازده اي ميشه انجام داد؟ - Taj1363 - 03-30-2014 03:05 PM

(03-30-2014 01:13 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  لواشک عالیه ! فصلی هم نیس! مصرفش عجیب بالاس!

اگه امكان داره بيشتر توضيح بديد

RE: با ٢٠٠ الي ٤٠٠ ميليون چه كارهاي پربازده اي ميشه انجام داد؟ - tondar12 - 03-30-2014 06:34 PM

والا من الان می بینم تو منطقه ما مغازه ها خوب لواشک می فروشن علی الخصوص از این جدیدا که اومده اسمش ویتانه! (تبریز)! بعد یه مدل هست یه دسته داره لواشک دورش لوله شده! یا مدل های دیگه! یه برند هم هست به نام سی ترش اونم تو بسته های کوچیک 100 تومنی می زنه کیفیتشم بد نیس!

در کل تا زمانی که تو مملکت بچه کوچیک و دخترا هستن !! لواشک و اینجور چیزا فروش بالایی داره!
یه مدل لواشک مشهدی هم هست که پخش کننده اش یکی از دوستان انجمنه اگه خواستید پی ام بدید تا آدرس بدم!

لواشک های کیلویی و غیر بسته بندی هم هستن که اونا رو نمیشه روش مانور داد تو کل کشور چون بعضی از جاها بهداشت خیلی گیر میده و اذیت میکنه! ولی دیدم تو بعضی از آجیلی ها یا سوپری ها هست!