سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان (/showthread.php?tid=11041)

صفحه ها: 1 2 3

RE: وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان - goldmen - 03-26-2014 10:51 AM

پيشنهاد ما:

يك پيكان بار بخر براي بار وسايل جابجا كردن
دست دوم هم بخر نه نو
يك پرايد هم بخر براي زير پات يا يك 405

ولي بيشترين تمركزت رو بزار براي خريد زمين تا بعد بتوني مغازه ات رو راه اندازي كني

موفق باشي

RE: وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان - habib tousi - 03-26-2014 11:17 AM

(03-26-2014 10:51 AM)goldmen نوشته شده توسط:  پيشنهاد ما:

يك پيكان بار بخر براي بار وسايل جابجا كردن
دست دوم هم بخر نه نو
يك پرايد هم بخر براي زير پات يا يك 405

ولي بيشترين تمركزت رو بزار براي خريد زمين تا بعد بتوني مغازه ات رو راه اندازي كني

موفق باشي

به به استاد عزیز احمد جان.خوبی داداش؟سال نو مبارک
احمد جان پیکان بار دست دو م فکر نمیکنی خرابی زیاد داشته باشه؟از نظر فروش چطوره؟یعنی دو سال بعد بخوام بفروشم کدوم یکی ضرر کمتری داره؟

RE: وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان - goldmen - 03-26-2014 11:28 AM

(03-26-2014 11:17 AM)habib tousi نوشته شده توسط:  به به استاد عزیز احمد جان.خوبی داداش؟سال نو مبارک
احمد جان پیکان بار دست دو م فکر نمیکنی خرابی زیاد داشته باشه؟از نظر فروش چطوره؟یعنی دو سال بعد بخوام بفروشم کدوم یکی ضرر کمتری داره؟

عالي
سال نو شماهم مبارك حاج حبيب

شما كه نميخواي حرفه اي بار كشي كني كه فشار بياد به ماشين وزياد تعميرات داشته باشه

بعد دست دو ضررش رو كرده وافت قيمت خرده بهش
اينطوري هزينه كمتري ميدي براي خريد درنتيجه افت سالانه كه موقع فروش هم داشته باشي درصد كمتري هست

ماشين صفر بيشتر ضرر رو دارد براي فروش

ماشين دست دوم آنچنان بخصوص پيكان وانت افت قيمت ندارد

RE: وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان - مهدی 1 - 03-26-2014 01:49 PM

وانت پیکان چیزی نداره که بخواد خرج روی دستت بزاری ، موتوری روغن سوزی و ایراد نداشته باشه ، گریبکس را هم بدی چک کنند ، بقیه مواردش بالفرض خراب هم بشه تعویضی هست و با یکبار تعویضی چند سال برات به راحتی کار می کنه ، منظور از مدل پایین 85 به بالاست نه مدل 60 ، سعی کن سری زیمنس برداری یک جزئی مصرفشون بالاتره ولی خیلی بدون دردسر ترن

RE: وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان - rasoul.es1989 - 03-26-2014 03:08 PM

ما چندين ساله پيكان وانت استفاده ميكنيم، چند سالي يكبار هم عوضشون ميكنيم صفر ميگيريم ، مشكل خاصي نداره ، مزدا هم داريم ، ماشين نرم خوبيه ولي بدنش ضعيفه ، نيسان قويتره ولي اعصاب خورد كنه ، رانندگي باهاش مصيبته ...! به نظر من همون پيكان وانت از همه بهتره ، اكثر سوپر ماركتها از همين مدل استفاده ميكنن.

RE: وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان - habib tousi - 03-26-2014 05:48 PM

(03-26-2014 03:08 PM)rasoul.es1989 نوشته شده توسط:  ما چندين ساله پيكان وانت استفاده ميكنيم، چند سالي يكبار هم عوضشون ميكنيم صفر ميگيريم ، مشكل خاصي نداره ، مزدا هم داريم ، ماشين نرم خوبيه ولي بدنش ضعيفه ، نيسان قويتره ولي اعصاب خورد كنه ، رانندگي باهاش مصيبته ...! به نظر من همون پيكان وانت از همه بهتره ، اكثر سوپر ماركتها از همين مدل استفاده ميكنن.

آقا رسول شما برای چ کاری از وانت بار استفاده میکنید؟
چرا هر چند سال عوض میکنید و صفر میگیرید؟بخاطر ب خرج افتادنشه؟هر بار عوض کردن چقدر متضرر می شوید؟
اکثر دوستان توصیه کردن وانت بار دست دوم ولی خوب و سرحال بگیرم شما چی؟شما میفرمایید صفر بگیرم؟

RE: وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان - rasoul.es1989 - 03-26-2014 06:33 PM

براي جا به جايي بار ! ما معمولا ً تا ٨٠٠ كيلو بار باهاش جابه جا ميكنيم ، يكي كارگاه داريم ، دو تا كارخونه ..... چون استفادمون تقريباً زياده قبل از اينكه خيلي داغون بشه عوضشون ميكنيم ، اختلاف قيمت خريدشم بستگي به بازار داره ، يه زمانيكه توي خرج ميفته و هميشه يه جاش ميلنگه عوض ميكنيم ، اگه ماشين نگهداري و راننده ماشين خودتي و پولشم مسئله اي نيست ، خب يه صفر بگير دردسرش كمتره ، ولي اگه ممكنه بعد از يه مدت عوض كني بهتره دست دوم تميز گير بياري .

RE: وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان - jahanagahi - 03-26-2014 09:59 PM

(03-25-2014 08:25 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  سلام ب دوستان گلم
اخیرا ب این فکر افتادم ک ماشین بخرم و بین (وانت بار/مزدا/نیسان) یکی رو باید انتخاب کنم و خواستم از شما دوستانم مشاوره بگیرم.(شما اعضا خانواده من هستید) نطرتون بسیار برام مهمه.
با توجه ب اینکه من سوپر مارکت دارم وسیله نقلیه احتیاجم میشه و من چند تا هدف دارم
1- وسیله زیر پام هست
2- میتونه ی انبار سیار برام باشه و اجناس اضافی رو پشت وانت (نیسان/پیکان/مزدا) چینش کنم
3-میتونم مسافرت برم(با توجه ب شغلم کمتر پیش میاد مسافرت برم)
4-ی وسیله ایی میشه جهت پس انداز(احتمالا اقساط بخرم)

یا شما توصیه میکنید قبل از خرید ماشین فکر خرید جای مغازه باشم؟

حبیب جان چند بار هم حضوری عرض کردم فعلا فقط بفکر خرید مغازه باشید و خودرو را فراموش کنید.
موفقتر باشید.

RE: وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان - arak_2008 - 03-26-2014 10:10 PM

حالا قیمت یه وانت پیکان مدل های 85 چند هست

RE: وانت مزدا/ نیسان /وانت پیکان - habib tousi - 03-26-2014 10:37 PM

(03-26-2014 09:59 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(03-25-2014 08:25 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  

حبیب جان چند بار هم حضوری عرض کردم فعلا فقط بفکر خرید مغازه باشید و خودرو را فراموش کنید.
موفقتر باشید.
سلام بر استاد گرامی جناب قربانیان عزیز.سال نو مبارک عمو جان
خرید مغازه در اولویتم بوده و هست اما متاسفانه جایی ک الان هستم و خوب جا افتادم حاضر ب فروش نیست و همسایه ها هم متری تقریبا 4 میلیون میگه در حالی ک ارزشش متری 1/5 هم نمیشه.بخاطر همین منتظر ی فرصت مناسبم