سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو (/showthread.php?tid=11005)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو - r2013.samadi - 07-25-2017 06:34 PM

(03-16-2014 08:13 PM)ainstein نوشته شده توسط:  بعد از یه تجربه ی نسبتا خوب که البته بخاطر سختی هاش میتونست پشت خیلیا رو به زمین بماله،ما موندیم تا ادامه بدیم.
چند ماه پیش بود که من و چندتا از رفیق هام دنبال یه کسب و کار خوب میگشتیم که جای رشد داشته باشه،حدود یک ماه تمام اینور و اونور داشتیم اطلاعات جمع آوری میکردیم درموردِ کارهای مختلف. حدود پونزده بیستا کار رو بررسی کردیم از تولیدِ سنگ نما و ف/ی/ل/ت/ر هوای ماشین بگیر تا پرورش انواع و اقسام جانورای مختلف(ماهی قرمز،میگو،شترمرغ،گاو،لابستر) و همینطور پرورش زالو! Blush
آره پرورش زالو،تعجب نکنین،شاید واسه خیلیاتون که تازه شنیدین جالب باشه،واسه منم هم جالب بود هم عجیب.
اسمش از همون اول منو جذب کرد،میگن طرح و ایده هایی که اول دیگران بهش میخندن،معمولا موفق ترن. خلاصه ما رفتیم دنبالش ، بهش چسبیدیم (مثل خودش که میچسبه و ول نمیکنه) هر چی اطلاعات بود و هست و خواهد بود رو در آوردیم Big Grin ،از تکثیر و نگه داریش گرفته تا فروش و بازاریابی و ... خلاصه هر چیزی رو که لازم بود در آوردیم.
اوایلش یکی از چیزایی که جذبم کرد این بود که خوندم در آمد حاصل از صادرات زالوی روسیه،چند برابر درآمد نفتی ایرانه!!!
حالا چیکار میکنن این زالو رو؟؟؟ واسه چی پرورش میدن؟
خو این که واضحه، واسه مصارف پزشکی استفاده میکننش. حتما از زالو درمانی یه چیزایی شنیدین. زالو وقتی که به اصطلاح به بدن نیش میزنه،
حدود 120 نوع هورمون مفید رو وارد بدن میکنه بیشتر این هورمونا حتی تو محیط های آزمایشگاهی هم تابه حال تولید نشدن،یعنی کسی نتونسته که تولیدشون کنه،مثل اشک انسان. کلی فایده هم داره.باعث میشه رگ های خونی باز بشن،جلوی انسداد رو میگیره. خون های لخته شده رو باز میکنه ،آرامش بخشه،ضد باکتریه،واسه گرفتگی های مفصلی و ماهیچه ای خیلی خوبه،برای اونایی که صورتشون جوش میزنه.کلا باهاش میشه کلی از بیماری ها رو درمان کرد مثل پارکینسون،آلزایمر،ضعف قوای جنسی،واریس،سردرد،نقرس،واریکسل و ...بسه دیگه خسته شدم،تا اونجایی که میدونم بجز ایدز همه بیماری ها رو درمون میکنه.A00 (12)
الان خدارو شکر یه چندماهی میشه شروع کردیم،مولد هم تهیه کردیم واسه سال دیگه.خلاصه سوالی چیزی داشتین به من بگین،اگه وقت کردم حتما جواب میدم. اگه میخواین شروع کنین خدمتتون هستم.

با سلام و خدا قوت خدمت شما.
می خواستم توضیحاتی درباره ی نحوه ی بسته بندی و ارسالتون به استان های دیگه رو ارائه بدید. و اینکه شرایط و پرداختی ارسال زالو به استان های دیگه چیه؟

RE: ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو - nehzat - 09-17-2017 12:49 AM

(08-10-2016 02:44 AM)aligoogle1 نوشته شده توسط:  
(08-07-2016 01:16 PM)fa_as2020 نوشته شده توسط:  با سلام از مطالب خوب شما واقعا ممنون هستیم. امیدوارم موفق و سپیروز باشید به نظر شما برای شروع کار چه اقداماتی رو باید انجام داد؟ اگر ممکن است به صورت لیست بفرمائید؟ آی هنوز هم افرادی که در این زمینه تجربه ندارند رو فکر میکنید از عهده کار بر بیان؟ من فکر می کنم اولین کار کسب تخصص در این زمینه است جای خاصی رو برای اموزش سراغ دارید؟ آیا داخل خونه ویلایی در شهرستان این کار رو میشه شروع کرد
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

برای اموزش احمد یزدانی تهران اموزش میده تخصصی ولی هزینش فکر کنم یه 700 تومن درمیاد http://kharidezaloo.ir

شبکه 5 هم پخش شده و طی گفتگوها تضمینی هست

کسی بود اصفهان کارگر پرورش زالو میخواست من میام .... A00 (22)
ایمیل بدین
katrim59@gmail.com

سلام بنده اصفهان هستم خواستم بدانم حداقل متراژ حوضچه چقدر باشد خوبه اگر در باغ باشد خوبه یا نه