سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
MBA انلاین - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=107)
+--- انجمن: یادگیری یک مهارت برای میلیاردر شدن (/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: MBA انلاین (/showthread.php?tid=10964)

MBA انلاین - 3ObHaN - 03-08-2014 08:59 PM

سلام دوستان
خوبید ؟

دوستان کسی در مورد دوره های یکساله MBA انلاین ماهان چیزی میدونه ؟
با توجه به هزینه 5 میلیون تومانیش ، ایا بار فنی داره ؟ ایا تاثیری در کسب و کار داره ؟

RE: MBA انلاین - jahanagahi - 03-08-2014 09:31 PM

آقا سبحان جان با توجه به مطالعه لینک زیر خوب است. ولی مشکلی که وجود دارد آن لاین خواندن کمی مشکل دارد.
راحت عرض کنم افراد از خواندن مطالب درسی آن لاین کمی تنبل هستند.

http://www.unp.ir/news/university/mba/19695

RE: MBA انلاین - مهندس روح الله زاهد - 03-08-2014 10:28 PM

سلام ودرود بر شما
امیدوارم شاد وپر از انرژی باشید
کلا MBA باید زبان انگلیسی فوق العاده ای داشته باشید و هم چنین مدیریت رو هم خوب باید خونده باشید
و چون در کل یه رشته خیلی مرتبط بازبان هست پس فقط وفقط باید زبان رو فول فول باشید
و دررابطه با مسئله مجازی باید بگم که در کل. چیز خرابی نیست ولی چون استادی نیست که ازش سوال کنی و همچنین مباحث به صورت تئوریک است زیاد جالب نیست

RE: MBA انلاین - 3ObHaN - 03-08-2014 10:47 PM

دوستان دوره ی اموزشیش به این شکله که یه پنل کاربری میگیرید بعد استاد با وبکم میاد درس میده سر یه ساعت خاص شما هم با ویس با استاد در ارتباطی . اساتیدشم اساتید دانشگاه های معتبر و کارافرینان بزرگ کشورن .
مباحشم تئوریک نیست بلکه مثل دانشگاست . روی وایت برد انلاین . پروژه محور هم هست .
مدرکشم از علمی کاربردیه و مورد تایید وزارت علوم و تحقیقاته .
از نظر زمان چندین ساعت زبان تخصصی باهاتون کار میکنند .

میخوام ببینم کسی تجربه داشته و ایا این کلاس های " ماهان " بار فنی داره یا نه ؟

RE: MBA انلاین - 3ObHaN - 03-08-2014 10:53 PM

دوستان در نظر داشته باشید 5 میلیون تومان هزینشه و اینجوری نیست که جزوه بده بخونید ! دوره هایی که جزوه میدن خیلی گرون باشه 600 ساعت 200 هزار تومن . ماهان کلاس های واقعیشون رو به سبک اموزش انلاین در اوردن و شما با استاد واقعی در تماسید ! از اونجا که موسسه ماهان خیلی بزرگ و قویه کارشون درسته و وسوسه کننده . اما من دنبال تجربیات واقعی دوستان هستم .

RE: MBA انلاین - MARYAR - 03-08-2014 11:00 PM

از آقای مدیریت سوال کردم گفتن مدارکش که اصا مورد قبول و خوب نیست.

RE: MBA انلاین - zohre1393 - 05-07-2016 07:14 PM

سلام دوستان

من به شدت هم علاقمندم MBA بخونم هم نیاز دارم - زبانم قویه - مطالعات مدیریتی هم داشتم و دارم ، کارآفرین هم هستم - 5 سال سابقه کار دارم و به مدرک لیسانس هم برای کسب مجوزهای مختلف برای پیشرفت کارم نیاز دارم
متاسفانه من در یک رشته فنی مهندسی درس می خوندم و با اینکه الان کارم مرتبط با همون رشته هست به دلیل ضعف های سیستم آموزشی درسم رو ادامه ندادم و با یک مدرک فوق دیپلم مثلا فوق دیپلم الکترونیک فارغ التحصیل شدم
حالا می خوام MBA رو بخونم و به شکل رسمی مدرکشو هم داشته باشم
به نظرتون باید چیکار کنم ؟
سریع ترین راه ممکن چی هست ؟
نمی خوام یک شبه ره صد ساله برم
با توجه به اینکه شاغل و متاهل هستم و نیاز دارم به مدرکش
چه پیشنهادی دارید که دوباره نرم چهار سال دانشگاه بشینم سر کلاس

یه نفر بهم گفته می تونم با مدرک فوق دیپلم الکترونیکم برم کارشناسی ناپیوسته رشته مدیریت کسب و کار شرکت کنم
در حالی که کلی سرچ کردم ولی نفهمیدم اصلا چنین چیزی امکان داره یا نه و ثبت نامش چه زمانیه؟

ینی برم دو سال کارشناسیمو تو مدیریت کسب و کارهای کوچک تموم کنم
تا بتونم با لیسانسش برم ارشد MBA بگیرم
کسی می تونه راهنمایی و کمک کنه در این باره ؟