سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
کمک در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارگروه های کارهای عملی سایت (/forumdisplay.php?fid=114)
+--- انجمن: كارگروه خدمات (/forumdisplay.php?fid=115)
+--- موضوع: کمک در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی (/showthread.php?tid=10936)

کمک در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی - mehran121 - 03-04-2014 01:16 PM

سلام
دوستان من یک مرکز چاپ(چاپخانه) می خواستم بهم معرفی که سلفون برای بسته بندی چاپ کنه نمونه به صورت زیر
http://2938.ir/img/p/s0/202155.jpg
من دستگاهی ندارم که این به صورت رول که چاپ میشه برش بده من می خوام این رو برام چاپ کنه و گوشه ی بالا که مواد رو بریزم توش باز باشه
اگه در استان های (آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی،کردستان) همچین چاپ خانه ای رو سراغ دارید که کار من رو راه بندازه ممنون میشم معرفی کنید

با تشکر
منتظر هستم[/quote]

RE: کمک در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی - mehran121 - 03-04-2014 01:37 PM

همچنان در انتظار هستم تا یکی از دوستان من رو راهنمایی کند

RE: کمک در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی - mehran121 - 03-04-2014 05:43 PM

دوستان یعنی کسی نبود یک مرکز چاپ بهم معرفی کنه

RE: کمک در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی - seraj - 03-04-2014 07:03 PM

فك نكنم بتوني همچين چاپي پيدا كني.
چون سلفون رو اكثرا با فلسكو و بصورت رول چاپ ميكنن يا اگه بخواي ميتوني با سيلك بزني كه نه اون كيفيت رو بهت ميده نه اونجنس رو.
باز ميتوني از نقشينه چاپ كمك بگيري

RE: کمک در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی - mehran121 - 03-04-2014 07:14 PM

چرا هست ولی نمی دونم از کجا گیر بیارم
یکی از همکاران به همین صورت چاپ می کنه ولی با عرض پوزش اینقد حصود هستن که نه شماره ی اونجا و نه آدرسش رو بهم میدم فقط اینقد می دونم که توی شهرستان ارومیه هست
حالا شما هر مرکزی رو میشناسید بهم معرفی کنید من باهاشون حرف میزنم ببینم همچین خدماتی ارائه میدن

(03-04-2014 07:03 PM)سعید نصیری نوشته شده توسط:  فك نكنم بتوني همچين چاپي پيدا كني.
چون سلفون رو اكثرا با فلسكو و بصورت رول چاپ ميكنن يا اگه بخواي ميتوني با سيلك بزني كه نه اون كيفيت رو بهت ميده نه اونجنس رو.

نقیسنه چاپ کیه از بچه های انجمن هست؟؟؟!!!

RE: کمک در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی - seraj - 03-04-2014 07:59 PM

(03-04-2014 07:14 PM)mehran121 نوشته شده توسط:  چرا هست ولی نمی دونم از کجا گیر بیارم
یکی از همکاران به همین صورت چاپ می کنه ولی با عرض پوزش اینقد حصود هستن که نه شماره ی اونجا و نه آدرسش رو بهم میدم فقط اینقد می دونم که توی شهرستان ارومیه هست
حالا شما هر مرکزی رو میشناسید بهم معرفی کنید من باهاشون حرف میزنم ببینم همچین خدماتی ارائه میدن

(03-04-2014 07:03 PM)سعید نصیری نوشته شده توسط:  فك نكنم بتوني همچين چاپي پيدا كني.

نقشينه چاپ يكي از اون مراكز چاپه
ضمنا اونا بصورت تني سلفون رو چاپ ميكنن يعني پايين بخواي بزني اصلا بهت نميصرفه

RE: کمک در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی - mehran121 - 03-04-2014 08:21 PM

(03-04-2014 07:59 PM)سعید نصیری نوشته شده توسط:  
(03-04-2014 07:14 PM)mehran121 نوشته شده توسط:  چرا هست ولی نمی دونم از کجا گیر بیارم

نقشينه چاپ يكي از اون مراكز چاپه
ضمنا اونا بصورت تني سلفون رو چاپ ميكنن يعني پايين بخواي بزني اصلا بهت نميصرفه
نمی دونید قیمت هر کیلو چقدره

RE: کمک در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی - mehran121 - 03-05-2014 12:15 AM

لطفا اگر مرکز چاپی رو میشناسید که کارش این باشه معرفی کنید یا یک شماره بدید

RE: کمک در رابطه با چاپ سلفون بسته بندی مواد غذایی - انضباط - 03-05-2014 03:04 AM

دوست عزیز ،
طبق بند 6 قوانین انجمن ، کسی وظیفه ای بابت پاسخ گویی به سوالات شما ندارد .
همچنین طبق بند 18 قوانین انجمن ، درخواست تماس ممنوع است .
لطفا قوانین را مطالعه کنید .

عدم اجابت این قوانین ممکن است به تعلیق حساب کاربری شما و یا ممنوعیت دائم از دسترسی شما به این انجمن بیانجامد

تاپیک بسته شد .