سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
به نظر شما چه مواد غذايي واسه پخش خوبه؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: به نظر شما چه مواد غذايي واسه پخش خوبه؟ (/showthread.php?tid=10892)

صفحه ها: 1 2

به نظر شما چه مواد غذايي واسه پخش خوبه؟ - rayan1390 - 02-24-2014 02:37 PM

با سلام خدمت شما اساتيد گرامي
من ميخوام با توجه به اينكه در استان گيلان ساكن هستم بدونم كه بنظر شما چه چيزي براي پخش توي سوپرماركت ها و فروشگاه ها خوبه؟ چيزي كه تقريبا منحصر بفرد باشه يعني تك باشه زياد كسي دنبالش نرفته باشه يا اينكه حداقل سود خوبي توش داشته باشه و تو استان ما توليد نداشته باشه و بشه روي اون تو استان مانور داد. ترجيحا هم يه چيزي باشه كه سرمايه كمي بخواد. دوستان و اساتيد اگه چيزي سراغ دارن ممنون ميشم به بند اطلاع بدن.
با تشكر از لطف شما[/b]

RE: به نظر شما چه مواد غذايي واسه پخش خوبه؟ - tondar12 - 02-24-2014 02:39 PM

شما یه مدت برو ویزیتوری واسه شرکتا همه چی دستت میاد!

RE: به نظر شما چه مواد غذايي واسه پخش خوبه؟ - rayan1390 - 02-24-2014 03:31 PM

(02-24-2014 02:39 PM)tondar12 نوشته شده توسط:  شما یه مدت برو ویزیتوری واسه شرکتا همه چی دستت میاد!

با سلام دوست عزيز
من بعنوان شغل دوم ميخوام اين كار رو بكنم
فرصت ويزيتوري رفتن رو ندارم.
اگه قرار بود برم ويزيتوري كه تايپك نميزدم اينجا!!!!!!!!!!!!!!!!1
از شما راهنمايي خواستم
- ولي بازم ممنون

RE: به نظر شما چه مواد غذايي واسه پخش خوبه؟ - tondar12 - 02-24-2014 03:47 PM

هر کی منطقه خودش رو بهتر میشناسه! شما ذائقه مردمتون رو بهتر می دونید! مثلا من بگم برو خرما پخش کن بعدشما انجام بدی جواب نگیری اونوقت چی؟!

بهترین راه اینه که خودتون رو بزارید جای مشتری!

RE: به نظر شما چه مواد غذايي واسه پخش خوبه؟ - soshiant - 02-24-2014 08:25 PM

شما باید ببینید چه چیزی هست که در استان شما کم یابه
بعد بگردید دنبال منابع اون در استانهای دیگه
و بهترین و به صرفه ترین منبع رو پیدا کنید
بعد اون رو کم کم وارد کنید و اگر مطمئن شدید سرمایه گذاری تو اون کار سود خوبی داره سرمایه و خرید تون رو بیشتر کنید

RE: به نظر شما چه مواد غذايي واسه پخش خوبه؟ - mardin-b - 02-25-2014 01:58 AM

يكي از دوستان انجمن با نام كاربري miomio و تايپيك : اجناس مورد مصرفي زياد روزانه خانواده ها : را باز كرده كه هم استاني خودتان هم ميباشد. آنجا مطالب خيلي مفيدي عنوان شده كه حتما" استفاده كنيد

RE: به نظر شما چه مواد غذايي واسه پخش خوبه؟ - saj0182 - 02-25-2014 12:21 PM

آقا بهترین چیز اینه :
من خودم مال شمالم . صومعه سرا
برید فصل بچه ماهی (کولی) که شد یه 30 تا 50 کیلو بچه ماهی (کولی) خاویار دار ( اشبل دار) بخر که فکر کنم 15 20 تومن میخری
3 ماه بزار شورش کن بعد تا 50 تومن هم میتونی به رستورانها بفروشی
نظر بنده بود

RE: به نظر شما چه مواد غذايي واسه پخش خوبه؟ - tarfand - 02-25-2014 01:48 PM

سلام دوست من
بازاریابی و پخش پسته!
سوپر مارکتا، هم قنادی ها، هم آجیل فروشی ها و هم بستنی فروشی ها عمده می خرند
به اضای هر کیلو پسته می تونی از 2 هزار تا 5 هزار سود کنی بسته به مقدار سفارش طرفت
سود خیلی خوبی داره
منم تو تهران دارم یه تیم تشکیل میدم و تازه می خوام شروع کنم، آشنا دارم از رفسنجان با قیمت عمده می خرم و میارم تهران برا پخش
اگر خرده فروشی بخوای بکنی که سودش خیلی بیشتره از 10 هزار تا 15 هزار به اضای هر کیلو که می تونی دستفروشی کنی یا از همسایه ها، دوست و آشنا یا محله مشتری جذب کنی
اندازه 100 گرم از پسته رو به عنوان نمونه همراه خودت می بری و بازاریابی می کنی، خیلی سادس و پر سوده

RE: به نظر شما چه مواد غذايي واسه پخش خوبه؟ - tarfand - 02-25-2014 02:16 PM

(02-24-2014 02:37 PM)rayan1390 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت شما اساتيد گرامي
من ميخوام با توجه به اينكه در استان گيلان ساكن هستم بدونم كه بنظر شما چه چيزي براي پخش توي سوپرماركت ها و فروشگاه ها خوبه؟ چيزي كه تقريبا منحصر بفرد باشه يعني تك باشه زياد كسي دنبالش نرفته باشه يا اينكه حداقل سود خوبي توش داشته باشه و تو استان ما توليد نداشته باشه و بشه روي اون تو استان مانور داد. ترجيحا هم يه چيزي باشه كه سرمايه كمي بخواد. دوستان و اساتيد اگه چيزي سراغ دارن ممنون ميشم به بند اطلاع بدن.
با تشكر از لطف شما[/b]

سلام پخش پسته می تونه برای شما خوب باشه
منم تازه تو تهران شروع کردم و تو بازار خرید و فروش بودم و ویزیتوری شرکت ها رو هم کردم می تونم برات با قیمت خوب تامین کنم و کمکتم کنم چجوری به فروش برسونیش
سوپرمارکتا، آجیل فروشی ها، قنادی ها، بستنی فروشی ها به صورت عمده با سود 2 هزار تا 5 هزار
و حتی می تونی خرده فروشی کنی مخصوصا شب عید هم هست به صورت دستفروشی یا بازاریابی از دوست و آشنا و محله که سودش حدود 10 تا 15 هزار تومنه

RE: به نظر شما چه مواد غذايي واسه پخش خوبه؟ - لوبا - 05-24-2014 11:35 AM

بنظر من در خصوص پخش آب معدنی تمرکز کنید بهتر نتیجه میگیرید چون هم قیمتش پائین هست و هم بسیار پر مصرف