سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
صادرات مجدد - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: مشاوره با اساتید (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- موضوع: صادرات مجدد (/showthread.php?tid=10860)

صفحه ها: 1 2

صادرات مجدد - meysam_e - 02-20-2014 04:19 PM

سلام به میلیاردرهای آینده

به نظرتون از ترکیه چی رو میشه وارد و مجددا صادر کرد که سودآور باشه ؟

RE: صادرات مجدد - godfather - 02-20-2014 10:59 PM

روغن زیتون و شکلات

RE: صادرات مجدد - meysam_e - 02-21-2014 12:06 AM

یعنی روغن زیتون وشکلات را با بسته بندی ترک وارد و به کشور سوم صادر کنیم ؟چقدر سرمایه میخواد ؟

دوستان خواهشا کمک کنین

RE: صادرات مجدد - tondar12 - 02-21-2014 12:13 AM

شما باید یه چیزی روی بیاری و بعد از یه مقدار فرآوری به کشور ثالث صادر کنی! و گرنه تو به هر جا حتی بتونی دفعه اول صادر کنی دفعه دوم نمی تونی چون اونا میرن مستقیم با شرکت اصلی ارتباط میگیرن!

نمونه اش یکی از کارآفرینان مشهدی نوعی روغن رو وارد می کنه و بعد با مقداری فرآوری به کشورهای آسیای میانه صادر میکنه!

RE: صادرات مجدد - meysam_e - 02-21-2014 12:20 AM

(02-21-2014 12:13 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  شما باید یه چیزی روی بیاری و بعد از یه مقدار فرآوری به کشور ثالث صادر کنی! و گرنه تو به هر جا حتی بتونی دفعه اول صادر کنی دفعه دوم نمی تونی چون اونا میرن مستقیم با شرکت اصلی ارتباط میگیرن!

نمونه اش یکی از کارآفرینان مشهدی نوعی روغن رو وارد می کنه و بعد با مقداری فرآوری به کشورهای آسیای میانه صادر میکنه!
به نظرم این ایده خوبیه ولی خب مثلا چی ؟چیزی به ذهنم نمیرسه

RE: صادرات مجدد - tondar12 - 02-21-2014 12:27 AM

خب این چه کاریه! شما کاری کن که توش تخصص داری یا علاقه داری!

RE: صادرات مجدد - meysam_e - 02-21-2014 12:37 AM

(02-21-2014 12:27 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  خب این چه کاریه! شما کاری کن که توش تخصص داری یا علاقه داری!

تخصص!؟با تخصصی که من دارم سالها باید همینطور بدوم حق التدریس دانشگاهم (علوم انسانی) میخوام یه کاری برای خودم شروع کنم اطرافم آشنا زیاد دارم تو کار واردات و ترخیص کارن وضعشون توپ...گفتم شاید ما هم تونستیم

RE: صادرات مجدد - tondar12 - 02-21-2014 12:56 AM

خب اگه اینطوره و سرمایه داری+آشنا برو و یه محصول خوب رو انتخاب کن و فعلا وارد کن و بفروش بعد کم کم می تونی به فکر صادرات بیافتی ! بعد که خوب در هر دو طرف جا افتادی می تونی به فکر صادرات مجدد باشی!!

بهترین کار در شرایط فعلی کشور صادراته اگه بتونی! البته واردات بعضی از اقلام هم خوبه البته با توجه به بازارش! مثلا دکمه !

RE: صادرات مجدد - meysam_e - 02-21-2014 01:14 AM

(02-21-2014 12:56 AM)tondar12 نوشته شده توسط:  خب اگه اینطوره و سرمایه داری+آشنا برو و یه محصول خوب رو انتخاب کن و فعلا وارد کن و بفروش بعد کم کم می تونی به فکر صادرات بیافتی ! بعد که خوب در هر دو طرف جا افتادی می تونی به فکر صادرات مجدد باشی!!

بهترین کار در شرایط فعلی کشور صادراته اگه بتونی! البته واردات بعضی از اقلام هم خوبه البته با توجه به بازارش! مثلا دکمه !

ممنون
تاپیک های مختلف رو هم که خوندم بیشتر گیچ شدم اولش میخواستم برم تو کار تولید همین آشنای میلیاردر کاملا بیخیالمون کردن که الان تولید وضع خوبی نداره و من تولید پوشاک رو پیشنهاد دادم گفتش که نمیتونی رقابت زیاده و ...خودش ترخیصکاره

واردات و صادرات رو هم خداییش وارد نیستم ولی خیلی دوست دارم تولید و صادر کنم

RE: صادرات مجدد - tondar12 - 02-21-2014 01:24 AM

یه مدت اگه می تونی برو پیش همون آشناتون کار کن! حتی اگه شده رایگان! مطمئن باش چیزای زیادی یاد میگیری و اعتبار کسب می کنی!